dexamethasone ivermectin stromectol kamagra dexamethasone fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BOYKOT ! ! ! ! !

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 14 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
BOYKOT ! ! ! ! !

53 Mesaj -

En Son On: 19.12.2007 - 12:27
Cinsiyeti: ----- 
BOYKOT !!!!
Dünyada ki tüm müslüman alemine sesleniyoruz.

Neredesiniz!!!!

Insanlarin en üstünü Peygamber efendimize bu hakaretler yapilirken neredesiniz!!!

Tüm müslüman aleminde büyük yanki uyandirirken, hey benim vatanim milletim, din kardeslerim herseyim neredesiniz!!!

Bu kadarmi duyarsizlastik bu kadarmi küçüldük. Müslümanlik için savasan ümmetim ümmetim diyen peygamberimize saygimiz bukadar mi!!

Eyy medya en ufak bir olayi bile büyülten hakkimizi milletimizin refahi için ugrasan haksizliga karsi tarafsiz kalan milletin dili kulagi olan medyaa nerdesinnn!!!

Biz danimarkayi

biz norveçi

biz islam alemine hakeret eden herkezi
ve biz

bu olaya duyarsiz kalan tüm müslümanlari da protesto ediyoruz!!!
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 11:22
Bu mesajı bildir   memnune üyenin diğer mesajları memnune`in Profili memnune Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
memnune su an offline memnune  

53 Mesaj -

En Son On: 19.12.2007 - 12:27
Boykot yapılması gerekn mallar;

Nescafe, Pepsi, Milka, Tamek, Dove, Danone, Pınar, Vivident, First, Maret, Nokia, Elidor, Nivea, İpana, Rejoice, Fruko, Burgerking, Lipton, Cocacola, Nestle. Ayrıca Barkod numarası 57 ile başlayan mallar.

Hep beraber gösterelim tepkimizi.
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 11:37
Bu mesajı bildir   memnune üyenin diğer mesajları memnune`in Profili memnune Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HAKBIR su an offline HAKBIR  
BOYKOT SON HIZLA ILERLIYOR

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 19:45
Cinsiyeti: Bayan 
BU KONUDA DUN ARKADASIMDA MESAJ GONDERI INANIN MÜSLÜMANLAR BOYKOTA SESSIZ KALMIYOR VE SIZIN VERMIS OLDUGUNUZ BILGI ICINDE AYRICA TESEKKÜRLER
BORKOD NUMARASINI BILMIYODUM SAGOLUN
RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

Bu mesaj 1 kez ve en son HAKBIR tarafından 07.02.2006 - 11:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 11:53
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast beyhan29  
Themenicon    uyanalım!!!

Misafir

En Son On: 17.12.2008 - 19:45
EY MÜSLÜMAN KARDEŞİM

Densiz ve aşağılık bir insanın RESULULLAH aleyhinde çizdiği o iğrenç karikatürlere maalesef ki; yayınlayan ülkelerin hükümetleri bu adice hareketi kınamak ve engellemek yerine onlara sahip çıkmıştır. Bu ülkeler geçmişten günümüze dünyayı ve Müslüman ülkeleri sömürdükleri ve işgal ettikleri yetmiyormuş gibi şimdi de her müslümanın uğrunda canını vereceği , paradan puldan,aydan güneşten daha aziz peygamberimizi aşağılamaya çalışmışlardır.
Belki dini bütün birer Müslüman olmaya biliriz. Belki yaşantımız noktasında eksiklerimiz bulunabilir. Ama unutmayınız ki Hz. MUHAMMED bizim biricik peygamberimizdir. Nasıl ki; geçmişte Ecdadımız Çanakkale’de ,Sakarya’da , Sarıkamış’ta kanını ,canını ALLAH için , RESULULLAH için , VATAN için vermiştir , şimdi sıra bizler de.
Belki günümüzde savaş yoktur. Barış vardır. Fakat onun yerine bir ekonomik savaş mevcuttur.
İşte sen Müslüman kardeşim; Ecdadın her şeyini feda ettiği PEYGAMBERİMİZE saygısızlık yapan bu ülkelerin aşağıda sıralanan ürünlerini almayarak ekonomilerine ciddi bir kayıp verdirebiliriz.
Lütfen duyarlı olalım. Bu boykot hareketini küçümsemeyelim. Bu hareket dünya genelinde başlatılmış olup çığ gibi büyüyen ve dengeleri yerinden sarsacak bir harekettir. Bu hareket bu çirkinliği yapan ülkeleri cezalandıracak bir harekettir.
Lütfen duyarlı olalım. Hiç olmazsa bu ürünleri kullanmayarak ALLAH’ın sevgilisine sevgimizi gösterelim.

İŞTE BOYKOT EDİLEN ÜRÜNLER;

NESCAFE FIRST
PEPSİ MARET
MİLKA NOKİA
TAMEK ELİDOR
DOVE İPANA
DANONE REJOİCE
PINAR FRUKO
VİVİDENT BURGERKİNG
LİPTON
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 12:50
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  
RE: uyanalım!!!

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
Alıntı
Orijınalı beyhan29

EY MÜSLÜMAN KARDEŞİM

Densiz ve aşağılık bir insanın RESULULLAH aleyhinde çizdiği o iğrenç karikatürlere maalesef ki; yayınlayan ülkelerin hükümetleri bu adice hareketi kınamak ve engellemek yerine onlara sahip çıkmıştır. Bu ülkeler geçmişten günümüze dünyayı ve Müslüman ülkeleri sömürdükleri ve işgal ettikleri yetmiyormuş gibi şimdi de her müslümanın uğrunda canını vereceği , paradan puldan,aydan güneşten daha aziz peygamberimizi aşağılamaya çalışmışlardır.
Belki dini bütün birer Müslüman olmaya biliriz. Belki yaşantımız noktasında eksiklerimiz bulunabilir. Ama unutmayınız ki Hz. MUHAMMED bizim biricik peygamberimizdir. Nasıl ki; geçmişte Ecdadımız Çanakkale’de ,Sakarya’da , Sarıkamış’ta kanını ,canını ALLAH için , RESULULLAH için , VATAN için vermiştir , şimdi sıra bizler de.
Belki günümüzde savaş yoktur. Barış vardır. Fakat onun yerine bir ekonomik savaş mevcuttur.
İşte sen Müslüman kardeşim; Ecdadın her şeyini feda ettiği PEYGAMBERİMİZE saygısızlık yapan bu ülkelerin aşağıda sıralanan ürünlerini almayarak ekonomilerine ciddi bir kayıp verdirebiliriz.
Lütfen duyarlı olalım. Bu boykot hareketini küçümsemeyelim. Bu hareket dünya genelinde başlatılmış olup çığ gibi büyüyen ve dengeleri yerinden sarsacak bir harekettir. Bu hareket bu çirkinliği yapan ülkeleri cezalandıracak bir harekettir.
Lütfen duyarlı olalım. Hiç olmazsa bu ürünleri kullanmayarak ALLAH’ın sevgilisine sevgimizi gösterelim.

İŞTE BOYKOT EDİLEN ÜRÜNLER;

NESCAFE FIRST
PEPSİ MARET
MİLKA NOKİA
TAMEK ELİDOR
DOVE İPANA
DANONE REJOİCE
PINAR FRUKO
VİVİDENT BURGERKİNG
LİPTON

ve bu boykotun sonucu yaz sonuna kadar zararları 36 milyar euro benim boykotumdan ne cıkar deme!!!

sevgi saygı ve dua ile
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 12:54
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Cinsiyeti: Erkek 
selamun aleykum
RABBİMİN selami inanan ve inancında sabırlı direncli olan KARDESLERİMİN ÜZERİNE OLSUN..

kardeslerim habervaktınde okudugum bir haberi aynen sizlerle paylasmak istiyorum..
RABBİMİZden bir RAHMET olarak gonderilen canımızdan kıymetli peygamber efendimize yonelik kirli kampanyaya intenet in en buyuk ansiklopedisi de eklendi..
onlar zalimliklerinde inat ediyorlar.. biz ise sirf RABBİMİZİN rizasi icin batıl olanı HAK olan ile degistirmek istiyoruz.. bu vesile ile direnecegiz ve boykota devam edecegiz.. sadece danımarka ürünlerini deil yahudi ve ABD urunlerini de.. mumkun oldugunca digerlerini de..
selam ve dua ile RABBE emanet olun..

"İnternet'in en büyük ansiklopedisi Wikipedia Hz.Muhammed ile ilgili çıkan karikatürlerle ilgili bir bölüm açarak bu resimleri yayınlamaya başladı!
Wikipedia ansiklopedisinde internet ortamında oluşturulan ansiklopedi de yazılan tüm bilgiler kayıtlı kullanıcılar tarafından eğer yanlışlık varsa düzeltilebiliyor, üzerinde sanal ortamda tartışılarak düzeltme yapılması istenebiliyor

HZ.MUHAMMED SÖZ KONUSU OLUNCA NE YAPTILAR?

Konusu Hz. Muhammede hakaret sözkonusu olup bir çok fotoğrafında bilgi amacıyla internette Wikipedia ansiklopedisine girmesiyle birlikte Wikipedia ansiklopedisi bu bölümü koruma altına aldı!!!

KORUMA ALTINA ALINDI NE DEMEK OLUYOR?

Koruma altına almak demek hiç kimse bu resimlerin o bölümden kaldırılmasını sağlayamaz demek oluyor. Yani o bölümü sabitlediler ve hakkında tartışma açılmasına bile müsaade edilmiyor.Buna sebep olarak ta şu açıklamayı yapmışlar:

// This page has been temporarily protected from editing to deal with vandalism. //

Yani ''barbarların bu bölümü sabote etmelerini engellemek amacıyla değişimlere kapatılmıştır''

KÖPEKLİKTE DAHA DA İLERİ GİTTİLER

Yayınladıkları alçak resimlerin telif haklarının bulunduğunu da belirterek kullanmadan önce izin alınması gerektiğini yazdılar.

Konunun vahametine binaen bu sayfaların adresini vermiyoruz. Konu Wikipedia Ansiklopedisinde Jyllands-Posten Muhammad cartoons controversy konusu ile işleniyor!"

Kaynak Wikipedia
Ekleme Tarihi: 07.02.2006 - 15:21
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Insallah bu boykot samimi ve uzun vaadeli olur.
Günümüzde protestonun en etkili bicimir bence bu tür ticari boykotlar.

Fakat az önce STV gibi insanimiz tarafindan az cok itibar gören bi TV kanalimizin reklamlarinda "SÜT DIYARI" markali Peynirin reklamini görünce, ne bileyim cok üzüldüm. Bir baska adiyla "DAIRYLAND" olan bu markanin bi Danimarka ürünü oldugunu biliyorum.

Insallah muvaffak olunurda, müslümanlarin gücü kismende olsa anlasilir!
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 20:57
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
rica ederim

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
Fakat az önce STV gibi insanimiz tarafindan az cok itibar gören bi TV kanalimizin reklamlarinda "SÜT DIYARI" markali Peynirin reklamini görünce, ne bileyim cok üzüldüm. Bir baska adiyla "DAIRYLAND" olan bu markanin bi Danimarka ürünü oldugunu biliyorum.

kardesim dikkatli olun
bu millet sov mu izlesin neyi izlesin
haberi dogru izleyin lutfen
yanlis bilgi veriyorsunuz dikkatli olun---irtibat kurmaya calismayalim ricaen
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 21:07
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Arkadaşlar boykot listenizde olmaması gereken firmalar var. Lütfen Kul Hakkına girmekten sakının!

Bu arada bende ravda olarak bir karikatür yarışması düzenleyelim derim ama terbiyesizliğe terbiyesizlik le cevap verilmez.

Boykot'tan başka tepki yolları hakkında fikri olan varsa yazsın lütfen!

Bu arada bazı .dk uzantılı siteler tarafımca "hack" edilmiştir.

Fikri olan yazsın lütfen...

Salemetle...
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 22:43
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
gaffa.dk yı da hackler misin Fosaloğlu kardeşim sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 22:51
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
EVET KUL HAKKI

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
AMAN DIKKAT BIR BUYUK FIRMA HER TARAFTA IS YAPAR
MESELA PINAR
DANIMARKADA FABRIKASI VAR DIYE
BOYKOT EDILMEMELI
ISIMLERE EN AZINDAN BU CERCEVEDEN BAKILMALI
MESELA ISLAMI DERGILERDE VAR O ULKEDE BOYKOT MU ETMELI
KARDESLERIM MUTFAK URUNLERINDE DIKKAT EDELIM KUL HAKKI
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 11:53
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Ölüm kardes. Sana sov izle diyen yok . sen ne izlersen izle, beni alakadar etmez.
Polemige girmesin diye kisaca acikliyayim. Ben bu tür reklam yayinlayan bütün Islami kimlikleriyle taninan TV kanallarini elestiriyorum. Mesela COCA COLA yi bildigimiz halde, bu kanallarin reklamlarinda bas köselerde yayinlaniyor. Bu bir örnek ..., ben bu kanallarin hepsini bundan ötürü kiniyorum.
Fakat bu , bu kanallarin yayinlari kötüdür, izlenmesin demek degildir, lütfen sapla samani karistirmayalim. Yani benim STV hakkinda bi sekilde bir yerle baglanti kurmak gibi bir niyetim yokdu. Siz böyle anlamissiniz maalesef.

Ha bu marka Danimarka ürünü degildir diyorsaniz, o zaman bi zahmet bunu arastiriverin derim. Cünki ben (ve bir cok insan )bunu Danimarka ürünü olarak biliyorum.

dua bizden, rahmet ALLAHtan...
selametle.
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 14:08
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
vatandas kardesim; "ölüm" kardesimizin bahsetmiş olduğu konu sizin STV ile ilgili yorumunuzla alakası yoktur.

Dilsuz kardeşim; gaffa.dk "kara liste"ye alındı...
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 14:14
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razi olsun ilgi ve alakanizdan dolayi..
BOYKOTT bu zamana kadar hep ise yaradi.. Kimseyi kirmadan inciltmeden, yagdan kil ceker gibi tabiri caizse ins-Allah basaracagiz...

biliyorum icinizde bana gülenler baska isim yokta onlarla mi ugrasayim diyecekler olacaktir ki kendim bile yazarken halime gülüyorum... Ama yazmak istiyorum... [

Bizler Boykott edilmeyen mallarin listesini yapsak???

nasil olur.. Inanin su son zamanlarda kafam iyice karisti...
O kadar coook var ki? Belki zor olacak ama Boykott edilmeyenlerin listesi daha pratik yani insan tereddüt etmeden aliyor..
hemen Türk mali kullanin diyenler olacak ama??
bu fikir acizane kendi fikrimdi... Yanlis düsünmüssem simdiden özür diliyorum..

....
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 16:30
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 734 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hasanelm (54), _gazel_ (33), feza (47), nihat surgun (55), Rabbanice (46), kuzpinar (45), alex (38), rümeyza (50), flash.gs (40), xbüþrax (31), gelisimci (44), ranaezgi (42), xxsevgixx (51), ömeru-l faruk (45), maviboncuk1988 (36), Selman-i Farisi (41), evvelim (50), Engin1 (40), avci11 (53), nur1982 (42), koksal06 (54), ergenekon58 (59), M. Emin (59), mak99 (52), furkancanpolat (45), meergin (52), osmanhan1 (47), seyma1987 (37), RahLee (37), zöhre (43)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55759 saniyede açıldı