generique stromectol kamagra ivermektin ivermektin budesonide seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » MUTFAK & EV İŞLERİ » Guzel corba tarifleri istiyorum

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Guzel corba tarifleri istiyorum

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 17:37
Cinsiyeti: Bayan 
Selamu aleykum kardesler,

Sizden ricam eger guzel corba tarifleriniz varsa benimle paylasirsaniz cok sevinirim. Ama lutfen denenmis tarifler olsun.

Tariflerinizi bekliyorum

Not: Mercimek corbasinin nasil yapildigini biliyorum.sevinçli

Güle Güle
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 13:08
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hasret5 su an offline hasret5  
hay hay

18 Mesaj -

En Son On: 07.10.2006 - 13:09
Cinsiyeti: Bayan 
simdi benim cok yaptigim özellikle kis döneminde ev ahalisinde cok sevdigi bir corba tarifi yazayim tabiki daha önce denemediyseniz .eminim seceksinizdir ama ben daha önce yazili hic tarifte bulunmadim bu ilk deneyimim olacak basara bilirsem ne mutlu banasevinçli eger takildiginiz bir yer olursa soylersiniz ayrica tariflerim biraz goz karari olacak kolay gelsin bana

malzemeler.

1 adet tavuk dosu

1 su bardagi un

2 yemek kasigi salca domates arzuya gore bi miktarda biber salcasi ilave edebilirsiniz

1 cay bardagi tel sehriye

tuz karabiber ve corbalar icin sebzeli cesniden kullana bilirsiniz cok lezzet katiyor yoksa fark etmez ve arzuya gore nane ve limon
baharat olculeri arzuya gore efem

yapilisi.

tavuk gogusu haslanilip ayri bir tabakta didiklenip bekmeye birakilir

tavada cok az margarin yada sivi yagda un kavrulur kokusu cikincaya kadar
ve sulandirilarak tavuk suyuna ilave edilir ve karistirilir kaynadiktan sonra ocagin alti kisilir o kaynerken yine tavada azicik yag ile salca nane ve sehriye kavrulur alti kapatilir ve baharatlar ilave edilir iyice karistirilan bu malzeme kaynayan corbaya ilave edilir ve karistirilarak bir muddet sehriyeler pisene dek kaynatilir pisen corbanin alti kapatilir ve tavuk parcalari ilave edilerek karistirilir servis tabagina aldiktan sonra arzuya gore bol limon ekleyerek servis edilir himmmm canim istedi sicak sicak vallahi elimden geldince yazdim insallah begenirsiniz kolay gelsin diyorum afiyet olsun

selam ve dua ile

Bu mesaj 1 kez ve en son hasret5 tarafından 17.02.2006 - 21:43 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 21:40
Bu mesajı bildir   hasret5 üyenin diğer mesajları hasret5`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 829 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55419 saniyede açıldı