generique rhinocortgenerique luvox stromectol stromectol ivermektine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » icimden gecenler

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
icimden gecenler

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 17:37
Cinsiyeti: Bayan 
Selamu aleykum abilerim ve ablalarim,

Bugun icimden gecenleri sizlerle paylasmak isterim. Dun duydugum bir olay beni cok etkiledi... Bir cocuk daha hayatinin baharinda olduruldu hemde kalbinden... O an bir turk polis goruyor o ani ve goz yaslarini tutamiyor agliyor. Anne uzgun baba uzgun abi uzgun herkes uzgun... Bir tarafta bir cocugun hayati sona erdi bir taraftan anne ve babaya bir keder daha eklendi...
Dun olumu daha yakin hissettim kendime. Olum cok yakin genci yasliya hic bakmiyor belki bir kursunla belki ecelinle belkide bir arabanin altindan bizleri bulabilir. Simdi kendimi hesaba cekiyorum acaba oldugumde ne olacak olum nasil birsey... Ben gunahkar biri olarak mi Allah'imin onune cikacam yoksa Allah yolunda ilerleyen bir mu'mine olarak mi????

OLUM COK YAKIN HEMDE HIC BILMEDIGINIZ KADAR OLUM NASIL BIRSEY ARKADASLAR NASIL BIRSEY???
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar

Cok uzgunum cokkk
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 21:41
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Ayse Aydin..

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah
Canim Kardesim..

Seni cok iyi anliyorum..

Ölüm ne demekmi?
Ölüm, dünyanin sonu.. (Cok sükür.. )
Ölüm, InsaALLAH ALLAHA kavusmaktir..

InsaALLAH O'na layik kul olarak ölürüz
ve Cennetine gireriz..

Korkularimiz ayni Cankardesim,
Senin korkularini ve düsüncelerini cok iyi anladim..

Bir Ilahi varya,
Korkuyorum Ölümden,
Ölüm degil amelimden..

Bizlerde elbet ölümden amellerimiz yüzünden korkuyoruz.. Oysa hic korkarmiydik?

InsaALLAH Hepimiz O'na layik kul olarak ALLAHin önüne cikariz..
InsaALLAH ALLAHtan utanacak seyler yapmiycaz..

... agla ...

Bu mesaj 1 kez ve en son ALLAHA kavusmak tarafından 02.04.2006 - 22:00 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 21:59
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayse Aydin su an offline Ayse Aydin  

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 17:37
INSALLAH ALLAHIN IZNIYLE
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 22:04
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhacir21 su an offline muhacir21  
bir mazlumun garip şehadeti

5 Mesaj

En Son On: 06.04.2006 - 14:48
Cinsiyeti: Erkek 
sa
özellikle anladığım kadarı ile hollandada enes kardeşimizden bahsetmişsiniz. Gerçekten muhacir olarak bulunduğumuz bu ülkede ne yazık ki yüreğimizi sızlatan ve bizleri eleme sevk eden bir hadise olmuştur bu olay. Enes kardeşimiz çok genç yaşında mazlum bir şekilde şehid edildiği kanaatindeyim. Zira yaşının çok genç olması ve günahsız bir kardeşimiz olması hasebi ile ve özellikle mazlum bir şekilde vurulmuş olması hem ailesini derinden sarsmış, hemde bizleri üzmüştür. Tek tesellimiz günahsız bir şekilde rabbinin katına kavuşmuş olmasıdır. Bizde bu vesile ile buradan yine ailesine başsağlığı diliyor, kardeşimizin ailesi için kıyamette şefaatçi olması dileği ile bir Fatihamızı kendisine armağan ediyoruz. Sizlerinde bu vesile ile bir Fatiha okumasını rica ediyoruz.
Selam ve dua ile
vesselam
Ekleme Tarihi: 05.04.2006 - 02:27
Bu mesajı bildir   muhacir21 üyenin diğer mesajları muhacir21`in Profili muhacir21 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 834 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54517 saniyede açıldı