ivermectin kaletra kamagra generique luvox ivermectin cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » RÜYA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
RÜYA

3 Mesaj

En Son On: 16.05.2007 - 14:38
Cinsiyeti: Erkek 
selamın aleyküm kardeşlerim,
Ben çok önceleri gördüğüm ve hala unutamayacağım bir rüyayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu konuda değerli yorumlarınıza da ehli kişilerin tabirlerine de ihitiyacım var.
... bir gece, rüyamdaİ; annemin öldüğünü gördüm çok üzüldüm, üzgün şekilde sokakta dolaşırken bir binanın bodrum camından içeri baktığımda annemi gördüm.. bir anda kendimi yanında buldum beraberce bir odada duruyorduk karşımızda iki kapı vardı, kapılardan birinden biri çıkıp yanımıza geldi annemle bişeyler konuşup gitti, diğer kapıdan da biri geldi yine annemle bişeyler konuştu ve biz hep beraber kalkıp o diğer kapıdan bi yere geçtik meğer orası ahiret alemiymiş.. uçsuz bucaksız renksiz bi yerdi hatırladığım.. gördüğüm hiç bir nesnenin ucunu ve sonun göremedim. bu arada ilerlerken, sağımda ve solumda sanki şeffaf perdeler varmış gibi görüyordum. derken bi yere geldik, yerde bi küçük sofra vardı, sofranın karşısında bi beyaz duvar vardı. biz sofraya yere oturduk, uzun boylu ince yapılı üzerinde yine sanki şeffaf bi tülden elbiseye benzer bişey vardı. yüzü yine ince hafif sakallı gibiydi.ayaklarını göremedim yerden 1 - 2 metre havada süzülülerek bize bişeyler getirip sofraya koydu. o anda artık başka bir alemde olduğumuzu bildiğimden tedirgin oldum ve Beyaz duvardan ses geldi. 'yiyin onları merak etmeyin' diye.. derken ileride yere dirseğini koymuş bize bakan birini gördüm daha önce gördüklerime benzemeyn biriydi. 'kim bu ? ' derken duvardan cevap geldi 'cebrail..' ondan sonrasını hatırlayamıyrum....
işte rüyam böyle bişeydi. şu an annem hayatta.. bu manevi rüya beni çok etkiledi, acaba ne anlatmak istiyor ?
Ekleme Tarihi: 15.06.2005 - 15:11
Bu mesajı bildir   themask üyenin diğer mesajları themask`in Profili themask Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  

540 Mesaj -

En Son On: 20.07.2007 - 22:39
Cinsiyeti: Bayan 
v.a.s. kardesim...

Gördügünüz ruya cok guzel bir ruya her kula nasip olmaz... RAbbim hayirlara vesile eylesin insallah...

Ruyada bir kimsenin öldügünü görmek o kisinin daha uzun yillar yasayacagina delalet eder yaziyordu ruya tabiri ansiklopedisinde...Rabbim annenize uzun ömur nasip etsin...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 16.06.2005 - 13:30
Bu mesajı bildir   KIRMIZIGuL üyenin diğer mesajları KIRMIZIGuL`in Profili KIRMIZIGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 20.07.2007 - 22:39
Cinsiyeti: ----- 
Değerli kardeşim;

Rüyada bir kapta yemek yediğini gören kimse kanaatkar olur. Ancak yemek yediği kap, altın ve gümüş gibi haram olan şeylerden ise, bu rüya haram mal ve çok borca işarettir, insanlar arasında yemek yemek, şöhrettir.Birde sıkıntı var sanki ailenizde veya oldu bunu da sadaka vererek ve tövbe ederek giderebilirsiniz.

Hakkınızı helal edin.

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 16.06.2005 - 15:26
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
themask su an offline themask  
ALLAH RAZI OLSUN

3 Mesaj

En Son On: 16.05.2007 - 14:38
Cinsiyeti: Erkek 
Selamın Aleyküm..
yorumlerınız için çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun, beni rahatlattınız.
Allah tüm kullarını birgün yanında topladığı vakit işte o vakit inşallah herkez sevdiği ile olur...
Ekleme Tarihi: 16.06.2005 - 16:56
Bu mesajı bildir   themask üyenin diğer mesajları themask`in Profili themask Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 779 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56595 saniyede açıldı