colchicine stromectol colchicine colchicine generique plaquenil imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » yardım edermisiniz

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
yardım edermisiniz

32 Mesaj -

En Son On: 06.12.2006 - 10:39
Cinsiyeti: Bayan 
bilgisarım da ses ile ilgili sorun yaşıyorum mirafon takılı ve açık ama ses kaydı yapmıyor çalmıyorda tv kartında ses var ses denetımı ıle ılgılı her şey yolunda gıbı gorunuyor. ne yapmam lazım bırde c surucunuzde yer kalmadı boşaltın dıyor boşaltım çok önemlıler hariç bi şey kalmadı hala aynı uyarı çıkıyor ne yapmam lazım..şimdiden allah razı olsun..
Ekleme Tarihi: 02.07.2005 - 13:38
Bu mesajı bildir   sevde54 üyenin diğer mesajları sevde54`in Profili sevde54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
Kardeşim;

Ses kaydı yaptığınız programı kontrol edin...
Eğer ses denetiminde, ses kartında ve mikrofonda sorun yoksa, sizin söylediğinize göre yok.O zaman ses kaydı yaptığınız programın ayarlarını kontrol edin. daha kullanışlı bir program kurabilirsiniz.

C sürücüsü ile ilgili hataya gelince;

Windowsun aptal bir uyarısı işte...

muhtemelen " temp klasörünüz dolmuştur...

eğer temp klasörüne windowsun içinden ulaşabiliyorsanız ulaşın ve içindeki dosyaları silin. muhtemelen bazıları silinmeyecektir. silinenleri silin siz.

eğer windowsun içinden ulasamazsanız.

şu adamları takip edin;

start==>run==> %temp% komutunu yazın ve ok seçeneğine tıklayın ve açılan penceredeki silinebilen dosyaları silin.

Eğer bu şekilde probleminiz halledilemezse; lütfen uyarının tamamını kelimesi kelimesine yazın tekrar bakalım...

selametle...
Ekleme Tarihi: 02.07.2005 - 13:55
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sevde54 su an offline sevde54  
selamun aleykum fosaloğlu kardeş...

32 Mesaj -

En Son On: 06.12.2006 - 10:39
Cinsiyeti: Bayan 
allah razı olsun vakıt ayırıp ılgılendığiniz için ama sorunumu halledemedim zaten ben bilgisayar konusunda oldukça amatörüm kendı kendıme öğrendim kullanmayı destek ve eğitim alamadım ev hanımı olduğum için ama şimdiye kadar sorunsuz gıdıyodu şukur ses sorunu devam edıyor ama ilgınç olan tv kartında ve media player de çalarken sorun yok mesela dun aılemle veb cam ile goruştuk onların sesi bize net bı şekılde gelıyo fakat bızım sesımız gıtmıyor bıde dıyorumkı ben şu c surucusunde yer açmaya çalışırken acaba bilmeden bi şey falan mı sildim.c surucusu için çıkan uyarı şoyle yerel dısk surucunuz c de dısk alanı dolu kullanmadığınız programları sılerek yer açınız ...sılıncek bı şey kalmadıkı..temp dosyasını da boşalttım..neyse ben sızı daha fazla meşgul etmeyeyım .tamıre falan gotururuz artık..çok teşekkur ederim alakanız için...

Bu mesaj 1 kez ve en son sevde54 tarafından 03.07.2005 - 13:25 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 03.07.2005 - 13:19
Bu mesajı bildir   sevde54 üyenin diğer mesajları sevde54`in Profili sevde54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
Kardeşim msn deki ses probleminden bahsediyorsanız; önce mikrofonu bir test edin isterseniz. Yanlışlıkla silinen bir dosyadan kaynaklanan bir hata gibi görünmüyor.

Diğer c sürücüsü ile ilgili probleme gelince;

temp klasörü içindeki dosyalar silindiğinde problemin düzelmesi gerekiyor ama düzelmediyse; önce c sürücüsünde ne kadar boş yer olduğunu yazınız lütfen.

Ama gerek yok tamire götürmekte kararlıyız diyorsanız kahkaha

kolay gelsin...Güle Güle
Ekleme Tarihi: 04.07.2005 - 21:46
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 691 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54345 saniyede açıldı