budesonide kaletra kamagra lopinavir ritonavir kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » GÖRDÜĞÜM RÜYAYI HAYRA YORMALIMIYIM.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
GÖRDÜĞÜM RÜYAYI HAYRA YORMALIMIYIM.

3 Mesaj

En Son On: 12.06.2008 - 13:58
Cinsiyeti: Erkek 
SEVGİLİ ARKADAŞLAR.

ÖNCELİKLE ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN.
RÜYADAN EVVEL BİRAZ KENDİMDEN BAHSEDEYİM BEN ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM DEYİP HAFTADA BİR CUMA NAMAZI KILAN MÜSLÜMANLARDANIM.BU GÜNE KADAR GÖREVLERİMİ TAM OLARAK YERİNE GETİRDİM DİYEMEM.ELİMDEN GELDİĞİNCE HAYIR YAPMAYI SEVERİM
NSANLARA YARDIMCI OLMAYI SEVERİM FAKAT TEK EKSİĞİM BEŞ VAKİT NAMAZIMI KILMAMAK.ÖYLE GÜNLER OLUYORKİ SABAH EZANLARINDA UYANIYORUM FAKAT ÜŞENGEÇLİKTEN KALKIP NAMAZIMI KILMIYORUM YATAKTA KENDİ KENDİME LANET EDİYORUM FAKAT BİR TÜRLÜ KALKIP KILMIYORUM.

BU GECE GENE AYNI ŞEKİLDE BİR RÜYA İLE UYANDIM VE UYANDIĞIMDA EZAN OKUNUYORDU ŞÖYLE BİR RÜYA GÖRDÜM ALLAH HAYIRLARA GETİRSİN.
RÜYAMDA EV TOPLULUĞU OLARAK TOPLANMIŞTIK EVİN YAN ODASINDA KARDEŞİM VE BİRDE KİM OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM BİRİSİ VARDI VE ORADA BİR MEZAR VARDI KİM OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM KİŞİ BAK BU MEZAR 800 YILLIK BUNU AÇACAĞIM İÇİNDEKİ ÖLÜNÜN HİÇ BİR YERİ ÇÜRÜMEDİ DEDİ VE ELİYLE MEZARI EŞELEMEYE BAŞLADI MEZAR ÇOK YUKA İDİ HEMEN AÇILDI ÖLÜNÜN ÜZERİNDE RENKLİ BİR KAĞIT ÖRTÜLÜ İDİ VE KAĞIDI AÇTI BAKTIMKİ BİR KİŞİ YATIYOR SANKİ HİÇ ÖLMEMİŞ GİBİ YÜZÜNDEKİ KIRMIZILIK KANININ HAREKET ETTİĞİNİ GÖSTERİYORDU VE BİRDE BAKTIMKİ YATAN KİŞİ KIMILDADI VE YANIMDAKİ KİM OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM KİŞİ ELİNDEN TUITTU VE ONU KALDIRDI ÜZERİNDEKİ ELDİSE ÇOK ESKİ DEVİRLERİ ANDIRIYORDU BU ARADA KARDEŞİM BANA SORDU SEN BU KİŞİNİN KİM OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN DEDİ HAYIR DEDİM BU HAZRETİ ÖMER DEDİ İNANIN ŞU AN TİTRİYORUM BU RÜYAYI GÖRELİ DAHA BİR KAÇ SAAT OLDU HAZRETİ ÖMER OLDUĞUNU ANLAYINCA HEMEN ELİNİ ÖPMEK İÇİN ELİNE SARILDIM VE O BENİ TUTUP YÜZÜMDEN ÖPTÜ VE ARTIK BENİ YERİME YATIRIN DEDİ AYNI ŞEKİLDE YERİNE YATIRDIK ÜZERİNE AYNI KAĞIDI ÖRTÜP TOPRAKLA KAPATTIK VE BEN O HEYECANLA DİĞER AİLEMİN BULUNDUĞU YERE KOŞTUM VE ONLARA BEN HAZRETİ ÖMERİ GÖRDÜM DEDİM VE KİMSE BU KONU İLE İLGİLENMEDİ VE HERKES DAĞILIP GİTTİ TAM BU ARADA EZAN SESİ İLE UYANDIM.
HEMEN KALKTIM ABDEST ALDIM SABAH NAMAZIMI KILDIM VE SABAH NAMZININ ARKASINDAN DÖRT REKAT ŞÜKÜR NAMAZI KILDIM.
ŞİMDİ RÜYA TABİRİNDEN ANLAYAN ARKADAŞLARIMIN BU RÜYAMI YORUMLAMASINI RİCA EDİYORUM.
Ekleme Tarihi: 03.05.2006 - 09:44
Bu mesajı bildir   adarsalih üyenin diğer mesajları adarsalih`in Profili adarsalih Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
aymen su an offline aymen  
hayirlara vesile olur insallah

18 Mesaj -

En Son On: 15.10.2006 - 14:19
Cinsiyeti: Bayan 
okurken cok duygulandim.hayirli bi rüya oldugunu düsünüyorum.bir hayirli rüya insani degistirebilir,bu insanalardan biride benim...
Ekleme Tarihi: 03.05.2006 - 20:09
Bu mesajı bildir   aymen üyenin diğer mesajları aymen`in Profili aymen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 20:28
Hayirli dir insAllah...gül
Ekleme Tarihi: 03.05.2006 - 20:13
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
3.HANEDAR RÜYANIN TABİRİ

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
SELAMUN ALEYKUM 3.HANEDAR
hz.ömer,irüyada gören kimsenin ,ömrü uzun işi makbul olur.Bazende o kimse umre haccı yapar.Rütada Hz.Ömer(r.a.)le musafaha yaptuığını görse dünyada genişliğe takvaya anlayışlı olmayave himayeye delalet eder.Hz.Ömeri görmek oşahsın devrinde adalet ve hakka riayet edildiğine EMR-İ BİL-MARUF VE
NEHY-İ ANİ,L-MÜNKER vazifesi tarafından bilindiğine ve ezanla vakitlerin ilan edilmesine delalet eder.Çünkü ezanla vakitlerin ilan edilmesine Hz. Ömer (R.A.) sebep olmuştur.Bazende Hz Ömer (R.A.)görmek düşmanlıktan sulh yapmaya nefretten sonra sevgiye akrabalıktan dolayı nasibe dünyaca kudretli ve kuvvetli olmakla beraber zühdü tercih etmeye delalet eder....
3. HANEDAR KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR RÜYA TABİRİDE ÇOK GÜZEL BEN BU RÜYANIN TABİRİNİ (İMAM NABLUSİ SAYFA 417,DE SELMETLE ALLAHA EMANET OL......
sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 03.05.2006 - 21:17
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
adarsalih su an offline adarsalih  
RE: 3.HANEDAR RÜYANIN TABİRİ

3 Mesaj

Alıntı
Orijınalı su damlasi

hz.ömer,irüyada gören kimsenin ,ömrü uzun işi makbul olur.Bazende o kimse umre haccı yapar.Rütada Hz.Ömer(r.a.)le musafaha yaptuığını görse dünyada genişliğe takvaya anlayışlı olmayave himayeye delalet eder.Hz.Ömeri görmek oşahsın devrinde adalet ve hakka riayet edildiğine EMR-İ BİL-MARUF VE
NEHY-İ ANİ,L-MÜNKER vazifesi tarafından bilindiğine ve ezanla vakitlerin ilan edilmesine delalet eder.Çünkü ezanla vakitlerin ilan edilmesine Hz. Ömer (R.A.) sebep olmuştur.Bazende Hz Ömer (R.A.)görmek düşmanlıktan sulh yapmaya nefretten sonra sevgiye akrabalıktan dolayı nasibe dünyaca kudretli ve kuvvetli olmakla beraber zühdü tercih etmeye delalet eder....
3. HANEDAR KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR RÜYA TABİRİDE ÇOK GÜZEL BEN BU RÜYANIN TABİRİNİ (İMAM NABLUSİ SAYFA 417,DE SELMETLE ALLAHA EMANET OL......
sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli

yorumunuz için çok teşekkür ederim allah sizlerden razı olsun.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 11:47
Bu mesajı bildir   adarsalih üyenin diğer mesajları adarsalih`in Profili adarsalih Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
adarsalih su an offline adarsalih  
RE: RE: 3.HANEDAR RÜYANIN TABİRİ

3 Mesaj

Alıntı
Orijınalı adarsalih

Alıntı
Orijınalı su damlasi

yorumunuz için çok teşekkür ederim allah sizlerden razı olsun.

ARKADAŞLAR GEÇEN YIL BU RÜYAYI GÖRDÜM VE NAMAZA BAŞLADIM BU YIL BEŞİNCİ AYIN BEŞİNDE ÜMREYE GİTTİM TÜM İNANANLARIN GİDİP O KUTSAL TOPRAKLARI ZİYARET ETMELERİNİ CANI GÖNÜLDEN DİLERİM ALLAH HERKESE BÖYLE BİR RÜYA GÖRMEYİ NASİP ETSİN BU RÜYAYI BEN GEÇEN YIL BEŞİNCİ AYIN ÜÇÜNDE GÖRMÜŞTÜM BİR YIL İKİ GÜN SONRA GÖRDÜĞÜM RÜYAYIN GERÇEĞİNİ GÖRDÜM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN
Ekleme Tarihi: 07.06.2007 - 22:15
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 523 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56782 saniyede açıldı