stromectol dexamethasone generique luvox chloroquine lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Sizlerinde tekliflerinizi bekliyoruz.'Ravda uyelerine ozel"

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 31 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    Sizlerinde tekliflerinizi bekliyoruz.

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Cinsiyeti: Bayan 
Selamun Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu

1- Tum formdaki kategorilerde yapilabilecek yarislar. Her ay gelen yazilardan en cok okunan o ayin birincisi veya ilk onu diye birakilip diyer gelen yazilar ay sonunda siline bilir ve forumda bu sayede hafifler. Bu ilk onlar birikir birikir yilin ilk onu diye Forumda kalir. Ve tum katogorilerde tum bolumler icin gecerli olabilecek bir yaris.

Bu yarislar icin juri uyeleride belirlenebilir, daha adil sonuc alinabilir diye dusunuyorum.

Sizler istediginiz aklinizdan gecirdiginiz ama kopya degilde ravdaya ozel birseyler dusunurseniz bu mesajin altina yazin lutfen.

Mesajlariniz Ravda Te@m 'da degerlendirilecek ve ins en kisa zaman da start verilecektir.

Aklinizdan gecen tum yarislari yazin lutfen.göz kırpma

Bu mesajin altina gelen elestirici mesajlar silinecektir. Lutfen istenilen mesajlari yazalim göz kırpma. Sizlerin istegi dogrultusunda yarismalarimiza start verilecektir ins.Güle Güle Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son RuMeYSa tarafından 29.04.2005 - 14:50 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.04.2005 - 12:30
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Enes_ su an offline Enes_  

302 Mesaj -

En Son On: 22.11.2008 - 22:32
Cinsiyeti: Erkek 
Aleyküm selam efendim,

yaris derken bu bilgi yarisi gibi birseylermi yoksa herhangi bir konu hazirlanip sunulmasimi ? Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son DiLRuBa tarafından 29.04.2005 - 18:06 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 29.04.2005 - 17:45
Bu mesajı bildir   Enes_ üyenin diğer mesajları Enes_`in Profili Enes_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
esselamunaleyküm

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
islami bir bilgi yarışması olursa gerçekten çok güzel olur... hem sitemiz canlanır hemde bilgi edinmiş oluruz .... selam ve dua ile
wesselam
Ekleme Tarihi: 29.04.2005 - 18:21
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  
!

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Güzel bir fikir;

Ama işleyişi daha önemli. Eğer hayata geçerse bence forumun kalitesi artar.

Her hit alan konu mutlaka ilk 10 içine girmemeli.

İlk 10'a girmek için bazı kriterler getirilmeli;

-Eğitici/öğretici olmak,
-Hakaret içermemesi,
-Tüm üyeleri ilgilendirmesi
-İslami ber kaynağa dayanması
-Müslim yada gayrı müslim hakkında onur kırıcı sözler içermemesi,

gibi...

Bu kriterler daha artırabilir...

Fikir güzel, inşAllah uygulama da güzel olur.
Ekleme Tarihi: 29.04.2005 - 21:30
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
RE:

1071 Mesaj -

Alıntı
Orijinali Enes_

Aleyküm selam efendim,

yaris derken bu bilgi yarisi gibi birseylermi yoksa herhangi bir konu hazirlanip sunulmasimi ? Güle Güle

Burada sizlerin fikrini aliyoruz.Sizlerin fikirleri ve istekleri dogrultusunda ins yururluge girecek olan cesitli faliyetler olacaktir.fikirlerinizi bekliyoruz.göz kırpma
Ekleme Tarihi: 29.04.2005 - 23:45
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Fosulogluna Tesekkurler

1071 Mesaj -

size de tesekkur ediyorum ins yazinizi degerlendirecegiz.Allah razi olsun ilginizden dolayi ve fikirlerinizden dolayi.

Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 04.05.2005 - 17:34
Hace Türkistan su an offline Hace Türkistan  

15 Mesaj -

En Son On: 04.07.2005 - 03:14
SA
Forumun sol kısmındaki "Yahudi Türkler" yazısını düzeltmelisiniz. Yahudi Arap, İngiliz Japon vs. gibi şeyler olmadığı gibi Yahudi Türk diye bir terkip de yanlış olur. Musevi Türkler vardır evet(Karay ve Kırımçak Türkleri) ama Yahudi Türk olamaz. Sabetaycılar ise Müslüman Türk ismi almış Yahudilerdir. Bunlar Yahudidir ve Musevidir.

Burada atlanan olay şudur: Musevilik bir din iken Yahudilik bir millettir. Ve Türkler içinde Yahudiler yoktur.

Müsülüman bir Türk olarak bu feci hatanın düzeltilmesini arz ediyorum.
Vesselam
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 03:34
Bu mesajı bildir   Hace Türkistan üyenin diğer mesajları Hace Türkistan`in Profili Hace Türkistan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: !

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijinali fosaloglu

Güzel bir fikir;

Ama işleyişi daha önemli. Eğer hayata geçerse bence forumun kalitesi artar.

Her hit alan konu mutlaka ilk 10 içine girmemeli.

İlk 10'a girmek için bazı kriterler getirilmeli;

-Eğitici/öğretici olmak,
-Hakaret içermemesi,
-Tüm üyeleri ilgilendirmesi
-İslami ber kaynağa dayanması
-Müslim yada gayrı müslim hakkında onur kırıcı sözler içermemesi,

gibi...

Bu kriterler daha artırabilir...

Fikir güzel, inşAllah uygulama da güzel olur.

SA,
güzel bir fikir..
Bence 50'den daha fazla okunanlari silmeyelim.. Diger seyler silinsin.. Okadar cok güzel seyler varki, silmek kesin zor gelicek.. Silmeyi hic basaramiyorum..

Hayirlisi olsun..
SeLaM Ve DuA iLe..
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 11:51
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  

397 Mesaj -

En Son On: 18.09.2006 - 16:25
cok guzel fikirler almissiniz bence bunlari uygulamaya calisalim insaallah bizler aldiginiz guzel ve hayirli butun karalarda kendi adima konusuyorum arkanizdayim insaallah yeterki yaradanin rizasi icin birseyler yapmaya calisalim...Güle Güle Güle Güle Güle Güle
selam ve dua ile **IKLIMANUR** kardesiniz hep sizin yaninizda olmaya calisacaktir bunu unutmayiniz
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 13:36
Bu mesajı bildir   **IKLIMANUR** üyenin diğer mesajları **IKLIMANUR**`in Profili **IKLIMANUR** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Zehra01 su an offline Zehra01  
RE: esselamunaleyküm

125 Mesaj -

En Son On: 25.09.2005 - 15:37
Alıntı
Orijinali muhammed yusa

islami bir bilgi yarışması olursa gerçekten çok güzel olur... hem sitemiz canlanır hemde bilgi edinmiş oluruz .... selam ve dua ile
wesselam

S.A.
Islami bir bilgi yarismasi olsa bende seve seve katilirim. Fazla dini bilgim olmadigi icin böylesine bende daha iyi bilgi edinmis olurum.Güle Güle
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 15:17
Bu mesajı bildir   Zehra01 üyenin diğer mesajları Zehra01`in Profili Zehra01 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
LME su an offline LME  
fikir

3 Mesaj

En Son On: 23.06.2005 - 18:19
Cinsiyeti: ----- 
S.A. KARDEŞLERİM
ben forumda yazalı çok olmadığı için bana da fikir söyleme hakkı verirseniz fikrim şu:İSLAMİ bir yarışma hem bilgimizi hem araştırmamızı artırabilir.
a)günün sorusu şeklinde 3 soru belirlenip bu sorulara en çok cevap verebilenler belli bir sure sonra sıralanabilir veya ödüllendirilebilir
b)belli bir soru sorulup buna cevap verebilen kişiye soru sorma hakkı verilebilir. Bu şekşlde devam eder.(tabiki sorular yayınlanmadan önce uygun olup olmadığı denetlenmelidir.)

her şeyde olduğu gibi bu konuda da RABBİM ne HAYIRLISI ise onu NASİP ETSİN….S.A.
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 17:49
Bu mesajı bildir   LME üyenin diğer mesajları LME`in Profili zum Anfang der Seite
_Resul_ su an offline _Resul_  

627 Mesaj -

En Son On: 18.11.2005 - 12:51
Önce Hace Türkistan'a katılıyorumi daha önce o Yahudi Türkler yazısı benim de dikkatimi çekmişti bir şey dememiştim, Yahudi Türk olmaz, zaten Musevi Türkleri Yahudiler Yahudi kabul etmez çünkü bunlar yalnızca Tevrat'a bağlıdır (Mişnaları ve diğer haham uydurmalarını kabul etmezler, hoş gerçi Tevrat da bozulmuştur ya). O yüzden bu hatayı düzeltelim.

Forumda en çok hit alan konuların kalıp diğerlerinin gitmesine gelince, şuna dikkat çekmek isterim; burada en çok hit alan konular genelde keramet ya da söylenti niteliği taşıyan ya da hanımları ilgilendiren konular. Yani bir konunun değerini o konunun aldığı hit mi belirler? Bir soralım kendimize... Bence gereksiz tekrar niteliği yaşıyan konuların silinmesi Soru-Cevap bölümü dışında gereğinden fazla bireyse konuların engellenmesi daha faydalı olabilir (hani birisinin kafasına esiyor, canı sıkılıyor "Allah bizi affetsin çok günahkarız" diye konu açıyor, giren herkes de "amin" diyor mesela).

Ayrıca bir de ricam var, erkekler için de bir mahrem bölüm açılmasını talep ediyorum. Bizim de kadınların okumasını istemeyeceğimiz, birbirmize danışacağımız meselelerimiz olabiliyor...

S.A
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 17:56
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

2683 Mesaj -

Alıntı
Orijinali _Resul_

Önce Hace Türkistan'a katılıyorumi daha önce o Yahudi Türkler yazısı benim de dikkatimi çekmişti bir şey dememiştim, Yahudi Türk olmaz, zaten Musevi Türkleri Yahudiler Yahudi kabul etmez çünkü bunlar yalnızca Tevrat'a bağlıdır (Mişnaları ve diğer haham uydurmalarını kabul etmezler, hoş gerçi Tevrat da bozulmuştur ya). O yüzden bu hatayı düzeltelim.

Forumda en çok hit alan konuların kalıp diğerlerinin gitmesine gelince, şuna dikkat çekmek isterim; burada en çok hit alan konular genelde keramet ya da söylenti niteliği taşıyan ya da hanımları ilgilendiren konular. Yani bir konunun değerini o konunun aldığı hit mi belirler? Bir soralım kendimize... Bence gereksiz tekrar niteliği yaşıyan konuların silinmesi Soru-Cevap bölümü dışında gereğinden fazla bireyse konuların engellenmesi daha faydalı olabilir (hani birisinin kafasına esiyor, canı sıkılıyor "Allah bizi affetsin çok günahkarız" diye konu açıyor, giren herkes de "amin" diyor mesela).

Ayrıca bir de ricam var, erkekler için de bir mahrem bölüm açılmasını talep ediyorum. Bizim de kadınların okumasını istemeyeceğimiz, birbirmize danışacağımız meselelerimiz olabiliyor...

S.A

seni haklı buluyorum.

bunun içinde bende yeni bir öneri getirdim. Her hit alan konu ilk 10'a girmemeli...

Erkeklere ait bir forumu destekliyorum...
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 20:06
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sehadet_yolcusu su an offline sehadet_yolcusu  

25 Mesaj -

En Son On: 09.03.2006 - 13:55
Alıntı
Erkeklere ait bir forumu destekliyorum...

Desenize burasi yakinda sanal bir haremlik selamlik olucaksevinçli
Bende hep kendime neden sirf bayanlara ait mahrem bir bölüm aciliyorda erkeklere neden acilmiyor diye soruyordum... dediginiz gibi, erkeklerinde aralarinda mahrem konusacak, danisacak meseleleri vardir düsüncesiyle bende sizin bu görüsünüze katiliyorum...

Bu mesaj 1 kez ve en son sehadet_yolcusu tarafından 20.06.2005 - 20:52 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 20:50
Bu mesajı bildir   sehadet_yolcusu üyenin diğer mesajları sehadet_yolcusu`in Profili sehadet_yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Forum adı için öneri:

Erkek-Erkeğesevinçli
Ekleme Tarihi: 20.06.2005 - 20:53
RE: RE: !

302 Mesaj -

Alıntı
Orijinali ALLAHA kavusmak
Silmeyi hic basaramiyorum..

sevinçli cok basit..

gül
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 00:51
Bu mesajı bildir   Enes_ üyenin diğer mesajları Enes_`in Profili Enes_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
edep-siz su an offline edep-siz  
RE:

31 Mesaj -

En Son On: 22.06.2005 - 02:22
Alıntı
Orijinali _Resul_
S.A

Anlaşıldı sen dedikodu yapmak muradındasın. kahkaha
Ben ikisine de karşıyım. Hatta profillerde cinsiyet olmasına da karşıyım. Ben herşeye karşıyım. Anamuhalefetim ben. Daha başka ne kadar yararlı-yararsız, zararlı-zararsız iş var hepsine karşıyım. Ama erkekler kıraathanesi yapılırsa çaylar benden. Hafif şekersiz olur ama idare edin artık, malum önümüz kış pekmez içip gelin kıraathaneye. göz kırpma
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 03:18
Bu mesajı bildir   edep-siz üyenin diğer mesajları edep-siz`in Profili edep-siz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: RE: RE: !

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijinali Enes_

Alıntı
Orijinali ALLAHA kavusmak
Silmeyi hic basaramiyorum..

sevinçli cok basit..

gül

göz kırpma göz kırpma Enes_Abim ben silmenin kolay oldugunu biliyorum, ben demek istedim ki silmeyi sevmiyorum, hicbir konuda, mesela cepteki mesajlarimi silmeye kiyamiyorum, cok zor gelir.. neyse.. sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli gül gül

_Resul_Kardesimizin tüm söylediklerine katiliyorum..

Erkek Erkege, hmmmmm sakin dedikodu yapmayin sevinçli sevinçli

DUA ILE.. gül
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 11:03
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_Resul_ su an offline _Resul_  

627 Mesaj -

En Son On: 18.11.2005 - 12:51
Vallahi erkek erkeğe deyince hep aklıma "dostlar kıraathanesi" demek gelir, yurdumun her şehrinde mutlaka birkaç tane bulunur bunlardan...kahkaha
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:34
Bu mesajı bildir   _Resul_ üyenin diğer mesajları _Resul_`in Profili _Resul_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Erkek/erkeğe konuşacak o kadar çok şey varki !
bu güne kadar olmaması eksikliktisevinçli

Nedense kıraathane deyince hep yanlış anlaşılır ve yanlış yorumlar yapılır. Normalde kıraathaneler her ülkede bulunur. Ülkemizde de her devirde bulundu. Ama bu gün sadece oyun oynamak için gidilen yerler gibi geliyor insanların aklına. Önceden kıraatheneler çok farklı bir konsepte sahipti. Onun için biz erkek-erkeğe forumana erkekler kahvehaneside diyebiliriz. Ve nostalji yapmış oluruz.
Ekleme Tarihi: 21.06.2005 - 14:42
GlobaLiberationArmy su an offline GlobaLiberationArmy  

112 Mesaj -

En Son On: 14.08.2006 - 14:57
EVET ERKEKLERE özel ayrı bir forum bölümü gerçekten ii olurdu...diğer kardeşlerin dediği gibi her konu rahatca tartışılamıokahkaha
Ekleme Tarihi: 26.06.2005 - 13:21
Bu mesajı bildir   GlobaLiberationArmy üyenin diğer mesajları GlobaLiberationArmy`in Profili GlobaLiberationArmy Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Taskin70 su an offline Taskin70  

37 Mesaj -

En Son On: 08.01.2007 - 02:55
Herkese Mrhaba........

Kardeslarim benim önerim her ay yeni juri secelim. her ay juri olmak isteyen üyele RavdaTe@m'e basvursun, mesela 10 kisi secilsin bu 10 kisi (3-5 kisi de olabilir, her kategorilerde ayri juri) bütün yasilan lari degerlendirsin. her yasiya bir puan panosu olusturulsun. ayri bir kategori olusturarak en iyi 20-50 oraya aktarilsin geri kalanlari da silinsin. bence daha eglenceli olur herkes daha iyisini yasmak icin cabalayacaktir.

Saygilarimla ve duaile..........mesaj
Ekleme Tarihi: 26.06.2005 - 13:53
Bu mesajı bildir   Taskin70 üyenin diğer mesajları Taskin70`in Profili Taskin70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
öLüm_7 su an offline öLüm_7  

860 Mesaj -

En Son On: 16.01.2006 - 21:13
hmm......erkekler arasi iyi olur....ve bilgi yarismasi tabi cok güzel olur...yoksa hmm aklima bisey gelmiyor varki hersey sevinçli selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 26.06.2005 - 18:54
Bu mesajı bildir   öLüm_7 üyenin diğer mesajları öLüm_7`in Profili öLüm_7 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Karahilal su an offline Karahilal  

265 Mesaj -

En Son On: 06.03.2011 - 16:09
Fikir veren, bakış açısı kazandıran ve bilgi veren yazılar (altında gereksiz tartışmalar olmayan yazılar) hiç silinmesin. Bunlar için bir sayı belirlemek yanlış olur. Ya bütün konular güzel olursa ne olacak. İlk on içinde değil diye silinecek mi? DAha sonra gelecek arkadaşlarımızında o güzel yazılardan faydalanması için saydığım özellikteki yazıların hiç silinmemesini talep ediyorum.

erkekler için bir formdan kasıt gizlikse bunun başarılı olacağını sanmıyorum. Her iki taraftada meraklılar var göz kırpma

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 29.06.2005 - 06:38
Bu mesajı bildir   Karahilal üyenin diğer mesajları Karahilal`in Profili Karahilal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Bilgi yarismasi..

302 Mesaj -

mesela.. ayda bir kereye mahsus bilgi yarismasi..

15-20 soru olabilir..

5 er tane dini, tarih, büyük sahsiyetler, corafya, genel bilgi sorulari olabilir..

katilmak isteyenler belirli bir gün kararlastirip online olunca yarisma baslayacak..

belirli bir zamanda sorulara mesela bir dakika da cevap vermeleri gerek..

yarismayi kazanan listeye anlinir sene sonunda final yarismasi 12 yarismacidan senenin birinci olan kisi ödüllendirilir..

veya buna benzer bir yarisma olsa nasil olur ne dersiniz ?
Ekleme Tarihi: 02.08.2005 - 23:21
NuRCaN su an offline NuRCaN  

154 Mesaj -

En Son On: 03.11.2005 - 11:43
enes kardesim boyle bi yarisma olsa onceden hangi konulara calismamiz soylenir demi..
yani bi sinava calismadan gelmek olmaz...düsün Güle Güle
Ekleme Tarihi: 03.08.2005 - 00:44
Bu mesajı bildir   NuRCaN üyenin diğer mesajları NuRCaN`in Profili NuRCaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

302 Mesaj -

bilmiyorum Nurcan kardesim benimkisi sadece bir öneri yönetim karar verir tam nasil olacagini hayirlisi olsun..sevinçli
Ekleme Tarihi: 03.08.2005 - 01:04

265 Mesaj -

Yarışma yapılması bencede çok güzel olur. Hem öğrenmeye teşvik eder. Fakat bir sorun var. kopya çekmeye nasıl mani olacazGüle Güle
Ekleme Tarihi: 11.08.2005 - 05:06
Bu mesajı bildir   Karahilal üyenin diğer mesajları Karahilal`in Profili Karahilal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NuRCaN su an offline NuRCaN  

154 Mesaj -

En Son On: 03.11.2005 - 11:43
Merak etme sen karahilal kardesim, Allahin bizi gordugune inanlar kesin kopya dekmezgöz kırpma
Ekleme Tarihi: 11.08.2005 - 12:57
Bu mesajı bildir   NuRCaN üyenin diğer mesajları NuRCaN`in Profili NuRCaN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

265 Mesaj -

Bir dakkalık kısa bir zamanda kopya çekmeyi başaran arkadaşları tebrik etmek lazım sevinçli

inşallah yarışmalar kısa zaman sonra başlar.

NurCaN kardeş inşallah dediğiniz gibi olur sevinçli
Ekleme Tarihi: 11.08.2005 - 17:02
amine1 su an offline amine1  
İİSTEK

295 Mesaj -

En Son On: 31.05.2006 - 19:17
BEN ZULMUN KİRLİ YÜZÜ ADLI BÖLÜMÜN TEKRAR YAYINLANMASINI RİCA EDİYORUM...

ÖZELLİKLE NİKE NİN ARKASINDAKİ YAZIYI BİR ÇOK KİŞİ MERAK ETTİ..
TEKRAR VERİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM...
Ekleme Tarihi: 16.08.2005 - 02:09
Bu mesajı bildir   amine1 üyenin diğer mesajları amine1`in Profili amine1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 868 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66479 saniyede açıldı