lopinavir ritonavir budesonide kaletra hydroxychloroquine generique plaquenil aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » ÇOCUK İSTEYENLER Bİ DAHA DÜŞÜNÜN !!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 29 mesaj mevcut
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
Ekleyen

11 Mesaj -

En Son On: 21.10.2006 - 16:31
Cinsiyeti: Bayan 
kahkaha ya benim cok hosuma gitti bu yazi
Cocuklari cok severim ama insan bu yaziyi okuyunca ister istemez gülüyor sevinçli
Belki arkadasimizda kötü anlamda demek istememistir, neden kiziyorsunuzki bukadar telaşlı
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 18:53
Bu mesajı bildir   GöNüL20 üyenin diğer mesajları GöNüL20`in Profili zum Anfang der Seite
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  

892 Mesaj -

En Son On: 07.07.2007 - 16:44
Cinsiyeti: ----- 
cocuksuz olurmu hic kardesim..
onlar hayatimizin tatli belalari degilmi?
en guzel SABIR sinavlarimiz degilmi sevinçli...

bizim hemsehrinin oglu var, cok hiperaktif..
vede kapiyi kitlesen peceden kacan..
anahtari bulup kotu bi donla kisin disarda dolasan, sonra da bizlerin kapisini calip "anneme bisey sorcaadimda" diyipp
annesini aradigimizda telefonlan..
"anne beni dovme tamammi" demesi.. kahkaha..gibi
yane boyle bir durumda nasil kizabilirsinki cocuga..
ustelik bununlada kalmamis bu cocuk..
babasinin son cikan telefonunu mikro dalga firininda isitmak isterken yakmis..
pilav yapacam diye firinin kapagini acip ustune basarak ortaligi birbirine katan cocukmu..

ya acisiyla tatlisiyla cocuk degilmi..
akli basinda birisi olsa yapmaz herhalde demi..
((gerci akli basinda onca insan COCUKLAR KADAR OLAMIYOR!))

Rabbim hepimize hayirli evlatlar versin..
Peygamberimizin guzel neslini devam ettirmeyi nasip etsin..
ve bize sabir ve sefkat, sevgi ve merhametinden biraz daha fazla versin..gül
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 20:09
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
murat1 su an offline murat1  
cocuklarrr

253 Mesaj -

En Son On: 16.04.2012 - 19:49
Cinsiyeti: Erkek 
cocuksuz ev olurmu ruhsuz ev gibi olur rabbim herkese hayirli evlatlar nasip etsin
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 20:41
Bu mesajı bildir   murat1 üyenin diğer mesajları murat1`in Profili murat1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  

514 Mesaj -

En Son On: 07.11.2007 - 08:08
Beyza sizin hemserinin ogluda amma yaramazmis haa sevinçli
Benimde dünyalar tatlisi CANIMDAN bile cok sevdigim biricik tosun pasam CANIM KARDESIM var, iki bucuk yasinda...Onu okadar cok seviyorumki anlatamamaşık

Peygamber efendimiz cocuklari cok severmis, daha bugün babam sohbetinde okudu bizlere...Ne yaramazlik yaparlarsa yapsinlar kizmazmis gözümün nuru EFENDIM...

Ben cocuklari cooook ama cooook seviyorum ya...Hele tombikleri daha cok sevinçli
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 21:24
Bu mesajı bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diğer mesajları .-.-Saliha-.-.`in Profili .-.-Saliha-.-. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hulyam su an offline hulyam  

212 Mesaj -

En Son On: 07.05.2010 - 20:09
bende size benim oglumun bu ün yapt1g1 bir yaramazl1g1 anlatay1m hem güldüm ...bence çocuklar olmazsa evin ne tad1 nede tuzu olur mevlama çok sükür bana 2 tane nur topu gibi evlat verdigi için.

ben bu gün oglumu y1kay1p yat1rd1m evde is yap1yorum o s1rada oglumun yan1mdan mutfaga dogru gectigini gördüm bir bakay1m dedim.oglum mutfakta kapag1 açti.ve çöp kutusuna çis yapmak için pijamas1n1 indirmeye çal1s1yor.ne yap1yorsun dedim.eeee çis dedi çok güldüm ve oglum benim gülmeme uyan1p tuvalete gitti.mevlam eksikliklerini vermesin..........herkesede hay1rl1 evlatlar versin....aminnnnnn
Ekleme Tarihi: 03.04.2006 - 02:04
Bu mesajı bildir   hulyam üyenin diğer mesajları hulyam`in Profili hulyam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cihan.pz su an offline cihan.pz  

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
KARDESIM BUNLARI OKURKEN HAYRETLER ICINDE KALDIM ALLA HICBIR EVI COCUKSUZ BIRAKMASIN ONLAR EVIMIZIN ALTTIN TOPLARI YA AFFEDERSIN AMA GALIBA COCUGUN YOK VE ONUN SEVGISINI BILMIYORSUN BIR GUN COCUGUN OLURSA BAKALIM AYNI SEYLERI YAZABILECEKMISIN.

ALLAH KIMSEYI EVLATSIZ BIRAKMASIN INSALLAH.
Ekleme Tarihi: 17.12.2006 - 15:56
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
RE: ÇOCUK İSTEYENLER Bİ DAHA DÜŞÜNÜN !!!

154 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 11:47
Cinsiyeti: ----- 
[quote]Orijınalı tahahalit

ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? BİRKEZ DAHA DÜŞÜNÜN :

[BLOCK][navy][B]- Süpermarkete gidin. Hiçbir şey satın almadan kasaya yönelin ve cebinizdeki bütün parayı kasiyere verin. Daha sonra da yandaki eczaneye gidin kredi kartı ile ilaçlar alın. Akşam saat 17:00 ile 22.00 arasında elinizde yaklaşık 4 kg. ağırlık taşıyarak sürekli ev içinde volta atın. Saat 22.00&#8217;de ağırlığı yatağa bırakın. Saati 24.00&#8217;e kurun ve yatın uyuyun. Saat tam 24.00&#8217;de kalkın.4 kg. ağırlığı tekrar elinize alın ve saat 01.00&#8217;e kadar evin içinde dolaşın. Ağırlığı tekrar yatağa koyun.

- Eve canlı bir ahtapot getirin...5 yıl boyunca düzenli bir biçimde her sabah onu giydirmeye çalışın.

- Bir kavun alın. Kavunun üstünde bir delik açın. Kavunu uzunca bir iple tavana asıp, sallayın. Kavun sağdan sola sallanırken, bir kaşık sıcak su alın,sallanan kavunda daha önce açmış olduğunuz deliğe,yere dökmeden sokmağa çalışın.

- Süpermarkete gidin.Yanınıza da orta büyüklükte bir keçi alın:Süpermarkete girince keçiyi serbest bırakın.Daha sonra da keçinin içerde kırıp, tahrip ettiği her şeyin parasını sorgusuz sualsiz ödeyin.

telaşlı telaşlı telaşlı üzüntülü üzüntülü
bu ne bicim bir yazi anlayamadim
bunlar nasil bir ifade ve benzetis üzüntülü
cocuklar birer melaiketir bence
rabbimin dunyada nasib etti en guzel sevgidir
cocuk sevgisi
karsilikliksiz sevgi sevkat fedakarlik yapabildigin ve bundanda mutluluk, huzur ,duydugun yegane sevgidir bence
Rabbime ne kadar sukretsem azdir bana bu duygulari bahsettigi icin anne olmaktan daha guzel bir duygu bilmem beser icin
bu yaziyi yazan kardesim eminim ki anne degildir
bir anne asla bu tabirleri kullanmaz evladi icin
gulunecek bir tarafini goremedim yazinin
aksine cok ama cok saskin ve uzgunum

namaz kilarken torunlari sirtina cikip oyun oynadiklari zaman secdesini uzatan bir peygamberin ummetiyim elhamdulillah
Ekleme Tarihi: 17.12.2006 - 16:39
Bu mesajı bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diğer mesajları k_a_r_d_e_l_e_n`in Profili k_a_r_d_e_l_e_n Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Feyzaa su an offline Feyzaa  

239 Mesaj -

En Son On: 01.02.2008 - 17:52
Canabu Allah cümlemize hayirli evlatlar nasip etsin ...
Ekleme Tarihi: 17.12.2006 - 17:37
Bu mesajı bildir   Feyzaa üyenin diğer mesajları Feyzaa`in Profili Feyzaa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
haticeM su an offline haticeM  

12 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 09:04
Ah kardesim, belli ki cocukla yasamanin ne kadar büyük bir sorumluluk oldugunu vurgulamaya calismissiniz. Ne de olsa anne olmanin zorlugunu kimse anlayamiyor. Fakat yine de henüz cocuk sahibi olmamis kardeslerimizi ürkütmeyelim. Evet haklisiniz cocuk bakmak ve yetistirmek zor bir istir elbette ama bence o kücük varliklarla yasamak dünyanin en güzel ugrasidir. Insanin sabir sinavi ve cennetin anahtaridir cocuklar. Hem bence yalnizca anne babalar cocuklari egitmezler. Asil cocuklar anne babayi egitirler. Neden mi? Onlar bizim aynamizdir, kendi yanlis hareketimizin onlarda tekrarini gördügümüzde kendimize ceki düzen veririz, iyi örnek olmaya calisiriz. Onlara örnek olarak yasamaya calistigimizdan asil onlar bizi egitir vesselam...
Ekleme Tarihi: 17.01.2007 - 07:49
Bu mesajı bildir   haticeM üyenin diğer mesajları haticeM`in Profili haticeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
burcunur su an offline burcunur  

635 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 15:33
ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI EVLT NASİ ETSİN..
VE ALLAH OLMAYANA DA VERSİN İNŞLLAH..
Ekleme Tarihi: 17.01.2007 - 08:15
Bu mesajı bildir   burcunur üyenin diğer mesajları burcunur`in Profili burcunur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kosovali su an offline kosovali  

91 Mesaj -

En Son On: 29.03.2019 - 02:57
bence hic dusunmeyin. Allah cümlemize hayirli evlatlar nasip etsin.
Ekleme Tarihi: 17.01.2007 - 08:37
Bu mesajı bildir   kosovali üyenin diğer mesajları kosovali`in Profili kosovali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
(( MUHAMMED )) su an offline (( MUHAMMED ))  

16 Mesaj -

En Son On: 24.01.2007 - 09:40
Esselamu Aleykum kardeslerim

peygamber efendimiz (s.a.v) evleninizi ve cogaliniz ben diger ummetlere karsi sizlerin coklugunuzla ovunecegim buyuruyor, zaten cocuk sahibi olmanin en onemli gayesi Allah c.c. rizasi icin cocuk yetistirmektir onu islam'in kucaginda yetistirmektir Bazi Yahudi zihniyetli insanlar internette dolasan cocuk yaparken iyi dusunun , bir veya ikiden fazla cocuk yapmayin vs..sacma yazilar yayinliyorlar benim saf musluman kardesimde bu yazilari diger arkadaslari ile paylasiyor hic dusunmez veya Kur'an okumazmi bu insanlar riziklari Allah c.c. 'in verdigini yukarida da peygamver efendimiz s.a.v 'in hadisi ile bu cocuk konusu desteklenmektedir. Bu yazinin esas sahipleri Yahudi zihniyetli insanlardir cunku onlar bizim neslimizin devamini ve cogalmamizi istemedikleri icin , karsilarinda islami bilmeden yetisen az sayida musluman kitlesi gormek istiyorlar ve buna benzer bir cok calismalari var

Bunlardan bir kismi :
Aile planlama merkezleri,
dogum kontrol ilaclari,
hamile kadinlari korkutup sezeryana tesvik etmeleri

Cocuklarinin ve kendilerinin olecegini iddia ederek bir cok kadini sezeryana tesvik ediyorlar ve sezeryanla dogum yapan kadinlar 2 veya 3 'ten fazla cocuk yapamiyorlar hic ilerisini dusundunuzmu arkadaslar olabilir imtihan olsun diye Allah c.c. o cocuklari elimizden kucuk yasta alabilirler hersey Allah'tan dir iki cocuguda olen bir insan 3'uncu cocugu yapmasi da tehlikeli oldugunu hepiniz biliyorsunuz , veya kocasi olebilir , bosanabilir Allah c.c. korusn bosanmak iyi birsey degil ama orenk olsun diye yaziyorum o kadin baska biri ile evlilik gerceklestirdiginde peki bu insan acisini bastirmak icin yeni cocuk sahibi olmak istese veya yeni kocasi ondan cocuk istese ne olacak tabiki yapamayacak

o yuzden bizden onceki nesile bakalim hep normal dogum yapmıislar hem normal dogum yapan kadinin cektigi her aciya Allah c.c. o kadar cok mukafatlar veriyorki bir arastirip okusaniz hayretler icinde kalirsiniz o yuzden bazi zihniyetlerin bu gibi oyunlarina kanmamak gerekir musluman akilli ve dikkatli olmali

Guvenilir bir doktorun yonlendirmesi ile anne ve cocugun sagligi tehlike soz konusu ise sezeryan yapilabilir ama bu gun bir cok hastane bunu para icin pamkata ve kadinlarin coguda agri sizi cekmeyeyim diye bu yolu secmektedir

Not: Tabiki cocuklar arasinda kiz erkek ayrimi yapilmadan onlara esit davranmak, onlara gucumuz ve imkanimiz dahilinde iyi bakmak gerekmektedir.

Allah c.c. yar ve yardimcimiz olsun

Bu mesaj 1 kez ve en son (( MUHAMMED )) tarafından 17.01.2007 - 16:05 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 17.01.2007 - 11:23
Bu mesajı bildir   (( MUHAMMED )) üyenin diğer mesajları (( MUHAMMED ))`in Profili (( MUHAMMED )) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
metin memet su an offline metin memet  

149 Mesaj -

En Son On: 16.02.2008 - 19:31
ESSELAMÜN ALEYKÜM
CENABU MEVLAM CÜMLEMIZE HAYIRLI EVLATLAR NASIP EYLESIN.
ANA BABA SÖZÜ DINLEYEN EVLATLARDAN EYLESIN.
AMIN YARABBI
Ekleme Tarihi: 17.01.2007 - 11:40
Bu mesajı bildir   metin memet üyenin diğer mesajları metin memet`in Profili metin memet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
LAZHAKAN su an offline LAZHAKAN  
Themenicon    ES SELAMUN ALEYKÜM İLK OLARAK BÜTÜN SİTENİN HİCRİ YILBAŞIMIZ TEBRİK EDERİM BÜYÜK LERİN ELLERİN DEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİN DEN ÖPERİM

12 Mesaj -

En Son On: 21.04.2007 - 16:11
ABLACIM YA YAZIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ gül
TEBRİKLER ALMANYALIM BENİM HEHE
Ekleme Tarihi: 21.01.2007 - 01:41
Bu mesajı bildir   LAZHAKAN üyenin diğer mesajları LAZHAKAN`in Profili LAZHAKAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 751 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), ye&thorn;il (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58410 saniyede açıldı