ivermektine hydroxychloroquine stromectol hydroxychloroquine stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ZORUNLU ASKERLİK KALDIRILSIN ORDU KÜÇÜLTÜLSÜN

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
ZORUNLU ASKERLİK KALDIRILSIN ORDU KÜÇÜLTÜLSÜN

76 Mesaj -

En Son On: 14.03.2010 - 13:47
Cinsiyeti: Erkek 
05/02/2006
Bu gün zorunlu askerlikle ilgili fikirlerimi yazmak istedim.Aslında bu konuyu açmamın amacı protesto ettirmek.Yani herkesin her 20 yaşına giren erkeğin bunu yapmamam gibi bir seçeneği olmalıdır.Her türk asker doğar cümlesine inannanlardan biri değilim.Ben cıhan olarak bu mesleği sitresli olarak görüyorum.Bazı insanların şafak sayması pekte Askerlik yapmayı sevmediklerini gösterir.Zorunlu askerlik kaldırılmalıdır.Bir çok ülkede maaşlı askerlik vardır.Zorunlu askerlik kaldırılmakla kalınmayıp orduda küçülmeye gidilmelidir.Orduda küçülmek demek devlete olan yükün biraz daha düşmesi demektir.En büyük israf askeriyede oluyor.Devlete triliyonlarca zarar veriyor.Hemde bu işi yapmak istemeyenler bitmez diyor.çok sitres çekebiliyor.Ben vatan haini değilim bunu belirteyim ama Kişilerin vijdanına kelepçe vurulmasın.Herkesin yapabileceği bir görev vardır.Herkes öğretmen,herkes Avkat...vs olamaz.Herkeste Asker olamaz.Bu konuda AİM me başvuran birisi vardı .Dvayı kazandı.Bunu Elbirliğiyle yapmalıyız.Gerekirse sokaklara dökülmeliyiz.Benim açımda bakan arkadaşlar bilirler ki;bu görev olağan üstü bölgelerde daha zordur.İnsanların ruh yapıları bozulabilir.Askerin en büyük eksikliği maneviyat eksikliği.İnanç aşılanmaktan korkulmamalıdır.Müslamanı irticacılıkla suçlayanlar şöyle bir geçmişe baksınlar.Bu başarıların çoğunda İnannç yatmaktadır.Ama bazı zındıklar bu inancı köreltmek için ellerinden geleni yaptılar.İnanç olmayınca Kişiler kendilerini güdülen hayvanlara benzetirler.Üstlerde Astlarını hayvan gibi görürürler.Birde tertipçilik işine gelelim.Tertipçiliğe tamamen karşıyım.Yok efendim sen Alt devresin.Ne ulan bu hayvan herif.O insanlara yardımcı olacağınıza neden hor ve hakir görüyorsunuz.Bu vatan evladı değilmi onlar.Birde yataklara gelelim.Çoğu zaman pis çarşaflarda yatmak zorunda kalırsınız.Sakla tıraş mecburiyetine gelince .Zamanında bu irticaya karşı mücadele ile başladı.Neymiş efendim.Sakal çok kirlenirmiş.Bunun temelinde tamamen Sünnet düşmanlığı yatmaktadır.Biz herkesin sakalını bırakmasını istemiyoruz.Biz biraz daha gerçek demokrasi istiyoruz.Ben bu sitede daha yeniyim.Size Bazı fikirler ucube gelebilir.Fakat bunlar hayatın gerçekleri
sonuç;ZORUNLU ASKERLİK KALDIRILSIN.VİJDANLARA KELEPÇE VURULMASIN.ORDU KÜÇÜLTÜLSÜN GEREKSİZ İSRAFTAN KAÇINILSIN.EN KISA ZAMANDA MİTİNGLERLE GÖSTERİLERLE TÜM VATANA YAYILSIN.
Şimdi sen kalkıp din iman gücü yerine bayat sıloganlarla köhne mantıkla Gençleri askere yollarsan ne bekleyebilirsin ki:tinercisi burada esrarkeşi burada.kendini jiletleyen burada.Birde kahrolası devrecilik burada.Siz klakın bunlarla vatanı kurtarmaya çalışın.Şu 70 milyon insan adam olsa bu işler böyle olmaz.Din yerine dinsizlik yerleştirilmeye çalışılırsa bu milletten birşey beklemeyin.Din bizim için en gerekli olanlardan biridir.Dinsiz bir adam başında olursan eziyet olur.Hatta emri altındakileri hayvan yerine koyabilir.Bu sistem değişmesi içinde Halkın sosyal patlaması lazımdır.Siz kim oluyorsunuzda Rejimi ayakta tutmaya çalışıyorsunuz.Adam psipisine ölüyor belki vatan sağ olsunla üzeri örtülüyor.Ahlaksızlar.hep ahlaksız kadın resimleriyle askerin ahlakını bozuyorlar.ZORUNLU ASKERLİK KALDIRILSIN VİJDANLARA KELEPÇE VURULMASIN.SOKAKLARA DÖKÜLELİM ANKARAYİ İMAZA KARŞILIĞI PROTESTO EDELİM.Eski bir tsk ajanı olarak diyorumki teskanın asıl amacı şeriatı irtica olarak yobazlık olarak görmektir.Subaylar neden ordudan atıldı hep bu yüzden.Bir kültürlü kadın neden kimi yerlerde tesedürlü içeriye sokulmaz hep bu yüzden.bende TSK dan istifa ettim.Bu yüzden
CIHAN KARA nın yazısı
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 13:19
Bu mesajı bildir   Ahmetcemil üyenin diğer mesajları Ahmetcemil`in Profili Ahmetcemil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 741 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hasanelm (54), _gazel_ (33), feza (47), nihat surgun (55), Rabbanice (46), kuzpinar (45), alex (38), rümeyza (50), flash.gs (40), xbüþrax (31), gelisimci (44), ranaezgi (42), xxsevgixx (51), ömeru-l faruk (45), maviboncuk1988 (36), Selman-i Farisi (41), evvelim (50), Engin1 (40), avci11 (53), nur1982 (42), koksal06 (54), ergenekon58 (59), M. Emin (59), mak99 (52), furkancanpolat (45), meergin (52), osmanhan1 (47), seyma1987 (37), RahLee (37), zöhre (43)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54832 saniyede açıldı