stromectol generique plaquenil stromectol ivermectine budesonide 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » rüyada sag elimde cenabin ALLAHIN ismi yaziyor

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
rüyada sag elimde cenabin ALLAHIN ismi yaziyor

77 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 10:24
Cinsiyeti: Erkek 
selamun aleykum
ben bundan bir hafta önce rüya gördum
sag elimi cenabi ALLAHIN ISMI DAMARDA YAZIYORDU DAMARIN üstunde ufak sac killari vardi yani tam yazi da
bu bence büyük bir hayir dir
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 16:37
Bu mesajı bildir   kadir1 üyenin diğer mesajları kadir1`in Profili kadir1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  

540 Mesaj -

En Son On: 20.07.2007 - 22:39
Cinsiyeti: Bayan 
V.a.s. kardesim..

Cok guzel bir rüya görmüssünüz. Rabbim hayr eylesin insallah...

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 11:31
Bu mesajı bildir   KIRMIZIGuL üyenin diğer mesajları KIRMIZIGuL`in Profili KIRMIZIGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
xEslaMx su an offline xEslaMx  
selamun aleykum

16 Mesaj -

En Son On: 25.05.2006 - 19:13
Cinsiyeti: Bayan 
bence bu ruya cok hayirli her kula nasip olmaz böyle rürylar kardesim ALLAH yolunu acik etsin daima din yolundan ayrilmayan insanlardan olursun insallah .......
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 13:49
Bu mesajı bildir   xEslaMx üyenin diğer mesajları xEslaMx`in Profili xEslaMx Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:AyetullaH:. su an offline .:AyetullaH:.  

155 Mesaj -

En Son On: 27.06.2006 - 20:39
Cinsiyeti: ----- 
hangi rüya olursa olsun ben rüyaların anlatılması taraftarı değilimdir..

gördüğün rüya çok güzel ama bizim düşündüğümüz şekilde elkide hayır değilfir..

bazen şeytan insanlara bu şekilde yaklaşır. insana senin gördüğün gibi güzel rüyalra gösterir ve bu şekilde o insanın kibir damarını hafiften okşar. o günün akabinde hemen o görüğü güzel rüyayı herkese anlatıp işte ben rüyamda efendimiz gördüm ben şı,unu gördüm ben bunu gördüm gibisinden gördüklerinin anlatım büyüklenirse şeytan kazanmış, bilakis o rüya kendisinde saklı kalırsa kendisi kazanmış olur.

selamete..

Bu mesaj 1 kez ve en son .:AyetullaH:. tarafından 14.06.2005 - 16:51 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 14.06.2005 - 16:50
Bu mesajı bildir   .:AyetullaH:. üyenin diğer mesajları .:AyetullaH:.`in Profili .:AyetullaH:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kadir1 su an offline kadir1  
sayin ayetullah kardesime

77 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 10:24
Cinsiyeti: Erkek 
kardesim AYETULLAH
önce tessekkur ederim sana
,her bir rüyanin manasi var
sana sunu söyleyim ki ve emin ol
seytan cenabin ALLAH IN ismini yazamaz ve hatta peygamberimiz kilina bile giremez ,bundan emin ol .ama seytan ayetleri altirmaya calisir sana ayetleri yanlis okudurma calicir ,ama bir muminin kalbinde imani kuvettliyse seytan mümini kandiramaz.

hatta hatirliyorsan kuran kerim
yusuf suresinde söyle bir ayet vardir:
. Hani bir vakitler Yusuf, babasına demişti ki: "Babacığım, ben rüyada onbir yıldızla güneşi ve ayı bana secde ederken gördüm."

5. (Babası) "Yavrucuğum! "dedi, "rüyanı kardeşlerine anlatma. Sonra sana bir tuzak kurarlar. Çünkü şeytan insanın açıkça düşmanıdır."

6. "Ve işte böyle, Rabbin seni seçecek ve sana rüya tabirinden bilgiler öğretecek. Bundan önce ataların İbrahim'e ve İshak'a tamamladığı gibi, nimetini hem sana, hem de Yakup soyuna tamamlayacaktır. Muhakkak ki, Rabbin alîmdir, hakîmdir."

yusuf suresi dedir
Ekleme Tarihi: 19.06.2005 - 15:54
Bu mesajı bildir   kadir1 üyenin diğer mesajları kadir1`in Profili kadir1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
edep-siz su an offline edep-siz  

31 Mesaj -

En Son On: 22.06.2005 - 02:22
edep-sizlik saymazsanız size keramet,feraset,hidayet ve bilimum "-et"lerden sıyrılmış, salt akıl yürütme ürünü bir yorum getirmek isterim:
Bu rüya imanınızın elinizde olduğuna işarettir. İman kalpten ele düşerse acilen tekrardan kalbe takılması gerektir. O saç telleri de aklınızın başınızda olmadığına dalalet eder. Aklınızı başınıza alıp elinizdeki imanı kalbinize yerleştiriniz demektir. Taklidi imandan tahkiki imana; yani kurukuruya iman etmektense araştırıp, okuyarak iman etmenin, gerekliliğine dalalettir. Bence bolca tefsir okuyunuz. Daha da derinleşmek isterseniz tasavvufa yönlmenizi tavsiye ederim. Ancak günümüzde kimin gerçek mutasavvıf olup kimin yalancı olduğu açık olmadığı için burada size akıl rehberlik edecektir. Elinizi bir Allah dostunun elinin altına koyun, başınızı Allah dostuna okşatın demeye de gelir.

Ticarette, yahut elinizle yaptığınız işlerde Allah'ın adını kullandığınız manasına da gelebilir. Biliyorsunuz Allah'ın adını ticarete karıştırmak, yeminle mal satmaya çalışmak günahtır.

Yine elinizle yaptığınız bir işten hayır geleceği, yahut büyük bir ecre kavuştuğunuz manası çıkabileceği gibi, elinizle yaptığınız bir işten avuçiçi kadar ecir alabileceğiniz halde aklınızı kullanmamanız nedeniyle iki tel saç kadır ecir aldığınız manası da çıkabilir.

Bu burada tabir etmeye teşebbüs ettiğim ilk ve son rüyadır. Bu işe girince çıkamıyor insan. Bir defa girdiyseniz, hele ki tabirlerinizden birkısmı doğrulandıysa kurtulamıyor insan. Tabi bu burda söylediklerimin doğru olduğu anlamına gelmez. Sadece akıl yürüttüm.
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 02:31
Bu mesajı bildir   edep-siz üyenin diğer mesajları edep-siz`in Profili edep-siz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sehadet_yolcusu su an offline sehadet_yolcusu  
RE:

25 Mesaj -

En Son On: 09.03.2006 - 13:55
Alıntı
Orijinali .:AyetullaH:.

hangi rüya olursa olsun ben rüyaların anlatılması taraftarı değilimdir..

gördüğün rüya çok güzel ama bizim düşündüğümüz şekilde elkide hayır değilfir..

bazen şeytan insanlara bu şekilde yaklaşır. insana senin gördüğün gibi güzel rüyalra gösterir ve bu şekilde o insanın kibir damarını hafiften okşar. o günün akabinde hemen o görüğü güzel rüyayı herkese anlatıp işte ben rüyamda efendimiz gördüm ben şı,unu gördüm ben bunu gördüm gibisinden gördüklerinin anlatım büyüklenirse şeytan kazanmış, bilakis o rüya kendisinde saklı kalırsa kendisi kazanmış olur.

selamete..

Ayetullah kardesimizin yazdiklarina katiliyorum...
Bazen Mevla teala kuluna imtihan olsun icin bir takim güzel rüyalar, kerametler vs ihsan edebilir...Bu bir istidrac meselesidir...
Rüya tabir etme mevzusuna gelince...bence en dogru olani, görülen rüyalari yormaksizin Mevlanin bu görülen rüyayi hayra vesile etmesi icin munacaatda bulunmaktir...
Hem rüya tabir etmek benim neyimesevinçli
Rüya tabircilerin tabircisi Yusuf a.s. hayatta olsaydi, rüyalarin tevilini, yorumunu ona yaptirirdik...
Ekleme Tarihi: 23.06.2005 - 01:18
Bu mesajı bildir   sehadet_yolcusu üyenin diğer mesajları sehadet_yolcusu`in Profili sehadet_yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 653 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57635 saniyede açıldı