generique kaletra hydroxychloroquine budesonide budesonide generique plaquenil oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » site icinde arama (yardim lütven)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
Themenicon    site icinde arama (yardim lütven)

115 Mesaj -

En Son On: 29.09.2006 - 12:25
Cinsiyeti: ----- 
Esselamú aleykúm,

Benim bir sorum var, cevaplarsaniz sevinirim. Soracagim soru yapmakta oldugum websitesiyle ilgili. Websitesine bir arama motoru yerlestirmek istiyorum. Bu arama motoru ile ziyaretciler bútún websitesi icinde arama yapabilmeli. Bende birtane javascript var ama o sadece bulundugu sayfa icinde arama imkani veriyor. Acaba bútún site icinde arama imkani olan arama motorunun kodlarini nasil yada nereden bulabilirim.

Internette biraz aradim ama bulduklarim ya sadece bulundugu sayfada ariyor, yada google gibi arama motorlarinin icinde arattiriyor.

InsaAllah yardimci olursunuz.

Saygilar
Ekleme Tarihi: 11.11.2004 - 15:16
Bu mesajı bildir   reyhani_kalemi üyenin diğer mesajları reyhani_kalemi`in Profili reyhani_kalemi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

115 Mesaj -

esselamü aleyküm,

Biraz aceleci davraniyor olabilirim. Eger öyleyse kusuruma bakmayin lütven...

Ufakda olsa bir bilgisi olan kardes varmi bu konuda?

Allah razi olsun.

Saygilar
Ekleme Tarihi: 15.11.2004 - 18:35
Bu mesajı bildir   reyhani_kalemi üyenin diğer mesajları reyhani_kalemi`in Profili reyhani_kalemi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
Ve aleyküm Selam kardeşim...

Bunun için hazırlanmış scriptler var sanırım. Ancak eğer google de kendi sitenizi aratmak için bir kod istiyorsanız, sitemizde kullandığımız ve de siz kendi sitenize göre ayarlayabileceğiniz kodu aşağıdaki şekildedir. Sanırım bu tür bir şey arıyorsunuz sıkıntılı

<FONT class=content><CENTER><TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><FORM action=http://www.google.com/search method=get target=_blank><TBODY><TR><TD align=middle><BR><INPUT maxLength=255 size=15 name=q><BR><INPUT type=submit value=Google name=btnG><BR><FONT size=-1><INPUT type=hidden value=www.ravda.net name=domains><BR><INPUT type=hidden value=www.ravda.net name=sitesearch><FONT face=tahoma color=red size=2> RAVDA.net site içeri&#287;ini
Google'de Ara</FONT></FONT></FONT></TD></TR></FORM></TBODY></TABLE></CENTER><TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0></TR></TD><TBODY></TBODY></TABLE>

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 15.11.2004 - 19:17
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

115 Mesaj -

Esselamü aleyküm,

Allah c.c. razi olsun yardimlarinizdan dolayi. Ben ödev olarak bir websitesi yapiyorum. Websitemin home sayfasina bir arama motoru koymak istiyorum. Bu arama motoruyla siteye giren kullanici benim yapmis oldugum bütün site icinde arayabilmeli.

Yani bütün sitem icinde bir sayfada yada bir kac sayfada "tefsir" kelimesi geciyor. Bu arama motoruyla kullanicim, bir kerede icinde "tefsir" gecen bütün sayfalari bulabilmeli. Yani aranma sadece benim kendi Websitemde yapilmali...

Tekrar tesekkür ediyorum. Allah razi olsun.

düsün
Ekleme Tarihi: 20.11.2004 - 17:46
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
Ve aleyküm Selam...

Üstteki kodu yaparsanız google bunu yapar ve sadece sizin sitenizi arar. Ancak sonuçlar sizin sitede değilde google dizaynında sıralanmış olur...

Ayrıca scriptler vardır bu konuda, araştırmak gerek. Sitenizin diline bağlı (html, php, asp v.s..)
Arama motorlarında arayarak bu tür scriptlere ulaşabilirsiniz...

Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 20.11.2004 - 18:16
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

115 Mesaj -

Rabbim razi olsun. Cok sagolun.Güle Güle
Ekleme Tarihi: 20.11.2004 - 18:44
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 843 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), ye&thorn;il (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55061 saniyede açıldı