ivermectin generique stromectol generique luvox colchicine generique rhinocortapranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » herşey anında olmaz

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    herşey anında olmaz

2 Mesaj

En Son On: 31.03.2006 - 15:50
Cinsiyeti: ----- 
hoca vaaz vermek için istediği camiye gitmiş fakat hasat mevsimi olduğu için köylüler tarlada çalışıyormuş.Vaazı dinlemeye sadece bir seyis gelmiş Hoca seyise sormuş:"Burda yanlız sen varsın,sana göre vaaz vermeli miyim?" Seyis cevap vermiş :Vallahi Hocam ben basit bir adamım bu konularda anlamam Ancak ahıra gelseydim ve atlarımın hepsi kaçıp gitmiş sadece birinin kaldığını görseydim yinede onu beslerdim.Hoca bu sözlerle vaaz vermesi gerektiğini anlamış
Hoca Hz.Ademden başlamış Hz.Muhammed'e kadar bütün peygamberleri anlatmış hoca coçtukca coşuyormuş bu arada tam iki saat olmuş ve seyis nerdeise uyuyacakmış. Sonunda Vaazı bitirmiş Hoca seyise sormuş 'Nasıl Vaazımı Beğendimi"
Seyis cevap vermiş Hocam sana basit bir insan olduğumu bu konulardan anlamadığımı söylemiştim Amma yine ben ahırıma gelseydim ve birisi dışında bütün atlarımın kaçtığını görseydim evet o kalanı yinede beslerdim Amma asla hepsini ona vermezdim.
Ekleme Tarihi: 24.01.2006 - 14:55
Bu mesajı bildir   MEVLANA ZEYD üyenin diğer mesajları MEVLANA ZEYD`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 498 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54265 saniyede açıldı