stromectol ivermectine hydroxychloroquine generique stromectol lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Ramazana seferberlik......

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 20 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Ramazan ayına seferberlik......

359 Mesaj -

En Son On: 08.03.2011 - 17:36
Cinsiyeti: Erkek 
Daha önceleri yapıyormuydunuz bilmiyorum ama şöyle kardeşlerimize bir teklif etmek istiyorum...

Ramazan ayına çok az bir zaman kaldı ve yakınlarımızda olan yetimlere,öksüzlere,biçarelere,yoksullara ve bir duaya dahi muhtaç olan insanlara elimizi uzatmaya çağırıyorum herkesi...

Bu aylar rahmet ve mağfiret ayları bunu değerlendirmek gerek,insanları sevindirmek gerek,muhtaçlara el uzatmak gerek velhasıl kelam Allahın rızasını kazanmaya ve hala bunu dert edinen insanların var olduğunu haykıralım hep beraber....

İnşaALLAH-u rahman bu seferberliğe duyarlı olacağınızı umuyorum....

Sevgi ve muhabbetlerimizle

gül

Bu mesaj 1 kez ve en son akincimetin tarafından 18.09.2005 - 11:37 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 02.09.2005 - 18:52
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Kardeşim istanbulda ikamet ediyorsan bebarer bişeyler yapalım.

İstanbulda bulunan başka kardeşler varsa bir organisazyon düzenleyebiliriz.
Ekleme Tarihi: 02.09.2005 - 18:58
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akincimetin su an offline akincimetin  
Bismillahirrahmanirrahim

359 Mesaj -

Ewet iyi tahmin ettin fosaloğlu kardeşim.
Ben hazırım sizinle bir proğram ayarlayalım.

İstanbul/G.O.P...

burada bir çalışma yapacağız inşallah bu bölgede olan kardeşlerimizede ulaşmak istiyoruz.sizinle irtibata geçeriz inşaALLAH...

Ayrıca bunu tün istanbula yaymak amacındayız.çeşitli yerlerdeki kardeşlerimizle irtibata geçelim istiyoruz ki,bizzat kendimiz görerek ve ihtiyaca göre teminimiz olsun....

selametle
Ekleme Tarihi: 02.09.2005 - 19:18
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

İnşAllah kardeşim.
Hayırlı olur.
Ekleme Tarihi: 02.09.2005 - 19:24
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
El ele Hep birlikte ...

359 Mesaj -

Bismillahirrahmanirrahim

İnşaALLAH...

Bunu dert edinen fosaloğlu kardeşim Rabbim sizden razı olsun.

Ayrıca sizi burada görmek beni çok mutlu ettiğimi belirteyim.inanın varlığınız bizlere kuvvet veriyor.

Ravdadaki diğer arkadaşlarında bu konuya gereken hassasiyeti vereceğinden eminim.

sevgi ve muhabbetlerimizle...

gül
Ekleme Tarihi: 02.09.2005 - 19:45
FOSALOĞLU KARDEŞİME...

359 Mesaj -

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Biraz zaman tanımıştım belki katılım olur diye fakat sanırım gereken ehemmiyet verilmemiş.Olsun biz yine sözümüzdeyiz ve bunun takipçisi olacağız.kardeş eğer istanbulda irtibata geçeceksek konuşabiliriz.

(Fosaloğlu kardeşim şuan müsaitim Dünkü çıkışımdan ötürü kusura bakmayınız.acil işim çıkmıştı.Msn niz açıksa görüşebiliriz?)

gül

Bu mesaj 4 kez ve en son akincimetin tarafından 09.09.2005 - 19:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 19:08

2683 Mesaj -

Konuşalım kardeşim. Msn kullanıyorsan mod.lar aracılığı ile bana adresini ulaştırabilirmisin?
Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 19:16

2683 Mesaj -

Kardesim benim MSn adresim ;

rumuzumla (fosaloglu) aynı ve hotmaail.
Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 19:29
KaRa_YeL su an offline KaRa_YeL  

36 Mesaj -

En Son On: 11.09.2005 - 14:13
Cinsiyeti: ----- 
EsSelamunAleykum

Haklısın kardeşim bunun için bir çare bulmamız gerek.Umarım YÜCE ALLAH'ımında yardımıyla hallederız bu işi...

Selam Ve Dua İle...
Ekleme Tarihi: 08.09.2005 - 19:34
Bu mesajı bildir   KaRa_YeL üyenin diğer mesajları KaRa_YeL`in Profili zum Anfang der Seite
Guelpembe su an offline Guelpembe  

59 Mesaj -

En Son On: 06.11.2005 - 00:51
Cinsiyeti: Bayan 
Bu konuda faliyete gecmenize cok sevindim abilerim inanin bende TR'de olsam böyle birsey yapmak isterdim hemde cookk ama almanyada yasiyorum burdada öyle ihtiyac sahibi kimseyi göremiyorum ama sizlerle olup bende yardimda bulunmak isterdim madem orada olamiyoruz dualarimiz sizinle gönlümüz sizinle rabbim hayirli etsin insallah Allah(c.c) sizin gibi abilerimiz ablalarimizdan razi olsun insallah...
Ekleme Tarihi: 09.09.2005 - 00:29
Bu mesajı bildir   Guelpembe üyenin diğer mesajları Guelpembe`in Profili Guelpembe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
El ele Hep birlikte ...

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijinali akincimetin

Ayrıca sizi burada görmek beni çok mutlu ettiğimi belirteyim.inanın varlığınız bizlere kuvvet veriyor.

gül

Hicbiseyi icimde tutamadigim gibi bunuda söylemeliyim: His ediyordum Sen ve Fosaloglu Arkadas olacaginizi, insaALLAH olmussunus, fikirleriniz düsünceleriniz aynidir. Ikinizin arkadas olmanizi bende isterim.. Kesin dünyanin en iyi Arkadaslardan biri Siz ikinizde olursunuz.. Dünyada kurulan tüm DOSTLUKLAR beni Mutlu ediyor..
Nice DOSTLUKLARA..

DUA ile..
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 13:17
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mudessir su an offline mudessir  
Ramazana seferberlik

140 Mesaj -

En Son On: 25.11.2008 - 23:09
Bismillahirrahmanirrahim
Mallarını Allah yolunda harcayanların durumu, bir tanenin durumu gibidir ki, yedi başak bitirmiş ve her başakta yüz tane var. Allah, dilediğine daha da katlar. Allah'ın rahmeti geniştir. O, her şeyi bilir.
Allah yolunda mallarını infak eden, sonra verdiklerinin arkasından başa kakmayı, gönül incitmeyi uygun görmeyen kimselerin Rableri yanında mükafatları vardır. Onlara hiçbir korku yoktur ve onlar, üzülmeyeceklerdir.
(bakara suresi ayet 261/262)

Yapacağınız yardımları inşALLAH yüce mevlam kabul eder.
Selam ve Dua ile...
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 13:29
Bu mesajı bildir   mudessir üyenin diğer mesajları mudessir`in Profili mudessir Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

359 Mesaj -

Alıntı
Orijinali ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijinali akincimetin

gül

Hicbiseyi icimde tutamadigim gibi bunuda söylemeliyim: His ediyordum Sen ve Fosaloglu Arkadas olacaginizi, insaALLAH olmussunus, fikirleriniz düsünceleriniz aynidir. Ikinizin arkadas olmanizi bende isterim.. Kesin dünyanin en iyi Arkadaslardan biri Siz ikinizde olursunuz.. Dünyada kurulan tüm DOSTLUKLAR beni Mutlu ediyor..
Nice DOSTLUKLARA..

DUA ile..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Allah razı olsun güzel temennilerinizden ötürü ALLAHAkavuşmak kardeşim.sizi biliyorum rabbim sizi öyle yaratmış ki hep sevgi besleyen ve herkesin iyiliğini isteyen karakterdesiniz.İnşaALLAH rabbim sizi ve tüm kardeşlerimizi ömrünüz boyunca kendisine kullukta ve resulullahın izinden ayırmasın.

Müdessir can rabbim Siz ve sizin gibi müstesna kardeşlerimizin hüznünü mutluluğa ve korkularını emin kılsın.

Bu ne güzellikki yazılan yazılarınızdan birer sevgi ve ışıltılar parıldıyor.

İnşaAllah ramazan ayına varmadan işlerimizi bitirip bütün gücümüzü msn'den irtibata geçtiğim kardeşlerimizle yüzümüzün akıyla çıkacağız.

Yüreği sevgi ve muhabbet dolu kardeşlerimize selam olsun...

gül gül gül gül
gül gül gül
gül gül
gül
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 16:14
amine1 su an offline amine1  

295 Mesaj -

En Son On: 31.05.2006 - 19:17
AKINCI METİN ABİ BEN DE İSTANBULDANIM ..BENİM NE GBİ BİR YARDIMIM OLUR..
BAYAN OLDUĞUM İÇİN BENİM İÇİN ZOR OLMAZMI..YADA BENDEN BAŞKA BAYAN VARMI İRTİBATA GEÇSEK
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 16:34
Bu mesajı bildir   amine1 üyenin diğer mesajları amine1`in Profili amine1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

359 Mesaj -

Bismillahirrahmanirrahim

Amine kardeşim gösterdiğiniz duyarlılık ve sorumluluktan ötürü size teşekkür ederim.

irtibata geçtiğimiz bayan arkadaşımızı tespit etmedik daha doğrusu uygun bulmadık.

sizde inşaAllah yakınınızda böyle yoksul muhtac kişiler varsa buraya yazın.onada ulaşmaya gayret edelim.Lakin her şeyimiz ölçülerimiz nispetinde olacaktır.

Yakın zamanda bunu sonlandırmayı düşünüyoruz,ramazan ayı girmeden evvel bitireceğiz inşaAllah.

Sevgi ve muhabbetlerimizle...

gül
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 17:16
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
SelamunAleyküm Akincimetin-Kardesim..

Kardesim AMIN ALLAH Sizdende ve Cümlemizden razi olsun..

Güzel Dualariniza AMIN AMIN AMIN. ALLAH kabul etsin Senin güzel Dualarini ve Cümlemizden. Ve güzel Sözlerin icinde Cok Tesekkür ederim, Saol Kardesim Saol..

InsaALLAH tüm islerinizi bitirirsiniz, ALLAH yar ve yardimciniz olsun..

Sevgiler, Saygilar..
DUA ile..
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 17:22
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fratbahceli su an offline fratbahceli  
Ramazana Seferberlik

112 Mesaj -

En Son On: 28.10.2009 - 12:08
Cinsiyeti: ----- 
Bu organizasyona ANKARA dan da katılmamız mümkünse AKINCIMETİN kardeşim biz ANKARA lı kardeşlerinizde hazırız... ALLAH RAZI OLSUN...
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 17:30
Bu mesajı bildir   fratbahceli üyenin diğer mesajları fratbahceli`in Profili fratbahceli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

359 Mesaj -

Bismillahirrahmanirrahim

Allah razı olsun ALLAHAkavuşmakkardeşim.DUAlarınızdan ötürü rabbim sizleri noşnut ve bahtiyar etsin inşaALLAH...

Fratbahceli sevgili kardeşim can yoldaşım bizim amacımız cevremizdeki muhtaç olanlara bir elde ravda olarak biz uzatalım istiyoruz.biz istanbulda sizde Ankara'da bu işin takipçisi olabilirsiniz.

Ben cevremdeki tüm herkesi Allah rızasına çağırıyorum.çünkü niyetim halis akıbetimizinde halis olmasını arzu ediyoruz.

ismimden sonra (_) çizgiden sonra(islam)dan sonra (37)yazdıktan sonra hotmail.com yazarak irtibata gecebiliriz.inşaALLAH mail adresimi anlamışsınızdır.bakalım çözebilecekmisinizsevinçli

Selametle kalınız...

gül
Ekleme Tarihi: 13.09.2005 - 17:54
amine1 su an offline amine1  
RAMAZANA SEFERBERLİK.....

295 Mesaj -

En Son On: 31.05.2006 - 19:17
AKINCIMETİN ABİ BEN DÜŞKÜN OLAN BİRİNİ ADRESİNİ VERMEK İSTİYORUM...
SİZCE UYGUNMU NE DERSİNİZ?SİZE GÖRE HAREKET EDECEĞİM..BURADAN ADRESNİ VEREYİM SİZ GEREĞİNİ YAPARSINIZ...

Bu mesaj 1 kez ve en son amine1 tarafından 15.09.2005 - 21:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 15.09.2005 - 21:22
Bu mesajı bildir   amine1 üyenin diğer mesajları amine1`in Profili amine1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

359 Mesaj -

Bismillahirrahmanirrahim

Allah razı olsun sizden Amine kardeşim bana şimdi yazın (İsim)adresini. inşaALLAH ramazan girmeden evvel ulaştıracağız...

gül

Bu mesaj 1 kez ve en son akincimetin tarafından 04.10.2005 - 12:13 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 16.09.2005 - 09:30
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 542 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53154 saniyede açıldı