ivermectin generique plaquenil stromectol lopinavir ritonavir dexamethasone oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Bende mi bi sorun var ???

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Bende mi bi sorun var ???

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Benim başımdan neden böyle olayLar geçmiyor.. iman eksikliğimidir.. tesadüfmüdür...!!!!!????
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 20:44
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
RAVDA'ya daha yeni üye olmuşsunuz... Artık sizinde başınızdan geöer bu tür şeyler göz kırpma

Hoş Geldiniz RAVDA'ya kardeşim...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 21:29
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Erva su an offline Erva  
musterek dualar...

43 Mesaj -

En Son On: 20.12.2006 - 00:33
Cinsiyeti: Bayan 
Dark kardesim, ben inaniyorumki Rabbim ihtiyaca binaen cevap verir, kul daralmadikca hizirda yetismez...o nevi'den insanin kalbi ruhu herseyi artik colde bir damlacik suya hasret misali ihtiyac hissetmeliki Rabbim isaretini ve ikazini sefkat tokati nevinden bizlere gondersin...sefkat tokati diyorum cunki bizim oyle ikazlara cok ihtiyacimiz var bir annenin evladinin atese dustugunu gordugunde o'nu kurtarabilmek icin cekip canini acitmabilmesi gibi...bizimde sikca sefkat tokatini hissetmemiz gerekiyor...
fakat sunada inaniyorumki istemekte cok onemli..."duaniz olmasa ne ehemmiyetiniz var sozunun ozude buna bagli"..cok dua etmek lazim ve insaAllah Rabbimin lutuflarina layik oluruz...musterek dua etmek lazim...szin icin dua ediyorum bu lutuflara layik olmaniz icin sizde bu kardesinize lutfen dua ediniz..
selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 22:59
Bu mesajı bildir   Erva üyenin diğer mesajları Erva`in Profili Erva Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
TalhaBinZeyd su an offline TalhaBinZeyd  

228 Mesaj -

En Son On: 04.12.2004 - 23:23
Belki de aklın daha sağlıklı çalışıyordur. kahkaha Şaka şaka kızmayın hemen... Arkadaşım dikkat edersen hemen hemen hiç kimsenin başından bir şey geçtiği yok, buna karşı mücadele etmeye çalışıyorum biraz burada... Yani insanlar her şeyi cinlere perilere meleklere yoruyor... Her olayda bir keramet arıyor, belki bu iman eksikliği, imanı kuvvetlendirmek kendi kendilerini inandırmak için bu yola başvuruyor olabilirler... İmanından şüphe etme sen...

S.A
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:00
Bu mesajı bildir   TalhaBinZeyd üyenin diğer mesajları TalhaBinZeyd`in Profili TalhaBinZeyd Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Evliyanın birinden Keramet istemişler.

Kendisi: " Yolda yürümem keramet değilmidir diye cevaplamış"

olay budur
Güle Güle
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:06
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
tevelli su an offline tevelli  

184 Mesaj -

En Son On: 07.01.2009 - 23:34
illa bir keramet,benimde başımdan böyle mucizevi şeyler geçse demenize gerek yok bencearkadaşlar.. belki yaşadığınız gün içerisnde olmuştur. ama farkında da değilsinizdir.. ama ben bu inanıyorum ki örneğin işimi namazdan önce yapmaya kalkıştığımda işimin rastgitmediğine, ama namazımı kıldıktan sonra işimi yaptığımda rastgittiğine çok şahit oldum (kendim açımdan).. Allah'ıma şükürler olsun... imanımın da kuvvetli olduğuna inanıyorum....
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:34
Bu mesajı bildir   tevelli üyenin diğer mesajları tevelli`in Profili tevelli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

228 Mesaj -

Kişisel düşüncem farkında olmadığımız şeyleri yaşamadığımız yönünde... Bilemiyorum işin rast gitmesi namazla alakalı olabilir mi? Belki siz böyle inandığınız için size öyle geliyor. Çünkü kafirler namaz kılmıyor onların da işleri genellikle rast gidiyor... Sanırım söylediğiniz şey oldukça öznel, çünkü dinde de namaz kılanın işi rast gider diye bir şey yok, en azından benim bildiğim kadarıyla...
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:39
Bu mesajı bildir   TalhaBinZeyd üyenin diğer mesajları TalhaBinZeyd`in Profili TalhaBinZeyd Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

184 Mesaj -

ben namaz olarak örnek verdim..zatende kendi açımdan da belirttim. ayrıca sadece namaz kılmakla işlerin doğru gittiğini savunmuyorum.
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:45
Bu mesajı bildir   tevelli üyenin diğer mesajları tevelli`in Profili tevelli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

228 Mesaj -

Allah Allah bugün alınma gecesi galiba? Ben de zaten öznel olduğunu söyledim, kendi açınızdan belirttiğinizi söyledim, bir mahsuru olmadığına da kaniyim. Bir şeyi savunduğunuzu da söylemedim... Neyse...

S.A
Ekleme Tarihi: 22.11.2004 - 23:54

184 Mesaj -

Alıntı
Bilemiyorum işin rast gitmesi namazla alakalı olabilir mi?

Alıntı
Sanırım söylediğiniz şey oldukça öznel, çünkü dinde de namaz kılanın işi rast gider diye bir şey yok, en azından benim bildiğim kadarıyla...

sizin bu yazdıklarınızdan, ben sanki namaz kılanın işi rast gider kılmayınında rast gitmek manasını çıkartıyorum.. o yüzden gereken açıklamayı yapıyorum..

Alıntı
Allah Allah bugün alınma gecesi galiba? Ben de zaten öznel olduğunu söyledim, kendi açınızdan belirttiğinizi söyledim, bir mahsuru olmadığına da kaniyim. Bir şeyi savunduğunuzu da söylemedim... Neyse...

ama siz tutup alındığımı söylüyorsunuz.Hiçte alınmadım.. ilk yazdığını yazıyla 2.yazdığınız yazı bana göre çelişiyor...
neyse Allah'a emanet olun..

Bu mesaj 1 kez ve en son tevelli tarafından 23.11.2004 - 23:03 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.11.2004 - 23:02
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 732 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55715 saniyede açıldı