hydroxychloroquine colchicine budesonide budesonide chloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » SEN

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SEN

4 Mesaj

En Son On: 26.01.2010 - 00:33
Cinsiyeti: Erkek 
ESSELAMUN ALEYKUM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKATÜHÜ
SEN
Mısra mısra tarihe nakşedilecek şiirimsin SEN
Fuzulinin divanın da;Mecnunun dilinde Leylasın SEN
Bülbülün yıllarca uğruna nazireler yaktığı Gülsün SEN
Karunun hazinelerine işlenen inci ve mercansın SEN
Ulaşılması güç bir yıldız;keşfedilemeyen cevhersin SEN
Ölünceye dek;belkide gönlümde ukde kalacak canansın SEN
Hasretinin ilmek ilmek düğümlendiği vuslatsın SEN
İçimdeki karanlığı delen ziyasın SEN
Göremediğim;ancak içimde kor olan özlemsin SEN
İç alemime geç teşrif eden ahenksin SEN
İltifatlarım değil;içimdeki hakikatsin SEN
Ve işte ;kalbimdeki bütün varlığınla SEN......

KÜÇÜK Bİ DE TANIŞMA FASLI OLSUN
Niçin bu şiiri busiteye yazdım bilmiyom gerçi şiir denemez çünki oturdum ve bi an yazasım geldi aklıma gelenleri de yazayım dedim.....gerçi insanlar daha derin mevzularda mesaj atmamızı isterler ancak onu yapabilecek kabiliyetimiz yok ...İHLden mezun olmuş bi kaç sene medrese eğtimi almış olan ben ne yazabilirim şu an devlet kadrosunda memur olan ben hayır bittiğime inanıyom aslına bakarsanız ya da bi şekilde bitirildik ,bitirildik çünki benim dönemde mezun olan herkes bitirildi .evet iki üniversite de bitirdim İhl li olmama rağmen bazılarına karşı ayıp etmiş olduk ama ne yaparsınız o suçuda işledik ama şunu biliyom ki Allah 'ın yardımı hep yanımda oldu ...her neyse bugünlük yeter Allah Yar ve Yardımcınız Olsun ....sizin adınıza ne varsa değerli olan ne olur onlardan taviz vermeyin bizimkisi haşa tavsiye ya da rica olamaz sadece nıkıs aklım ve Allah Rasulu'nün sünnetinden algılayabildiklerim olsa gerek;Allah a Emanet Olun Efendiler
Ekleme Tarihi: 27.08.2006 - 19:45
Bu mesajı bildir   gülbeycan üyenin diğer mesajları gülbeycan`in Profili gülbeycan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 983 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55807 saniyede açıldı