stromectol ivermektine colchicine fluvoxamine generique rhinocortdetrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » Ne Tepki Verirdiniz?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 38 mesaj mevcut
Sayfa (3): < Geriye1 2 (3)
Ekleyen
bu sevgi O'nun icin olduktan sonra...

Admin
945 Mesaj -

En Son On: 22.11.2011 - 19:31
Cinsiyeti: Bayan 
kanatsiz_melegin..

O'na dayan.. O'na sigin.. O'na güven..
O istediyse olucaktir..

sende dualarini eksik etme..

gül

Ekleme Tarihi: 10.06.2005 - 16:48
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Titanium su an offline Titanium  

13 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:57
Cinsiyeti: Erkek 
Yuregine,fikrine saglik Endulus kardesim 15 yas gurbu gencliin en TEHLIKELI zamanidir KI bunu onlara anlatamazsin.Lakin bilinizki internet veya telefonla ne bir hayat nede bir gelecek kurulamaz.Bir coklari bu tuzaklara duser ve sonu bedbaht olur.Allah kimsenin evladini mutsuz etmesin ,bahtiyar etsin.Bu avrupada nice anne,babalar bu sorunlarla azap icindelerki dogduguna pisman evlat sahibi oldugunada kør pisman caresiz haldedir.Zaten 18 yasinda mursit oldugu gunde artik bir gun evladin ben artik 18 yasindayim karisamazsin dedigi gun Baba ølmustur.Hic bir evlat unutmasinki bir baba,annenin rizasi olmadigi surece o evlat bahtiyar olamaz.Unutmasinlarki Baba intizari Allah katinda en cabuk kabul olan DUA`dir.Allah Hayirli ugurlu hayatlar nasip etsin. Selam Ve Dua ile.
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 04:12
Bu mesajı bildir   Titanium üyenin diğer mesajları Titanium`in Profili Titanium Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Annem sana aklinla zorun mu var derdi..

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Konuyu acarken herkesin

- ay ne kadar güzel

diyecegini mi sandin acaba güzel kardesim? Ilk yazdiklarini bir anne yazmis gibi okudugum icin zaten bu anne nasil genis davranabiliyor diye düsündüm. Ancak buda bir gercekki, insanlar farkli farkli.. ama aklima takilmadi degil hani.

Allahtan baska ayiran olmaz diyorsunda, aklima sunlar geldi..

- parasizlik evliligi bozar
- saygisizlik evliligi bozar
- sevgisizlik evliligi bozar
- arkadaslar evliligi bozar
- farkli düsünceler evliligi bozar
- hayal kirikligi evliligi bozar
- kiskancliklar evliligi bozar

Evlilik bu, bugün evli olursun, yarin kendini yersiz bulursun..

Yani sevgi/ask pembe dizilerdeki gibi, yesilcam filmlerdeki gibi degildir. Her ne kadar Allah icin sevdiginizi diyorsanda, sen daha BÜYÜME cagindasin ve 15 yasinda evlilik hakkinda SAGLIKLI bir karar verecek durumda degilsin! Madem konuyu acmissin ve fikir soruyorsun, ve bende senin bir anne degil, internet üzerine asik olmus 15 yasindaki bir kiz cocugu oldugunu biliyorsam, sana HATA etme diyorum.

Internet asklari yalan demiyorum, sevgilere karsi saygim vardir. Fakat 15 yasindasin, lütfen yani Step by step!
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 11:03
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: Annem sana aklinla zorun mu var derdi..

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Hay güzel tatli DiLRuBa-Ablam benim,
cok güzel anlattinis, bence
bunu okuyan kardesimis artik kesinlikle
karar vermesi gerek.. Cok iyi anlattinis.. Yani herkes iyi anlatmis.. Ama ben o kiz olsaydim sizin bu yazilarinizi okuduktan sonra karar verirdim ve bir STOP yapardim..
Selam ve Dua ile, güzel Ellerinize saglik hepinizden..
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 13:33
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE: Annem sana aklinla zorun mu var derdi..

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Alıntı
Orijinali DiLRuBa

Allahtan baska ayiran olmaz diyorsunda, aklima sunlar geldi..

yukarıda evliliği bozan bir çok maddeye katılmıyorum.

-Parasızlık evliliği bozmaz.Dünyalık peşinde koşan insanlar istisna

- farklı düşünceler evliliği bozmaz. Biz farklı görüşleri savunuyoruz diye kimse yuvasını yıkmaz.

-Kıskançlık evliliği bozmaz.Sevilen için kıskanılmak güzel şeydir.
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 13:49
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: RE: Annem sana aklinla zorun mu var derdi..

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijinali fosaloglu

yukarıda evliliği bozan bir çok maddeye katılmıyorum.

-Parasızlık evliliği bozmaz.Dünyalık peşinde koşan insanlar istisna

- farklı düşünceler evliliği bozmaz. Biz farklı görüşleri savunuyoruz diye kimse yuvasını yıkmaz.

-Kıskançlık evliliği bozmaz.Sevilen için kıskanılmak güzel şeydir.

FOSALOGLU-ABIM, DiLRuBa Abla parasizlik konusunda kesin hic para olmayanlardan bahseder, yeni yiyecek ve icecek icin bile para olmasa..
Yani benimde duydugum kadariyla, nerde cok para var orda seytanda var, nerde cok az para var ordada kavgalar falan var.. En iyisi ortasi..
-Bide farkli düsünceler bencede evliligi bozmas..
-Ama kiskanclik bozabilir bence, tabiki kiskanilmak güzeldir, ama kiskanilan elinden geleni yapmassa ki kiskanan kiskanmasin, ozaman bence kötü olur.. Yani kiskanilan kiskananin kiskancligini aldirmasan ozaman kötü olur.. Bence birinin kiskan oldugunu bilinirse ozaman daha cok korunmak lazim..

Dua ile..
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 13:59
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yoktan su an offline yoktan  
...............

1227 Mesaj -

En Son On: 16.03.2009 - 11:55
Alıntı

eğer niyet evliliği bozmaksa bunlara gerek yok.. tek bir söz yeter.. istemiyorum..

ama eğer niyet sevgiyi evliliği her şeye rağmen korumaksa... o zaman bunlar gibi daha niceleri bile evliliği bozamaz..

eğer yürekte iman ve iman ile sevgi hakimse ve olucaksa ve karşılıklı fedakarlık bu sevginin harcı olucaksa..

bu sevgi büyür.. kabul olur.. yeşerir.. meyve verir...

Rabbim sevgisiyle gül yetiştirenleren eylesin bizi..

gül
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 14:13
Bu mesajı bildir   yoktan üyenin diğer mesajları yoktan`in Profili yoktan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
saydigim maddeler illa bir evliligi bitirir diye sart kosmadim. bitirebilir..

sevgisizlik ayirir yollari, kiskanclik dozunda kalmayinca bitirir.

Tabi günümüzde o kadar evlilikler varki, evlilerin günde birbirine kac kelime ederler bir elde sayilir, hatta edilen kelimelerin hangisi tatli veya hakaret onuda Allah bilir.

Bitirir derken.. hani baslarken herseyi güzel görürüzya, söyle tozpembe, pembesi gider tozu kalir.. göz kırpma

cok düsün güzel kardesim ve insa-Allah pisman olma..!
Ekleme Tarihi: 13.06.2005 - 14:14
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (3): < Geriye1 2 (3)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an 1 üye ve 948 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55412 saniyede açıldı