generique plaquenil generique rhinocortlopinavir ritonavir kaletra lopinavir ritonavir naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » avea nasıl dolandırıldı

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
avea nasıl dolandırıldı

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
Cinsiyeti: Erkek 
14/10/2004 Tarihinde Avea Resmi Sitelerinin Bir Kolu Olan http://www.aria.com.tr sitesinden 80.000 (Seksen Bin) arkadasının hesabına atan TÜRK HACKER'ın Yakalanması Bir Hayli Garip Oldu...
'' Kendi Geliştirdigimiz Bir Program İle 1 Müşteri Temsilcisini Hedef Alarak Yola Çıktım, Ardından Programın Akışı Güzel Gitmeye Başladı Ve Karşı Tarafın Pc Ekrana Geldiginde www001.aria.com.tr şeklinde bir uzantı gördüm bu uzantıda müşteri temsilcilerinin ana kontrol paneli ekrana geldi ve sonrasında hemen msn'den arkadaslarıma sordum aria hattı kullanan varmı diye, kullanan bir çok kişi buldum ama kimse riske girmek istemedi sanırım içlerinden sadece 1 tanesi verdi oda benim çok samimi arkadaslarımdandı kendisine 40.000 (Kırk Bin) Kontör Yükledim Aza Kanât Etmeyen Arkadasım Bana Nasıl Yaptıgımı Sordu Bende Söyleyemedim, sonrasında diger 40.000 ise Teyze Ogullarına Yolladım, ardından bu arkadasım aria müşteri hizmetlerini aramış ve demişki bana kendiliğinden 40.000 (Kırk Bin) Küsür Kontör Yüklendi Diyor. Ve Sanırım Temasa Gecmişler Kendileri Ardından Benim Kimlik Bilgilerime Ulaşıyorlar ve beni arıyorlar beni aradıklarında cep telefonum iş arkadasımda oldugundan dolayı kendisi şunu demiş; evet dogrudur yapmıştır. diyor.. ve davaa açılıyor mahkeme devam etmektedir. 2. duruşmaya 31.Ocak.2005 'de Çıktım ve mahkeme uzadı mahkeme 03.03.2005 tarihine uzadı... ( kendine neden yüklemedin derseniz eger, avea hattım yoktu + paramda yoktu sevinçli
Bu Açıklamayı Yaptı Kendileri... Kimlik Bilgilerini Vermiyoruz Bu Kişinin Ama Şuanda Kendisi Bir Güvenlik Şirketi Kurdu, ST Bilişim Teknolojileri & Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ( http://www.SecurityTURKiYE.net )

KAYNAK : Turk.İnternet
Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 11:25
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akincimetin su an offline akincimetin  

359 Mesaj -

En Son On: 08.03.2011 - 17:36
Babacan İşte buna çok gülerim.kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 11:49
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sariruzgar su an offline sariruzgar  
Themenicon    Turkcell Bedava Müşteri Memnuniyeti

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
evet arkadaşlar bedava türkcell numaraları arayın bi dinleyin

8053211
8053233
8053244
8053255
8053266
8053277
8053288
bedava kurumsal işlemler felan filan

http://www.mobilkusak.com

ve birde kontor bizden hediye kontor sorgulama bedava
*166*2#

tarife bilgisi için
*166*1#

*177*2#
buda turkcell faturalıda hediye kontorleri öğrenmek için
bide bu var
*120#
buda biletten felan bahsediyor bi deneyin
daha sonra 12345 i ariyorsun ben denedim teli acan olmadi
daha sonra
*144# var
sonra *144*0# var banka ,ödemesi felan
bide *133# var bunu herkes biliyordur
*124#
KONTÖR FELAN DİYO
250
500
1000

Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 13:29
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  
avea'da yasanmis bir baska olay

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Sariruzgar kardesim hazir konu avea'dan acilmisken , aveanin baz istasyon ekibinden bir arkadasimin yasadigi trajikomik bir olayi buraya eklemek istedim..

Olay antalyanin kirsal bolgelerinden bir köyde vuku buluyor.. baz istasyonu ekibinden 5 kisilik ekip en iyi verim alinabilcek bir yer tespit ediyor burasi köyün camisidir.. ekip hemen köy imami ile pazarliga tutusuyor ve al asagı ver yukari belli bir miktarda anlasiliyor.. tabi köy imami bu parayi cokca tamire ihtiyaci olan cami icin kullanmak üzere kabul ediyor..
Zaten köy ahalisinin maddi durumu pek iyi olmaması sebebiyle camiye fazla bakim yapilamiyor ve caminin bu para ile durumunun hayli düzelecegi düsünülüyor.. ve baz istasyonu ekibi teknik ekipmanin tam tesekkullu olarak bir hafta sonra kurulacagini söyliyerek köyden ayriliyor..
Tabi bu arada köyde bir dedikodu dolasmaya basliyor.. bu baz istasyonunun kanser yaptıgı insanlari iki üc yil sonra yataklara düsürecegi ve köylünün cami minaresine takilacak bu alet ile zamanla namaz kilamicak saglik sorunlari yasayacagi gittikce bütün köyde kabul edilir hale geliyor.. bir hafta sonra aveanin baz istasyonu ekibi köye geldiklerinde karsilarinda kazma kürek ellerinde olan tas ve sopali köy ahalisini buluyor..teknik ekiptekiler belki konusuruz anlasiriz diye köylülerin yanina gidiyor tam bu sirada köylülerin arasindan bir pankart cikartiliyor bankartta " YA BAZ , YA NAMAZ " yaziyormus.. sevinçli sevinçli teknik ekiptekiler bu yaziyi görünce sasiriyorlar.. köylülerle konusalim diye israr etmek üzre iken köylüler hep birlikte " ALLAH ALLAH " diyerek bu ekibin üzerine yürüyor.. avea ekibi apar topar kosarak araclarina ulasmaya calisirken bir kac zaiyat vererek köyden uzaklasiyor.. ekipten iki kisinin kafasinda kürek darbesi sebebiyle dörder dikis atiliyor.. bir kisinin ayagi ciddi sekilde burkulma sebebiyle zedeleniyor.. ekip toplam 20 gun is göremez raporu aliyor..

Avea'da yasanan teknik sorunlari avea hatti kullanicilari cok iyi bilir.. fakat akillarda tutulmali ki, turkcell'in 2003 yılına kadar basinda bulunan Cüneyt turktan ve ekibi suan aveanin basina getirildi bu sene sonunda avea nin baz istasyon agi turkcell'e ciddi rakip olcak duzeye ulastirilacak..

Ama su bir gercek suan turkcell bu alanda rakipsiz..
En azindan baz istasyon ekiplerinin yukardaki gibi bir sorun ile karsilastiklarina dair bir bulguya rastlanmadi..sevinçli

Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 14:23
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an 1 üye ve 626 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54533 saniyede açıldı