generique colchicine kamagra ivermektin generique plaquenil ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » sevgili ravda dostları,kardeşlerim,CANLARIM hakkınızı nasıl ödeyeyim????

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
sevgili ravda dostları,kardeşlerim,CANLARIM hakkınızı nasıl ödeyeyim????

102 Mesaj -

En Son On: 26.06.2007 - 18:51
Cinsiyeti: Bayan 
hepinize çok çok çok teşekkür ederim.benim için ettiğiniz duaların hakkını nasıl ödeyeceğim ben?:(ağlarağlar
sizler ne kadar iyi insanlarsınız!!!!sıkıntılı ve buhranlı bu günlerimde dualarınız ve desteğinizle yüreğime su serptiniz.kara günüme 3 gün kaldı.Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli Mendilli şuan evdeyim.düşünceden bunaldım ve sizlerle buluşmak için ravdaya geldim.şuan iyide etmişim.sizlerin yazılarını okudukça mutlu olup derdimi azda olsa unutuyorum.
YÜCE RABBİM HEPİNİZİ KORUSUN.SAĞLIK VERSİN.MUTLULUK VERSİN.DARDA KOYMASIN.
kardeşlerim SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ BİLİN,KENDİ DEĞERİNİZİ BİLİN VE KİMSEYE KENDİNİZİ EZDİRMEYİN.sizleri seviyorum.
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 15:21
Bu mesajı bildir   AglayanGuller üyenin diğer mesajları AglayanGuller`in Profili AglayanGuller Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
ne hakkı lafımı olur can...

bizler bugünler için varız
ve herzaman bütün müslüman ümmet
için dualarda birleşiriz..
bedenler ayrı olsada gönüller
birdir dualarda birleşiriz
inşallah Allah'ın izniyle...

Rabbim hayırlı kapılar açsın
sizin için inşallah...

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah...

Rabbim kimseyi ezdirmesin ve de başkalarını
ezdirmekten bizleri korusun...

Herşey Allah için...

Bizde sizleri çoook seviyoruz
Allah için...

Sevgi Selam ve Dua ie...
gül
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 15:35
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast NeV-Ra  

Misafir

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
Cinsiyeti: ----- 
RABBİM HER DAİM SENİNLE OLSUN
NAZLİGÜL ABLAMgül

Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 15:38
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Nazligülüm Rabbim tüm sikinti ve kederlerinden feraha cikarsin ablamm.Dag dumansiz olmadigi gibi,Müminde sikintisiz olmayacak ablam..

Sabir,sabir,sabir herseyin bize Rabbimizden birer imtihan oldugunu düsünerek sabredelim..
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 16:14
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
talha serdar su an offline talha serdar  

186 Mesaj -

En Son On: 22.09.2006 - 20:55
Cinsiyeti: Erkek 
HAKLIK HUKUKLUK BİR DURUM YOK
KARŞILIKLI DUA DA OLMAZ ZATEN
HAKTAN YANA YOLUN ACIK OLSUN
BENCEDE RAVDANIN AMACIDA BU OLMALI
SEN HAKKINI HELAL ET BACIM
SELAMETLE
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 16:28
Bu mesajı bildir   talha serdar üyenin diğer mesajları talha serdar`in Profili talha serdar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
candostum su an offline candostum  
DÜNYA İMTİHAN YERİDİR.

38 Mesaj -

En Son On: 12.08.2006 - 14:03
SELAMUN ALEKUM NAZLIGÜL KARDEŞİM DÜNYA İMTİHAN YERİDİR.HERKES BİR ŞEKİLDE İMTİHAN EDİLİYOR.ALLAH'u TELA BUYURUYORKİ "BİZ SİZİ EVLATLARINIZLA MALLARINIZLA CANLARINIZLA İMTİHAN EDRİZ." KARDEŞİM RABBİM KALDIRAMAYACAĞI YÜKÜ YÜKLEMEZ VELEVKİ YÜKLEDİ İMTİHANI VEREN RABBİMİZDİR.ONA SIĞINIP İMTİHANI KOLAYLAŞTIRMASI İÇİN YİNE ONA SARILACAĞIZ.ALLAH BİZLERİ İMTAHANLARLA SINIYOR İSYAN EDECEKMİ ETMEYECEKMİ.SABRIMIZ NETİCESİNDEDE MÜKAFATLANDIRILACAĞIMIZI ALLAH RASULÜ BİZE BİLDİRİYOR.SABRIN NETİCESİ ÇOK BÜYÜK KARDEŞİM HER İNİŞİN BİR YOKUŞU VARDIR.BİZLER MUSİBETİN ARKASINDAKİ GÜZELLİĞİ GÖREMEDİĞİMİZ İÇİN DAYANAMAYIP BİTMESİNİ İSTERİZ.SABRETTİKTEN VEDE O GÜZEL NETİCEYİ GÖRDÜKTEN SONRA SABRETMANİN NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU GÖRMÜŞ OLURUZ.NOLUR BİR KARDEŞİN OLARAK TEK AMA TEK DOSTUMUZUN ALLAH OLDUĞUNU UNUTMAYALIM.ONA YAKIN OLURSAK VALLAHİ BU SIKINTILARI OKADAR KOLAY AŞARIZKİ HİÇ BİLEMEYİZ.ŞUNUDA BELİRTEYİM AMALARLA ACEBALARLA ALLAH'A SIĞINMAMALIYIZ.BENİMDE EŞİM ŞU ANDA RAHATSIZ ONA SIĞINIP BURADAKİ KARDEŞLERİMDENDE DUA TALEBİME SAĞOLSUNLAR HEMEN KARŞILIK GELDİ.ALLAH SİZDEN DE ONLARDANDA RAZİ OLSUN ALLAH'A RAM OL ONA DAYAN TEK ÇARE,TEK ÇIKAR YOL ONDADIR.SELAM VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 16:30
Bu mesajı bildir   candostum üyenin diğer mesajları candostum`in Profili candostum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
talha serdar su an offline talha serdar  

186 Mesaj -

En Son On: 22.09.2006 - 20:55
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM NE GÜZEL DEDİN EYER DARDA KALMIŞA BİR DUA EDEMİYECEKSEK BİZİM İSLAMI YAŞAMAMIZIN NE ANLAMI VAR S.A.V BUYURUYORKİ BİRBİRİNİZİN GİYABİNDA DUA EDİN BUYURUYOR CÜNKİ HİC KİMSE BİRBİRİNİN AĞIZIYLA GÜNAH İŞLEMEZ BUYURUYOR BU FAKİR EMRİNİZE AMADE YAPAMASADA BU YOLDA ÖLÜR CANLAR gül
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 16:42
Bu mesajı bildir   talha serdar üyenin diğer mesajları talha serdar`in Profili talha serdar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
alemihuccet su an offline alemihuccet  

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 21:36
esselamu aleykum ümmed-i Muhammed,
NazlıGülüm haklar varsa helal olsun..
Allah her daim cümlemizin Yar ve Yardımcısı olsun inşallah..
dünya ve ahiret saadetliği nasib eyleye..
...gül...
Ekleme Tarihi: 26.06.2006 - 16:53
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  

500 Mesaj -

En Son On: 01.08.2007 - 20:33
Nazlıgül Ablam...

RABBim naz makamında olan kullarından eylesin seni...gül

Selam ve Dua ile....gül
Ekleme Tarihi: 27.06.2006 - 12:27
Bu mesajı bildir   AGLIYORUM üyenin diğer mesajları AGLIYORUM`in Profili AGLIYORUM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
münib su an offline münib  

212 Mesaj -

En Son On: 25.05.2012 - 19:42
Rabbim sıkıntılarını bertaraf etsin tez zamanda,seni rahata ve feraha kavuştursun.sabırlı ol kardeşim,dünya imtihan yeri.Mevlam yardımcın olsun kardeşim.
Ekleme Tarihi: 28.06.2006 - 11:12
Bu mesajı bildir   münib üyenin diğer mesajları münib`in Profili münib Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1040 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60656 saniyede açıldı