stromectol ivermektin fluvoxamine stromectol fluvoxamine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » s.aleykum

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 28 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
s.aleykum

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
SELMUN ALEYKUM BEN ARANIZA YENİ GELDİM SİZLERİN BURADAKİ DİALOĞU ÇOK GÜZEL BİR AİLE GİBİSİNİZ İNŞAALLAH FIRSAT BULDUKÇA BENDE ARANIZA SOHBETLERİNİZE KATILICAM ALLAHA EMANET OLUN SIK SIK GÖRÜŞÜCEĞİZ İNŞAALLAH
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 12:13
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
A.slm aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur ins-ALLAHGüle Güle
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 12:45
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  

1293 Mesaj -

En Son On: 14.11.2012 - 14:17
ARAMIZA HOSGELDIN KARDES ÜYELIGIN HAYIRLI VE DAIM OLUR INSALLAHGüle Güle
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 12:56
Bu mesajı bildir   ~Firdevs~ üyenin diğer mesajları ~Firdevs~`in Profili ~Firdevs~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlAt_ÖzLeMi90 su an offline VuSlAt_ÖzLeMi90  
Aleykum Selam

6 Mesaj

En Son On: 21.10.2007 - 01:59
Cinsiyeti: ----- 
Hoşgeldin arkadaşım inşaAllah hepimiz için hayırlı olur...
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 13:31
Bu mesajı bildir   VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin diğer mesajları VuSlAt_ÖzLeMi90`in Profili VuSlAt_ÖzLeMi90 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
firdevs01

1420 Mesaj -

s.aleykum ya kusura bakmayın profilinize baktım doğum tarihiniz tuhafıma gitti şaka olsun diyemi yoksa yanlışlıkmı var allaha emanet olun
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 13:33
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  

208 Mesaj -

En Son On: 23.01.2007 - 23:07
hoşgeldiniz
hayırlı paylaşımlarınızı bekleriz
selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 13:42
Bu mesajı bildir   EBRARALEYNA üyenin diğer mesajları EBRARALEYNA`in Profili EBRARALEYNA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast NeV-Ra  

Misafir

En Son On: 23.01.2007 - 23:07
a.s
hayırlı olsun inş aramıza katılışınız....
güzel paylaşımlarda buluşalım inş
selam ve dua ile...
gülGüle Güle
Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 13:48
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  

544 Mesaj -

En Son On: 31.05.2008 - 00:05
Hosgeldin aramiza
uyeligin hayirlara vesile ilsun insAllah

gül

Ekleme Tarihi: 25.04.2006 - 14:42
Bu mesajı bildir   NuR DaMLaSI üyenin diğer mesajları NuR DaMLaSI`in Profili NuR DaMLaSI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HOŞBULDUM

1420 Mesaj -

HOŞTU ZATEN ŞİNDİ DAHA HOŞ OLDU HOŞBULDUK ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN İNŞAALLAH BURADA BİRBİRİMİZE ÇOK FAYDALI OLACAK KONULARI KONUŞUCAGIZ...

İMAN ETMEDİKÇE CENNETE GİREMEZSİNİZ,
BİRBİRİNİZİ SEVMEDİKÇEDE GERÇEK ANLAMDA
İMAN ETMİŞ OLAMAZSINIZ ^^Hadis,i şerif^^

yaradılanı severim yaradandan ötürü

evet birbirimizi sevelim allaha emanet olun allah her daim yar ve yardımcımız olsunsevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 02:13
Gast MuR@T MuTLu  

Misafir

hosgeldiniz kardesim
üyeliğiniz hayırlara vesile olur inş.
Allah yardımcımız olsun

...gül...

Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 02:17
siyahinci su an offline siyahinci  
Themenicon   

31 Mesaj -

En Son On: 09.07.2010 - 21:51
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM!Ben yeni üyeyim,,,burası gerçekten çok renkli bi forum,,,ne arasam var burda,,,buraya katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun.!

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM!
sevinçli

Bu mesaj 1 kez ve en son siyahinci tarafından 26.04.2006 - 02:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 26.04.2006 - 02:51
Bu mesajı bildir   siyahinci üyenin diğer mesajları siyahinci`in Profili siyahinci Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
abdullatif su an offline abdullatif  

173 Mesaj -

En Son On: 22.01.2011 - 14:21
Cinsiyeti: Erkek 
su damlası ve siyahinci Ravda net'e hoşgeldiniz.gül
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:29
Bu mesajı bildir   abdullatif üyenin diğer mesajları abdullatif`in Profili abdullatif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
RE: firdevs01

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 20:28
Alıntı
Orijınalı su damlası

s.aleykum ya kusura bakmayın profilinize baktım doğum tarihiniz tuhafıma gitti şaka olsun diyemi yoksa yanlışlıkmı var allaha emanet olun

Neden saka olsunki kardes...
Burada hepimiz ilim ögrenmek için beraber'e geldik..
ben 14 yasindaysam sen 40 yasinda bi yengem olsan bile Bu Forumda herkes esittir Hepimiz kardesiz
Hepimiz bir aileyiz bu Ravda 'da 36.000 kisilik bir aileyiz biz ve bizim aramizda öbür aileler deki gibi problemler çikmaz

Hos geldin sefa getirdin...
Hakkini helal et...
Allah senden razi olsun...
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:35
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
3.HANEDARA CEVAP

1420 Mesaj -

s.aleykum kardeşim sen yanlış anladın onu ben sana yazmadım
FİRDEVS01 kardeşe yazdım fakat ben FİRDEVS01,den cevap bekledim gelmedi sende FİRDEVS01,in profiline bakarsan anlarsın size hayırlı geceler
ALLAHA EMANET OLUN
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:42
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
Alıntı
Orijınalı abdullatif

su damlası ve siyahinci Ravda net'e hoşgeldiniz.gül

... gül ...
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:45
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: 3.HANEDARA CEVAP

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı su damlasi

FİRDEVS01 kardeşe yazdım fakat ben FİRDEVS01,den cevap bekledim gelmedi sende FİRDEVS01,in profiline bakarsan anlarsın size hayırlı geceler
ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...
Firdevs neyini sakliyomuski '4 yasindayim' diyor...
insan konusdugu kisinin en azindan kaç yasinda oldugunu bilmesi dogal bir hakdir...

Firdevs abla( /kardes) kaç yasindasin söyleyebilirmisin??
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:49
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: 3.HANEDARA CEVAP

941 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı 3. Hanedar

Alıntı
Orijınalı su damlasi

ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...
insan konusdugu kisinin en azindan kaç yasinda oldugunu bilmesi dogal bir hakdir...

Yaaa Kemalllllllllll kardesimm kahkaha ne yapacan ki yasini firdevs ablanin? yaa ister kor ister komaz... sende haaaa Kararsiz sevinçli
Burada senin dedigin gibi yas onemli degil hepimizin amaci belli ilim ogrenmek icin... iliminde yasi olmaz.... birak herkez nasil istersen oyle yapsin sen kendinle ilgilen sevinçli göz kırpma gül

Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 00:52
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: RE: 3.HANEDARA CEVAP

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esra_can

Alıntı
Orijınalı 3. Hanedar

Alıntı
Orijınalı su damlasi

ALLAHA EMANET OLUN

pardon ozaman...

Yaaa Kemalllllllllll kardesimm kahkaha ne yapacan ki yasini firdevs ablanin? yaa ister kor ister komaz... sende haaaa Kararsiz sevinçli
Burada senin dedigin gibi yas onemli degil hepimizin amaci belli ilim ogrenmek icin... iliminde yasi olmaz.... birak herkez nasil istersen oyle yapsin sen kendinle ilgilen sevinçli göz kırpma gül

Tmm da ben simdi o kardesimizee ne diyim...
Abla/Abi belki onuda sakaya almistir?:P:P

Ama KARDES en iyisi...
KARDES derim bende..
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:00
AÇIKLAMA GEREĞİNİ HİSSETTİM...

1420 Mesaj -

ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜMMETİ MUHAMMEDİN ÜZERİNE OLSUN
S.ALEYKUM SİTEDEKİ KARDEŞLER BİLİYORMUSUNUZ RAVDA NETE ÜYE OLMAK İÇİN NE KAÇ GÜN UĞRAŞTIĞIMI NEYSE EN SONUNDA ÜYE OLABİLDİM RAVDA NETİ NASIL BULDUM NASIL KARŞIMA ÇIKTI HATIRLAMIYORUM FAKAT BİR ANDA MÜPTELASI OLDUM HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDİM YANİ BEN İNTERNETTEN FALAN FAZLA ANLAMAM EN NİHAYETİNDE EV HANIMIYIM VE BENİM GÖREVLERİM VAR NEYSE ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN ÜYE OLABİLDİM BEN KENDİMİ TANITMA YAZISI YAZDIM FAKAT SANIRIM ALTI KİŞİ HOŞGELDİN DEDİ BENİM YENİ ÜYE OLDUĞUMUN FARKINA VARILMAMASI TUHAFIMA GİTTİ BEN SEKİZ GÜNLÜK ÜYE OLMAMA RAĞMEN YENİ ÜYELERİ ESKİ ÜYELERİ HEMEN HEMEN BİLİYORUM HİÇBİRŞEY YAZMMAMAYA KARAR VERMİŞTİM FAKAT (ÜYE ABDULLATİF)VE (ÜYE ESRACAN ) HOŞGELDİN DİYORLAR HOŞBULDUK İNŞAALLAH BİRBİRİMİZE ÇOK FAYDALI OLUCAĞIZ BİRDE BEN FİRDEVS01 PROFİLİNE BAKTIM ŞAHSINA SORMUŞTUM FAKAT BİR HAFTA SONRA BURADA BANA BUNUN KONUSU YAPILIYOR BEN BURAYA ALLAH ADINA BİRŞEYLER KATMAK İÇİN VE ÖĞRENMEK İÇİN ÜYE OLDUM BÖYLE GEREKSİZ KONULARA GİRMEM ÇÜNKÜ BİRBİRİMİZDEN ÖĞRENECEK OKADAR ÇOK İLİM VARKİ BOŞVERELİM GEREKSİZ KONULARI BEN BURDAN BÜTÜN SAYFALARI FORUMLARI TAKİP EDİYORUM FAKAT BİRAZ KIRGINLIĞIM OLDUĞU İÇİN KATILMADIM
BANA HOŞGELDİN DİYENLERE BENDE HOŞBULDUK DİYORUM BU ARADA YENİ ÜYELERE BENDE HOŞGELDİNİZ DİYORUM İNŞAALLAH HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR BUNDAN BÖYLE BOŞ KONULARI BIRAKIP DOLU DOLU KONUŞALIM YÜRÜNECEK ÇOK UZUN YOLUMUZ VAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
ALLAHA EMANET OLUN DİN KARDEŞLERİM SELAMETLE KALIN
KUSURA BAKMAYIN SADECE MİNİK BİR SİTEMDİ
HAKKINIZI HELAL EDİN
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:16

941 Mesaj -

Su damlasi ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa burdakileri yanlis anlamaaa kesinn sana hepsi hos geldin der herkeze acik burasii...
Bu kucuk sitemini anliyorum insanin hosuna gidiyor cok guzel bir sekilde agirlanmak ama kardesler su aralar iyi degiller
yani ravda.net'imizin kapanacak haberini aldigimizdan bu yana moreller gercekten bozulmustu ama cok sukur kapanmiyacakmis...
Bu yuzden ilgilenen olamadi yoksa her zaman cok sicak kanli kardeslerimiz vardir...
tekrar hos geldin diyorum insaAllah uyeligin hayirli olur...
Guzel paylasimlarini bekliyorum can ablamm...
hakkini helal et tekrar... kocaman optummm....
InsaAllah bu guller kirilan kalbini azda olsa tamir eder
gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül

Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:25
RE: AÇIKLAMA GEREĞİNİ HİSSETTİM...

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı su damlasi

ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜMMETİ MUHAMMEDİN ÜZERİNE OLSUN
S.ALEYKUM SİTEDEKİ KARDEŞLER BİLİYORMUSUNUZ RAVDA NETE ÜYE OLMAK İÇİN NE KAÇ GÜN UĞRAŞTIĞIMI NEYSE EN SONUNDA ÜYE OLABİLDİM RAVDA NETİ NASIL BULDUM NASIL KARŞIMA ÇIKTI HATIRLAMIYORUM FAKAT BİR ANDA MÜPTELASI OLDUM HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDİM YANİ BEN İNTERNETTEN FALAN FAZLA ANLAMAM EN NİHAYETİNDE EV HANIMIYIM VE BENİM GÖREVLERİM VAR NEYSE ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN ÜYE OLABİLDİM BEN KENDİMİ TANITMA YAZISI YAZDIM FAKAT SANIRIM ALTI KİŞİ HOŞGELDİN DEDİ BENİM YENİ ÜYE OLDUĞUMUN FARKINA VARILMAMASI TUHAFIMA GİTTİ BEN SEKİZ GÜNLÜK ÜYE OLMAMA RAĞMEN YENİ ÜYELERİ ESKİ ÜYELERİ HEMEN HEMEN BİLİYORUM HİÇBİRŞEY YAZMMAMAYA KARAR VERMİŞTİM FAKAT (ÜYE ABDULLATİF)VE (ÜYE ESRACAN ) HOŞGELDİN DİYORLAR HOŞBULDUK İNŞAALLAH BİRBİRİMİZE ÇOK FAYDALI OLUCAĞIZ BİRDE BEN FİRDEVS01 PROFİLİNE BAKTIM ŞAHSINA SORMUŞTUM FAKAT BİR HAFTA SONRA BURADA BANA BUNUN KONUSU YAPILIYOR BEN BURAYA ALLAH ADINA BİRŞEYLER KATMAK İÇİN VE ÖĞRENMEK İÇİN ÜYE OLDUM BÖYLE GEREKSİZ KONULARA GİRMEM ÇÜNKÜ BİRBİRİMİZDEN ÖĞRENECEK OKADAR ÇOK İLİM VARKİ BOŞVERELİM GEREKSİZ KONULARI BEN BURDAN BÜTÜN SAYFALARI FORUMLARI TAKİP EDİYORUM FAKAT BİRAZ KIRGINLIĞIM OLDUĞU İÇİN KATILMADIM
BANA HOŞGELDİN DİYENLERE BENDE HOŞBULDUK DİYORUM BU ARADA YENİ ÜYELERE BENDE HOŞGELDİNİZ DİYORUM İNŞAALLAH HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR BUNDAN BÖYLE BOŞ KONULARI BIRAKIP DOLU DOLU KONUŞALIM YÜRÜNECEK ÇOK UZUN YOLUMUZ VAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN
ALLAHA EMANET OLUN DİN KARDEŞLERİM SELAMETLE KALIN
KUSURA BAKMAYIN SADECE MİNİK BİR SİTEMDİ
HAKKINIZI HELAL EDİN

Ben Firdevs abla 'ya bir soru sordum senin ile alakasi yok sen neden aliniyorsun ablacigim benim
Senin kalbin sakina kirilmasin benim yüzümden...
Sen bizim böyle yazismalarimiza biz çok yakina aileyiz burada herkes öz kardes gibi seviyor birbirlerini...
Yine Hos Geldin diyorum...
Hakkini Helal et...
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:31
Gast ahmet gunay  

Misafir

Yeni üye olan tüm kardeşlerim hoşgeldiniz.Rabbim hayırlı eyler inşallah.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:45
RE:

419 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı ahmet gunay

Yeni üye olan tüm kardeşlerim hoşgeldiniz.Rabbim hayırlı eyler inşallah.

Selam ve dua ile...

Amiin!!
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 01:49
HAYIRLI SOHBETLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE

1420 Mesaj -

ALLAH RAZI OLSUN ASLA KİMSEYE KIRGIN DEĞİLİM RAVDA NETİN KAPANACAĞINI BENDE GÖRÜNCE ÇOK ÜZÜLDÜM FAKAT İLGİLENEMEDİM YOĞUNDUM AMA SÜREKLİ KAPANMAMASI İÇİN DUA ETTİM ÇÜNKÜ ELİMDEN FAZLASI GELMEDİ AMA OLSUN SANIRIM BAĞIŞLA OLAY ÇÖZÜLDÜ ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN RAVDASIZ KALMIYACAĞIZ ÇÜNKÜ BEN ÇOK GEÇ BULDUM BU SİTEYİ VEDE ÇOK HOŞUMA GİTTİ KAYBETMEK İSTEMEZDİM NEYSE BUNDAN SONRA SİZLERLE DAHA FAYDALI KONULARDA KONUŞUCAĞIZ İNŞAALLAH ALLAHA EMANET OLALIM
BENDE RAVDA NETİN KAPANMASI İLE İLGİLİ İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN RAVDA NET YÖNETİMİNDEN ÖZÜR DİLERİM
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 02:05
aygun su an offline aygun  

22 Mesaj -

En Son On: 17.02.2007 - 19:48
Aleyküm selam .

Cümlemiz için hayırlı olur inşallah.
Ekleme Tarihi: 30.04.2006 - 14:19
Bu mesajı bildir   aygun üyenin diğer mesajları aygun`in Profili aygun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MuSLimaNKa su an offline MuSLimaNKa  
S.A

17 Mesaj -

En Son On: 08.09.2006 - 01:09
hayirli olsun kardesim bende yeni gibiyim uzun zamandir girmiodum ravdaya ama sükürler olsun kavusturana aşık kahkaha Ins.. faydali seyler ögrenir ve paylasirsin Allaha emanet olun .. W.A.S

Bu mesaj 2 kez ve en son MuSLimaNKa tarafından 01.05.2006 - 01:00 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 01.05.2006 - 00:59
Bu mesajı bildir   MuSLimaNKa üyenin diğer mesajları MuSLimaNKa`in Profili MuSLimaNKa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hiranur79 su an offline hiranur79  

164 Mesaj -

En Son On: 02.06.2006 - 10:14
ALEYKÜM SELAM
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŞ GELDİNGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 01.05.2006 - 01:11
Bu mesajı bildir   hiranur79 üyenin diğer mesajları hiranur79`in Profili hiranur79 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
S.ALEYKUM

1420 Mesaj -

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM CÜMLEMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH
SAĞOLASINIZ ALLAHA EMANET OLUNGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 01.05.2006 - 02:18
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 550 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55747 saniyede açıldı