kaletra stromectol ivermectine stromectol generique kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » RAVDATeamde Degisiklikler....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 23 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
RAVDATeamde Degisiklikler....

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
Selamün Aleykün,

ekibimizde bazı değişiklikler oldu:

- Daha evvel MP3 ve Multimedya sorumlusu kardeşimiz SeVVa ablamız özel nedenlerden dolayı görevini devrettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

- İdari işler ve koordinasyon hözmetleri görevini yürüten GoLGe kardeşimizde yine mekan değişikliğinden dolayı belirsiz bir süre için görevini devrettiler. Kendilerine de şükranlarımızı iletiyoruz.

- Daha evvel ekibimizde iken geçici bir süre için ayrılan MeLiSSaNuR ablamız tekrar aramızdalar.

Sitemizin üstünde RAVDATe@m linkine tıkladığınızda Ekip listemizi görebilirsiniz...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 09:29
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Gölge abim gitti mi ?

:(

hemde haber vermeden gitti.

Gölge abi ev mi taşıyomuş Fatih abim?

Bu arada MelissaNur kardeşim hoşgeldiniz.

gül
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 09:42
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Cinsiyeti: ----- 
Çok üzülme Fosaloğlu kardeşim.

Gölgemiz inşaALLAH yeni evine yerleşip net bağlantısını kurarsa tekrar aramıza dönecektir.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 12:31
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

RavzaNur ablam; Gölgemizin temelli gittiğini düşünmedim zaten. Öyle olsa sular seller götürmüştü burayısevinçli

Ama kısacıkta olsa "gitmek" fiili hüzün veriyor...

İnşAllah en yakın zamanda tekrar güneş çıkar, tekrar gölgemiz bizi takip etmeye devam eder.
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 12:35
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Betül su an offline Betül  
s.a kardeslerim

9 Mesaj

En Son On: 19.03.2006 - 16:26
Cinsiyeti: Bayan 
arkadaslar bana bir yardimci olun allah rizasini kazanirsiniz ha
bu gün yilbasi ve ben bir yere davetliyim ama hesabta yilbasi yoktu benim aklimda yoktu onlarinkinde varsa allah bilir ne yapmaliyim gidimmi gitmessem ortam cok gergin olacak eminim bana su sözü diyecekler( sen müslümansan bizde müslümaniz.)düsün
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 16:47
Bu mesajı bildir   Betül üyenin diğer mesajları Betül`in Profili Betül Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Betül Kardeşim;

Gideceğin davette ortam nasıl?

Çay daveti mi ? yemek daveti mi ?

Biraz daha açıklarsan; naçizane fikrimi yazacağım...
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 17:03
guvendag su an offline guvendag  
yılbası yılanbası

148 Mesaj -

En Son On: 09.12.2012 - 10:54
bence gitme ...benim cevremde mutedeyyin insanlar harama girmeden bir sekilde faaliyetler yapıyorlar.hedefleri ogrencilerini yakınlarını yılbasında cirkin seyler yapmalrını engellemek...

ama ben buna dahi biraz karsıyım .dolayısıyla cok masumane bir davranıs olsada ben be gece hic bir sey yapmıcam...

bunun degisik sebebleri var benim nezdimde:

ilkokul 4 sınıftaydım .yılbasından sonra ogretmenımız yılbasında ne yaptıgımızı herkese soruyordu.
ben eyvah ne dicem simdi ögretmenime onu kara kara dusunuyordum.cunku biz ailece yılbasını kutlamazdık.

o sıralar sırplar bosna hersekte musluman kardeslerimizi her turlu zulmu vahsice yapıyordu...

ögretmenım beni cok severdi bende onu cok severdim.ama ne soyleyeceghimi iyi dusundum. ve bana sıra geldiginde.

ögretmenım dedım : bu yılbasında sırplar, musluman kardeslerimizin kafataslarıyla sarap icerken ben onların bayramını kutlayamam...

ögretmenımız donup kalmıstı benım bu sozum karsısında .belkide benden boyle bir cevap beklemedigi icindir.ama hoca sok olmustu ve benden sonraki arkadaslara sormaktan vaz gecti...hatırlıyorum ben daha o yaslardayken bu konuda bu kadarduyarlı davrandıysam.kimse kusura bakmasın bu konuda ben kardeslerimi de kırarım baskasınıda...zaten cocukken hep derlerdi.YILBASI YILAN BASI DİYE ..
biz bu sarkılarla buyuduk.. o zaman biraz daha duyarlı olmak lazım ...
kahkaha
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 17:10
Bu mesajı bildir   guvendag üyenin diğer mesajları guvendag`in Profili guvendag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
Kendi ilkokul 4. sınıftaki halimi düşündüm de utandım gerçekten.Kararsiz güzel bi cevap vermişsiniz. bende alternatif yılbaşı kutlamalarından pek hoşlanmıyorum, bu akşam arkadaşlar davet ettiler ama Kur'an ziyafeti isimli başka bir program var inş. oraya gideceğim.

betül kardeşim, ben de gitmemeni tavsiye edeceğim. kararsız kaldığına göre pek de iyi bi yer değil gideceğiniz yer.düsün
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 17:18
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
a.s. Betül

498 Mesaj -

En Son On: 13.08.2007 - 09:23
Öncelikle hosbulduk kardeslerim..

Bu linki okuyabilirsin..

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=35900&entries=0#post171254

Gitmeme imkanin varsa gitme bence ama gitmeliysen tabiki senin kalbinde oldugu gibi yilbasi kutlamasina degilde normal bir davete gidiyor gibi git. Bir muslumanin gercekten her konuda bilgili olup cevap verebilmesi ne kadar önemliki davamizi savunabilelim. Bence madem davetlisin git ve sana sen muslumansan bizde muslümaniz diyenlere bir muslumanin yilbasini kutlamamasi gerektigini anlatabilirsin. Tabiki hic kimseyi kirmadan.. Herseyde hosgörüyü gözönünde bulundurarak davranmak, gercegi anlatmanda fayda verir.. Eger yilbasini kutluyorsa bu arkadaslar bakarsin diger yil kutlamama karari almalarina vesile olursun..

Selam ve Duayla kardesim
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 17:26
Bu mesajı bildir   MeLiSSaNuR üyenin diğer mesajları MeLiSSaNuR`in Profili MeLiSSaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

2683 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı _BeTuL_
betül kardeşim, ben de gitmemeni tavsiye edeceğim. kararsız kaldığına göre pek de iyi bi yer değil gideceğiniz yer.düsün

katılıyorum...
Ekleme Tarihi: 31.12.2005 - 17:40
akinzen su an offline akinzen  
RE: RAVDATeamde Degisiklikler....

1256 Mesaj -

En Son On: 23.09.2022 - 19:18
Alıntı
Orijınalı F a t i h

Selamün Aleykün,

ekibimizde bazı değişiklikler oldu:

- Daha evvel MP3 ve Multimedya sorumlusu kardeşimiz SeVVa ablamız özel nedenlerden dolayı görevini devrettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

- İdari işler ve koordinasyon hözmetleri görevini yürüten GoLGe kardeşimizde yine mekan değişikliğinden dolayı belirsiz bir süre için görevini devrettiler. Kendilerine de şükranlarımızı iletiyoruz.

- Daha evvel ekibimizde iken geçici bir süre için ayrılan MeLiSSaNuR ablamız tekrar aramızdalar.

Sitemizin üstünde RAVDATe@m linkine tıkladığınızda Ekip listemizi görebilirsiniz...

Selam ve dua ile...

Rabbim inşallah yardımcınız olur, yapılan değişikliklerde hakkınızda hayırlı olur......

Bizlerde yapmış olduğunuz hizmetler karşılığı her dem dua ile yanınızdayız.......
Ekleme Tarihi: 01.01.2006 - 11:45
Bu mesajı bildir   akinzen üyenin diğer mesajları akinzen`in Profili akinzen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mertcan@ su an offline mertcan@  

10 Mesaj -

En Son On: 11.11.2006 - 17:55
s.a sitenize yeni uye oldum sayılır..gercekten boş cıkılmayacak emekler var..bi sorum var yonetici kardeslerimize sitenin acilimindaki flash ları kim duzenliyor..gercekten guzel olmus benim de ilgi alanımın basın da gelir .flash..flash bolumunde emegi gecen kardesleri ayrıntılı olarak belirtilmis ama bazilarin da hatta en cogunda kimin emegi geçmis yazmiyor..toplu olarak calismamı yapildi anlamına mı geliyor..eger ki disardan yapildiysa gercekten merak ettim o kardesimizi..bi malumatı olan varsa..cevap bekliyorum..s.aGüle Güle
Ekleme Tarihi: 04.01.2006 - 15:06
Bu mesajı bildir   mertcan@ üyenin diğer mesajları mertcan@`in Profili mertcan@ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
V.a.s.....

ALLAH razı olsun güzel dilekleriniz için...
Üyeliğiniz hayırlı olsun ..

Ekibimizden başka dışardan çalışan yok,yazarlar hariç...
Ekleme Tarihi: 04.01.2006 - 15:41
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suayb su an offline Suayb  
KIZDIĞIM İŞİ YAPTIRDIN HELAL SANA FASAOĞLU

154 Mesaj -

En Son On: 01.07.2009 - 22:41
BUNDAN ÖNCEKİ KONULARDA BİR ÇOK İSLAMI YAZAR İÇİN LAFLAR SÖYLENDİ(HASAN ELBENNA)AĞZINI AÇMADIN .BİR KİŞİ İSMİ ZİKRETMEK İSTEMİYORUM ONA ELEŞTİRİ GELDİ HEMEN YOK OLUR MU O ŞÖYLE YAPTI BÖYLE YAPTI BİZ BİLMİYOMUYUZ YAPTIKLARNI.ÜSTELİK O İNSANI SAVUNDUKTAN SONRA İNSANLARA İCTİHATTA BULUNUP FETVA VERİYOSUN BU NASIL İŞ SÖYLESENE.İLMİN NE KİMSİN BÖYLE HOŞ BİR SİTENİN DE BU ARKADAŞIMIZLA YAKIN İLŞKİSİNE ANLAM VEREMİYORUM.KARDEŞ İLAHİYAT MI BİTİRDİ KİTAP MI YAZDI DELİL OLARAK AYET Mİ SUNUYOSUN HADİSMİ SUNUYOSUN.YOK BEN GÖRMEDİM.SADECE AKILLA MANTIKLA CEVAPLIYO. BU ARKADAŞ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNE GİTSİN
Ekleme Tarihi: 04.01.2006 - 16:13
Bu mesajı bildir   Suayb üyenin diğer mesajları Suayb`in Profili Suayb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Suayb kardesim,
Foruma yazi eklerken lütfen konu basliklarina göre fikrinizi beyan ediniz. Konuyla ve icerigiyle alakasi olmayan sözler sarfetmez iseniz acilan konuyu da geregi disina tasimamamis olursunuz.

Eger Islami bir sitede tartismak istediginiz kisiler ve konular varsa lütfen burada düzeyli bir sekilde düsüncelerinizi vurgulayiniz.

Tesekkür ediyorum.
Ekleme Tarihi: 04.01.2006 - 17:30
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Sumeyra kardeşim;

şuayb kardeşimiz ; nickimi gördüğü her yerde bana eleştiri getirmeye zorunlu hissediyor kendini sen bakma ona...

Malum bir kuyruk acısı varda...

Saygılar şuayb kardeşim.
Ekleme Tarihi: 04.01.2006 - 18:29
sen kimsin ki seni gale alayım faso

154 Mesaj -

bana cevaben bir bacım hakaret vari konuşma diye cevap yazdın.senden hemen sonra adını bile anmak istemediğim kişi ben ona kardeş dememe rağmen kuyruk acısı var diyo.siz beni uyarıp onu uyarmadığınıza göre haddini bildirmek ve o lafı ona yedirmek bana düşer.kuyruğun kapıya mı sıkıştı yoksa fikirlerin olamyıp sadece filim adamımısın.bura senin yerin değil,yeşil çama git ora sana göre
Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 16:49
Bu mesajı bildir   Suayb üyenin diğer mesajları Suayb`in Profili Suayb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

senin tarafından kaale alınmak aşağılayıcı olurdu herhalde.

Allah bildiğin yoldan ayırmasın.
Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 18:08

2683 Mesaj -

şuayb üye isimini kullanan şahıs;

Biliyorum ki yazdıklarıma cevap yazacaksın.

Sonra ben yazacağım, sonra sen...

Burayı arenaya çevirmek ne ben ne de sen istemeyiz herhalde.

Bundan sonra en iyisi birbirimize yazmayalım.Senin bir cevap hakkın var.

Bundan sonra benden asla cevap alamayacaksın.

Sende lütfen bundan sonra beni ilişkilendirecek hiç bir mesaj yazma...

Lütfen!

Hakkını helal et. Benden yana hakkım varsa helal olsun...
Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 18:11
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19

Konu kimin ne olduğu veya ne olacağı değil!
Konu kuyruk veya kafa değil!
Konu isim veya soy isim değil!

Burda Adminimiz teamde değişiklikleri belirtti, size de eyvallah demek düşer!

Polemik çıkarmayın! Yeter koskoca insanlarsınız!!!!

Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 18:15
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

EyvAllah...
Ekleme Tarihi: 05.01.2006 - 18:17
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Alıntı
Orijınalı fosaloglu

RavzaNur ablam; Gölgemizin temelli gittiğini düşünmedim zaten. Öyle olsa sular seller götürmüştü burayısevinçli

Ama kısacıkta olsa "gitmek" fiili hüzün veriyor...

İnşAllah en yakın zamanda tekrar güneş çıkar, tekrar gölgemiz bizi takip etmeye devam eder.

AYnen katiliyorum!!

linki daha bugun okudum..
Golge abimin gittigini, düsünmek bile istemiyorum...
insaAllah en yakin zamanda aramiza dönerler kendileri...

Melissanur Ablacigim hosgeldin... gül

Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 12:31
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
entschuldıgen

154 Mesaj -

o eleştiri yazısını ilgisi olmayan konuya yazmam önceki konunun kapatılmasıydı.inanınki eve gittiğimde keşke sakin olup yazmasaydım diyorum fasaoğlu ismindeki vatandaşı tanımam bilmem,kıcığımda yok ama yazıları sanki benim neyse bana hakkını helel etmiş sağolsun.benden tarafta h.helal olsun.benim asıl amacım bu forumda eğer bildiğim varsa onu paylaşmak.yazmadan öncede meal, hadis,ve bir çok kitap karıştırır öyle yazarım.cevaplarımı kuranla delillendirmeye çalışıyorum.bana cevap vermiceni yazmış eyvallah yanlız yanlış bir bilgi vermişse uyarırım bu benim ve hepimizin görevi
Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 14:13
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 582 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
fatihyenturk (46), kurtalanli (46), esmabanu (48), _LaL_ (36), !MesuD! (43), refya (45), þemsinur (69), dervis-9 (49), birparcaozgurlu.. (38), nuresmin (46), ankebut-57 (37), yassokiz (40), hamiyet (49), HeDo (35), gncmostar (38), ahmett25 (43), __peri__ (35), utkucan (44), mtbc (50), vuslat21 (44), bekir bora (37), CUNDULLAH (42), Bursa1975 (49), *~Beyaz_Gul~* (50), kazimsagir (42), Allah_korusun (39), Seyfo1 (55), gönülverumeysa (38), AKCAYLI10 (52), eoguz (39), cananaa (44), hicret14 (32), kemreluk (54), yunuss (54), ethem82 (42), Muhammed Rasid (47), akifd (38), özsu (39), serdar024 (43), htly (54), seferad34 (41), osmanlý (63), prenses (55), karakiz86 (38), Kutuptaki_Karan.. (42), Ufuk.S (), Davidoksen (37), aybalam (61), burak_sevgili (30), ömer küçükali (52), seyirdefteri (47), birsenkopuz (50), erdemli (35), safsofi (59), omer_yildirim (43), dialoginternet2.. (46), ALLAH_IN_ASLANI (54), sensiz_olmuyor (38), hasret81 (43), ismailkurt (60), Selam86 (38), mesudturan (43), ENGIN00 (45), mukadder (47), levyavuz (41), cecen3603 (), hnf (36), rabia 74 (50), son-sozum (48), DünyadakiGaflet (36), cog21 (55), yavuz37 (47), tubanur (49), nicknack (46), mhyd (51), rujhat (43), davut05 (49), mercan68 (57), ERSIN SELVI (49), cengizozkulluk (), hicret61 (51), nurefsan_ (50), yilmazgovdeli (74), Mollaislam (38), ozan ataþ (36), hasim20 (40), sakird (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59431 saniyede açıldı