ivermectin lopinavir ritonavir generique rhinocortstromectol ivermektin seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Lütfen ALLAH için okuyun belki bir Ümit?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Lütfen ALLAH için okuyun belki bir Ümit?

19 Mesaj -

En Son On: 23.12.2005 - 10:21
Cinsiyeti: Erkek 
Es selamu aleykum....Bir kardeş bana bir mesaj yolladı, çok zor durumda kalmış, lütfen Allah için içinizden geliyorsa yardım edin, mesajını yazıyorum...

selamun aleykum ben balıkesirden halim. bu yazıyı kim okuyacak yada sıra gelip okunacakmı bilmiyorum bi ümit yazayım dedim.okuyacak olan inşallah beni anlar mahçup ve artık enson çare yazıyorum.geçen yıl askerden geldim daha bir ay olmadan ablam rahatsızlandı konulan teşhis korkunçtu. kanser dediler 10ay tedavi gördü kardeşi olduğum için iliğim uydu ama ilik nakli olamadan 10ay önce 2yetim bırakıp vefat etti.ardından annem rahatsızlandı evlat acısı ciğerlerinde kitleye neden olmuş ilaçlarla yaşamaya çalışıyor.tıp fakülteleri önce ilaç aldırıp sonra parasını ödüyor.geçen ay aldığımız ilaçlar için ödemesi gereken parayı nisan ayına erteledi.bizde parayı toparlamaya çalıştık akrabalardan iş arakdaşlarımdan.işyerindeki bi arkadaşım eşinin bileziklerini bile verdi.lazım olan para 13 milyardı yaklaşık 5 milyar eksik.kredi çekiyorum ama 15 gün sonra ödeme yapıyor.hayati riskide var bizim 15 günümüz yok.hiç tanımadığınız birine bu yardımı yapacakmısınız bilmiyorum.umarım güzel haber verirsiniz.15 gün sonra ne kadar faizle isterseniz ödemeye razıyım.böyle bi durumda parayı düşünemem. ömrümce borç ödemeye razıyım ama annemin ilaçlarını alamamanın kahrını yaşamak korkutuyor beni..çevremde bukadar büyük parayı verebilecek kimse yok o yüzden size yazdım yanlış anlamayın hayır olarak değil borç olarak istiyorum.açıkcası fazla ümitli değilim imkansız bişey istiyorum farkındayım ama çıkmaz bi labirent içinde dönüp duruyorum bi ümit yazdım afola.yanıtınız olumlu olursa dünyanın en mutlu insanı olucam yardımcı olmazsanızda canınız saolsun.cevabınız ne olursa olsun lütfen bi yanıt verin.telefonum hastane içinde çekmiyor.mesaj yazarasanız bahçeye hava almaya çıktığımda elime ulaşır. iyi akşamlar..okunmayacağını bile bile yazdım..0555 461 34 46.yardım ederek bu borcu verecek olandanda yardım etmek isteyipte edemeyenden de allah (cc)razı olsun..adresinizisitenin ziyaretçi defterinden aldım inşallah neden yazdığım konusunda bi sitem etemezsiniz..allah a emanet olun.yanımda yüce kitabımız olmadığı icin tefsir okumaya interne girdim bi ümit size yazıyorum iste.artık yükümü hafifletmek aadına ne kadar borc verebilirseniz cok sevinicem.tekrar özür dilerim böyle bişey nistediğim icin beni affedin..
Hesap no: Halkbank Balıkesir şubesi ( 24501817538) Halim Özdemir.

Lütfen yardım edemiyorsanız bile bir mesaj atıp dua ettiğinizi bildirin...
Ekleme Tarihi: 23.03.2005 - 13:12
Bu mesajı bildir   mayazar üyenin diğer mesajları mayazar`in Profili zum Anfang der Seite
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  

1129 Mesaj -

En Son On: 07.07.2006 - 07:10
Cinsiyeti: Bayan 
ALLAHIM dertlilere deva hastalara acil sifa borclulara eda nasip etsin..:(
Ekleme Tarihi: 23.03.2005 - 13:15
Bu mesajı bildir   zeyneb-54 üyenin diğer mesajları zeyneb-54`in Profili zeyneb-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KuBrA_GuLnAr54 su an offline KuBrA_GuLnAr54  
Aleykum selam

26 Mesaj -

En Son On: 29.08.2005 - 15:50
Cinsiyeti: Bayan 
Allah'im herkese sifa eylesin,dertlere deva eylesin,çooook uzuldum agla

Rabbim yardimciniz olsun...:(
Ekleme Tarihi: 23.03.2005 - 16:27
Bu mesajı bildir   KuBrA_GuLnAr54 üyenin diğer mesajları KuBrA_GuLnAr54`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 637 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53790 saniyede açıldı