budesonide lopinavir ritonavir ivermektine ivermektine generique plaquenil seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » İLAHİ & EZGİ SÖZLERİ » SENDE Mİ cihat eri

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SENDE Mİ cihat eri

232 Mesaj -

En Son On: 16.08.2008 - 21:04
Cinsiyeti: Erkek 
SENDE Mİ.... Biri daha gidiyor ... Bir kişi daha eksiliyoruz. Haberini verdiğinde gidişine sevindim dedim. Senin adına sevindim kardeşim dedim. İçimde derin bir sızı hissederek. Yandı... fişekler patladı... Nefretin rengi ateş kırmızısı oldu, tüttüre tüttüre çöktü içime yandım, yandım... Dava işte ha burda, ha başka yerde... Bir parçam da ukrayna da olacak şimdi... Paramparça olduk işte... Gönül ferman dinlemiyor... Yanıyor işte.. Daha iyi olacak, tembellik çökmüştü iliklerimize. Aşacağız bu darboğazı. İlim peşinde, emek vereceğiz ter dökeceğiz başaracağız. Daha iyi olacak... Dört bir yandan akan müslüman kanının durmasının mimarı; ihlasla çalışan ter döken, salih müslümanlar olacak. Davasını asla unutmayan her zaman uyanık, kapitalizme direnen şahsiyetler.. Birey birey yaşayan ama gücünü O yüceler yücesinden alan müminler... Biliyorum işte biliyorum ama anlatın yüreğime ... Bu kaçıncı yolcu ettiğim kardeşim. Oysa beraberce okuyorduk, anfimizi, evimizi paylaşıyorduk. Kahretsin bu sıla hasretini içimize sokanlara... Lanet olsun irtica diye müminleri paramparça edenlere... Hüznün rengi sarı oldu, doldu göz pınarlarıma ... Ben kardeşlerimi istiyorum. Yanımda olsunlar seslerini duyayım, birlikte Kur'an okumak istiyorum. Lanet olsun, anaları ağlıyor, telefon etmeye çekiniyorum .. kahrediyor onların hüzün dolu sesleri ... Kor ateş oldu doldu avuçlarımıza dava... Merhamet et Ya Rab, kaldıramayacağımız yükleri yükleme, bana kardeşlerimi ver. Orda, o mutluluk dıyarında bizi birlikte kıl... İmanlarımızı arttır. Bizi birlikte haşr et. İmtihan sadece fakülteleri bırakıp eve dönmek değilmiş. Daha devamı var ... bitmemiş, biliyorum öğrendim artık bitmeyecek. Bizi imtihan eden Allah'a hamd olsun. Zafer ver Fetih nasib et Ya Rab... Ey müstekbirler; Ya imana gelir tevbe edersiniz, Ya da bu içimizdeki öfke sizi haviye'ye düşürür.. Haviye nedir bilir misiniz, nereden bileceksiniz.. O KIZGIN BİR ATEŞTİR... Yaşasın kafirler için cehennem... Ey müminler ya biz... bunca çektiğimiz çilelerden sonra dönecekmiyiz... Para kazandığımızda davayı unutup, hayata mı bakacağız.... Pahalı arabalar da pahalı evlerde yaşayıp dünyanın dört bir yanında akan müslüman kanını görmezden mi geleceğiz. Bize çile çektiren bu sistemin elini eteğini mi öpeceğiz. Hala siyonistlerin elinde müslüman kanı kurumadı ... Boş mu vereceğiz, unutacak mıyız... Aç müslümanlar varken Afrika da, Irakta ve yanıbaşımız güneydoğu da.. Biz sofralarımızı fütursuzca donatacak mıyız... Hele Ramazan geldi değil mi ya, dillere destan sofralara ne kadar paralar harcayacağız... Uyanalım Allah rızası için bu ramazan hayatımızın üzerine kurulduğu sistemi tekrar düşünelim. Biz İslamın neresindeyiz bakalım. Evler yanıyor, yürekler yanıyor ne kadarını hissediyorsanız o kadar İslam'ın içindesiniz ... Başörtüsü sadece bizlerin sorunu değil, bu emrin Allah'dan geldiğini bilen herkes muhatab ama neden acısını yalnız ben hissediyor, çilesini ben çekiyorum... Neden yoksunuz yanımda ... Siz neredesiniz.... Rabb'im bizi olmamızı istediğin yere götür, istediğin/razı olduğun hale gelelim... Merhametini üzerimizden eksik etme... Müslümanları zilletten kurtar, izzet nasib et CİHAD ERİ
Ekleme Tarihi: 30.07.2005 - 19:22
Bu mesajı bildir   zafer571 üyenin diğer mesajları zafer571`in Profili zafer571 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KARASEVDALI su an offline KARASEVDALI  
BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

70 Mesaj -

En Son On: 25.04.2007 - 22:24
selamullahi aleykum kardesh !

:( Ben bunu goz yaslarimla okudum.gonul bu dayanmaz.Allah Razı OlsunSenden.Ben dayanamam

ağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 08.08.2005 - 02:48
Bu mesajı bildir   KARASEVDALI üyenin diğer mesajları KARASEVDALI`in Profili KARASEVDALI Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zafer571 su an offline zafer571  

232 Mesaj -

En Son On: 16.08.2008 - 21:04
Allah islam ugrunda calisanlarin hepsinden razi olsun.
Ekleme Tarihi: 12.08.2005 - 00:10
Bu mesajı bildir   zafer571 üyenin diğer mesajları zafer571`in Profili zafer571 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 886 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56365 saniyede açıldı