budesonide ivermectine stromectol ivermektine colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » DUA İÇİN RİCA

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 14 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
DUA İÇİN RİCA

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Cinsiyeti: Bayan 
DUA İÇİN RİCA
Bir şahıs, heyecan ve ıstırapla, İmam Sadık (a.s)ın huzuruna gelerek:
- Ne olursunuz efendim, Allah'a bana daha fazla rızık vermesi için dua da bulunun, çünkü çok yoksulum, dedi.
İmam:
-Hayır, asla dua edemem buyurdu.
-Niçin edemezsiniz efendim?
-Zira Allah bu iş için bir yol tayin etmiştir; rızk peşinden koşun ve onu elde edin diye de emir buyurmuştur. Halbuki sen evinde oturup, dua etmek suretiyle, rızkın senin peşinden gelmesini istiyorsun.
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 13:34
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Busra_ su an offline Busra_  

105 Mesaj -

En Son On: 22.06.2005 - 11:38
Yüce Rabbimiz herşeyi bir düzen içinde yaratmış, örneğin bir sokak kedisinin de rızkını verir, insanların gönüne inen merhametle onları doyurur, fakir bir insanı da. Ben sizlere rast geldiğim bir hadiseyi aktarmak istiyorum.. birgün çalıştığım yerin bahçesindeyim ve bahçede çam ağaçları vardı daha ileride de çam ağaçlarıyla dolu bir bahçe.. oradan bir yavru sincap ağaç dalları üzerinde hızla koşturarak geldi ve bizim bahçedeki bir ağacın kovuğuna bırakılan yiyecek parçasını aldı ve yedi.. Nasip işte bu..PC de
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 13:46
Bu mesajı bildir   Busra_ üyenin diğer mesajları Busra_`in Profili Busra_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: Selamunaleyküm

7 Mesaj

Tesekkür ederim yazdiklariniz icin..
Dedigin gib nasib iste..

Kuranimiza sarilalim
ALLAHimizi dilimizden cikarmiyalim
Peygamberlerimizi hep analim
ve sonunda Cennete kavusalim!

Saolun, HOSCAKALIN DOSTCAKALIN
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 13:53
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
A.S.

105 Mesaj -

Rica ederim kardeşim ne güzel böyle bu yaşta bu kadar güzel bir yüreğe sahip olmak... ben çok duygulanıyorum senin gibi kardeşlerime rastladıkça Allah'a emanet ol. Dostca kal... saygılarla

Bu mesaj 1 kez ve en son Busra_ tarafından 04.03.2005 - 14:14 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 14:12
Bu mesajı bildir   Busra_ üyenin diğer mesajları Busra_`in Profili Busra_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: A.S.

7 Mesaj

Sizi anliyorum, ben dindar olanlari cok severim, herkeze bayilirim..

Bu site olanlari diyebilirim ki HEPSINI COK SEVDIM, hepsini cok seviyorum, ALLAHi seveni ben cok seviyorum..

Sevgilerimle Saygilarimla
HOscakal Dostcakal, Ellerinden Gözlerinden öperim.. Iyi günler dilerim.. Cumartesi ve Pazar nete giremiyorum..

Yazismak üzere.. Byeeee ALLAHA emanet olun..
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 14:53
Bisey unuttum

7 Mesaj

ALLAHima cok sükrediyorum dogru yolda oldugum icin. Hergün dua ediyorum dogru yolda kalalim diyee ve ALLAHA hergün daha yakin olalim, ona hergün daha cok baglanalim.. Ve ona en kisa zamanda kavusalim.. ALLAHa hersey icin cok sükrediyorum ve bizleri günahlardan korumasini dua ediyorum..

Sizinle ve Sizlerle yazistigima, yan Sizlere kavustuguma cok MUTLUYUM, böyle konusmalardan cok hoslanirim, dindar olanlarla herzaman konusmak isterdim ama bilmiyordum nerde ve nasil, iste RAVDA.NET hayalimi gerceklestirdi, ALLAH bu siteye hazirlayanlardan razi olsun.. Gercekten cok cok ^memnun ve mutluyum..

Sizleri Seviyorum
Sanada iyi günler Büsra, hoscakal
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 14:58

105 Mesaj -

Allahım Allah dostlarından ayırmasın, yüreği gerçekten Allah (c.c) sevgisiyle çarpan senin gibi kardeşlerimle Cennet komşusu olmayı nasip etsin inan bana kardeşim gerçekten beni çoook duygulandırdın .Bende çok seviyorum İnanan dindar insanları Allah(c.c) için seviyorum . İyiki Ravda var Allah hazırlayanlardan bunca Allah(c.c) için çarpan yüreği ve hep birlikte dinimizin gereklerini gerek eğlenceli gerekse hüzünlü bir şekilde paylaşmamızı sağlayanlardan razı olsun... Allah (c.c) doğru yoldan ayırmasın inşallah. Bende seni gözlerinden öptüm canım.

Bu mesaj 1 kez ve en son Busra_ tarafından 04.03.2005 - 15:37 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 15:36
AMIN CANIM

7 Mesaj

Canim yazdiklarin icin cok tesekkür ederim, cok mutlu ettin bugün beni. Bugün cok mutluyum ve Senin gibi dindar insanlarla konustuguma cok mutluyum.. Burdaki insanlar beni cok mutlu ettiler.. Vaktim olunca hep burda mutlu olmaya gelicem, sizinle mutlulugumu paylasicam..

Sohbetin icin COK TSK EDERIM, birbirimize benziyoruz, Sizinle tanistigima ve burdaki herkezle yazisabildigime COK MEMNUNUM, MEMNUN OLDUM DOSTLAR..

Bende Cennette Sizingibilerle komsu olmak isterim..
Bir sorum var: Kiyamet gününden korkuyormusunus? Ben korkmuyorum, cünkü ALLAHa kavusucas.. Ölümden korkuyormusunus?

Tsk ederim cevaplarin icin..
ÖPTÜM iyi günler CANIM DOSTUM..
Ekleme Tarihi: 04.03.2005 - 16:02

105 Mesaj -

Canım arkadaşım , zaten kıyamet müminlerin üstüne kopmayacak. Eğer hazırsak inşallah korkacak bişey yok ölümden de. Ben hazır değiliz diye korkarım yoksa hepimiz zamanı gelince ölücez hazırsak eğer ne mutlu bize Allah'ım Cenneti nasip eder inşallah tüm sevdiklerimizle birlikte Kabir azabindan, cehennem azabından korusun. Sevgilerle bitanem.Kendine çook iyi bak. (Bencede sende bana benziyorsunsevinçli)
Ekleme Tarihi: 09.03.2005 - 10:53
Selammmmmmmmmmm

7 Mesaj

Senin yazdigina cok sevindim, dogrusu Seni cok özlemistim, Seni ve msjlarini.. Iyiki yazdin, cok tsk ederim..

Evet canim arkadasim haklisin, Seni anliyorum, insALLAH haziriz kiyamet koptugu zaman.. Benimde tek korkum bu, baska korkacak bisey yokki, ALLAHa kavusucas.. Büyük ALLAHimiz günahlarimizi af etsin, bize Cennete kavustursun AMIN AMIN AMIN..
Sende BITANEM, Sende kendine cok iyi bak..
Seni cok sevdim, herkezi cok sevdim, Sana özel baglandim.. ÖPTÜM CANIM iyi günler hoscakal dostcakal..
Ekleme Tarihi: 09.03.2005 - 11:23

105 Mesaj -

Canım arkadaşım bitanem Allah(c.c) razı olsun bende seni çoook seviyorum kendine iyi bak Allah'a emanet ol.
Ekleme Tarihi: 10.03.2005 - 08:56
RE: Selamunaleyküm

7 Mesaj

aşıkTesekkür ederim Canim,
aşıkKarsilikli Sevgi SONSUZ dir..
aşıkYazismak üzere, Seni cooooook seviyorum aşıkCANIM. ALLAHA emanet ol.. Öptüm iyi
aşıkgünler

Allah Razı Olsun aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 10.03.2005 - 12:55
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE:

1129 Mesaj -

En Son On: 07.07.2006 - 07:10
Alıntı
Orijinali Busra_

Allahım Allah dostlarından ayırmasın, yüreği gerçekten Allah (c.c) sevgisiyle çarpan senin gibi kardeşlerimle Cennet komşusu olmayı nasip etsin inan bana kardeşim gerçekten beni çoook duygulandırdın .Bende çok seviyorum İnanan dindar insanları Allah(c.c) için seviyorum . İyiki Ravda var Allah hazırlayanlardan bunca Allah(c.c) için çarpan yüreği ve hep birlikte dinimizin gereklerini gerek eğlenceli gerekse hüzünlü bir şekilde paylaşmamızı sağlayanlardan razı olsun... Allah (c.c) doğru yoldan ayırmasın inşallah. Bende seni gözlerinden öptüm canım.

Ekleme Tarihi: 10.03.2005 - 15:36
Bu mesajı bildir   zeyneb-54 üyenin diğer mesajları zeyneb-54`in Profili zeyneb-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Themenicon    RE: RE:

7 Mesaj

sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli

Allah Razı Olsun

aşık aşık aşık

Selam ve Dua ile..
Ekleme Tarihi: 11.03.2005 - 09:52
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 756 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54331 saniyede açıldı