chloroquine dexamethasone dexamethasone generique kaletra ivermektine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Dun Cuma Gunu

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Themenicon    Dun Cuma Gunu

21 Mesaj -

En Son On: 27.03.2008 - 00:30
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum

Degerli din kardeslerim.. Oncelikle sizlere dun cuma gunu olan olayi anlatmak istiyorum....

Ben babami 5 subat ta kaybettim. ardindan annemi kaybettim 3 ay sonra , Allah yattiklari mekani nur icinde eylesin. Gectigimiz ramazan Allaha cok dua ediyorum , Insallah bir gun hacca giderim, gitmek nasip nasip olur diye cok ediyordum.. Gecen ama bunu kimseye soylememistim. Hep kendi kendime dusunur durur ve aglardim, iste ramazandan beri hep boyleyim. yasim genc ( 26) ama insan istedikleri hemen olmuyor veya o anki imkani mumkun olmuyor icinde bulundugu durumdan dolayi da benimkide ayni sekilde.. cuma gunu yine yurt disindan bulundugum ulkeden Ablami aradim, cok guzel bir haberi ablama anlatmak icin ....

( Rahmetli babamla en konusmamizda hasta idi ama duzeltmis sagligina kavusmustu. Nasilsin baba diye sordum. Oda bosver benim hastaligimi da benim hollanda da oldugumdan dolayi hollanda vatandasligina gecip gecmedigimi, yani hollanda pasaportu alip almadigimi sordu , ama hemen pasaport alinmiyor.. Bende dedim; Baba hemen vermiyorlar diye beklemek, sabretmek gerekiyor dedim)..

Neyse pasaportum cikti en sonunda mektubu aldim ve ablama telefon ettim, Ama ablamgilde beni aramayi dusunuyorlarmis. cunku ..
Ablam cocugunu okula goturdukten sonra yorgun oldugu icin hemen tekrar uyumus. bu uyku sirasinda ablam ruyasinda babami gormus..

Ablam babama devamli soruyormus.

(1997 yilinda kaybettigimiz abimi sormus.) Abim nasil baba iyimi diye, Babam demis rahati yerinde cok iyi..
Ablam bu sefer hemen annemi sormus Annem nasil diye babam demis anneni hic gormedim ...
Babam ardindan ablama demis ercan kardesin demis Haci olsun demis. Allah onu haci etsin..

Ben bunu ablamdan duydugum zaman sok oldum. inanin nasil olduguna Allah-u Tealanin boyle bir sekilde benim kalbimde olan haci olma istegini bu arzuyu nasil olup da ablamin ruyasinda babam tarafindan vesile olacagini hayal bile edemezdim.

Ama ilk duydugumda gozlerim nasil yasardi. Agliyordum ablama caktirmadan ama Insallah en kisa zamanda tek istegim bu ve bu farzimi yerine getiririm .

Allah cumlemize butun muslumanlara Hacca gitmeyi nasip eylesin..

Allah'a emanet olunuz..

A.S.
Ekleme Tarihi: 19.12.2004 - 02:51
Bu mesajı bildir   ATAK üyenin diğer mesajları ATAK`in Profili ATAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 23:55
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razi olsun

Rabbim size vede cumlemize nasip etsin insallah..
Ekleme Tarihi: 19.12.2004 - 02:58
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
islam nuru su an offline islam nuru  
VE ALEYKÜM SELAM

127 Mesaj -

En Son On: 21.11.2005 - 16:11
Cinsiyeti: ----- 
Kardesim Allah insallah sanada bizede cümlemize nasip etsin haci omayi
aslinda ne kadar güzel bir olay yasamissin demekki Allahin sevilen kuluymussun elinden geleni yap hatta daha fazlasini yap ve haci olmak serefine nail ol insallah bizlerde umarim
bu arada basin sagolsun insanin ailesini kaybetmesi cok aci bir durum ama hic bir zaman unutmamaliyizki hepimizin dönecegi bulusacagi yer ayni Allah insallah salih kullarindan eylesin Cennetine layik olan kullarindan umarim bu arzuna en kisa zamanda nail olursun
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN INSALLAHPC de
Ekleme Tarihi: 19.12.2004 - 03:01
Bu mesajı bildir   islam nuru üyenin diğer mesajları islam nuru`in Profili islam nuru Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  

307 Mesaj -

En Son On: 18.01.2006 - 12:18
Yüce Rabbim Insaallah nasip eder size ve bütün ümmeti muhammede o mübarek topraklara gidip efendimizin gül kokusunu koklamaya.eger yüce rabbim nasip ederde giderseniz bizden de selam götürün...

Efendim ne kadar isterdim yaninda olmayi
senin askinla yanip tutusmayi
ahir zaman ümmetine sefaat eyle günahkariz
Resulüm sen olmasaydin bizde olmazdik

selam ve dua ile

Ekleme Tarihi: 19.12.2004 - 03:03
Bu mesajı bildir   GuLdesTe üyenin diğer mesajları GuLdesTe`in Profili GuLdesTe Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  

540 Mesaj -

En Son On: 20.07.2007 - 22:39
Allah c.c. razi olsun bizimle paylastiginiz icin. Insallah Rabbim en kisa zamanda size ve tum isteyenlere hacca gitmeyi nasip eylesin. Amin.

Selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 19.12.2004 - 12:30
Bu mesajı bildir   KIRMIZIGuL üyenin diğer mesajları KIRMIZIGuL`in Profili KIRMIZIGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nazligul su an offline Nazligul  
Themenicon   

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Canim Kardesim, yüce Rabbim insaAllah o istediginiz Arzunuzu yerine getirsin...
Kim istemezki O Mubarek topraklara gitmeyi, Yüce Rabbim insaAllah Hacci olmanizi nasip eder.

Allah yardimciniz olsun...

Selametle...sevinçli

Ekleme Tarihi: 20.12.2004 - 21:26
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Themenicon   

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Ne kadar güzel bir müjde ...

Allah nasip etsin cümlemize.
Ekleme Tarihi: 21.12.2004 - 12:03
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eksper su an offline eksper  
RE:

1 Mesaj

En Son On: 04.07.2006 - 20:44
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijinali DeLiAsIk

Allah razi olsun

Rabbim size vede cumlemize nasip etsin insallah..

Ekleme Tarihi: 15.01.2005 - 15:25
Bu mesajı bildir   eksper üyenin diğer mesajları eksper`in Profili eksper Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 04.07.2006 - 20:44
Amin inşallah rabbim tüm kalpten o beldelere gitmeyi isteyenlere gidebilmek nasip etsin.

Selam ve dua ile....
Ekleme Tarihi: 15.01.2005 - 15:53
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
MiRaY su an offline MiRaY  
RE:

252 Mesaj -

En Son On: 04.05.2005 - 01:20
Alıntı
Orijinali ahmet gunay

Amin inşallah rabbim tüm kalpten o beldelere gitmeyi isteyenlere gidebilmek nasip etsin.

Selam ve dua ile....

Amin amin amin..
Ekleme Tarihi: 17.01.2005 - 16:35
Bu mesajı bildir   MiRaY üyenin diğer mesajları MiRaY`in Profili MiRaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 733 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56006 saniyede açıldı