kamagra stromectol stromectol dexamethasone generique rhinocort 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » caresizim 2

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
caresizim 2

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
daha once kocamla ayri yasadagimizi yazmistim simdi bir turk kizla cikiyor dahada otesi onunla evlenmek istiyor beni sevmedigini istemedigini her firsatta soyluyor oyle bir durumdayimki turkiyeye babamin evine donsem ileride bir gun beni evlendirecekler bunu istemiyorum ama burda kalirsam bana evlen diyecek birisi yok cok korkuyorum ya katnanamlarda bir gun beni istemezlerse ne yapari ne olur dua edin buna cok ihtiyacim var
Ekleme Tarihi: 11.11.2004 - 02:15
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
zehremisal su an offline zehremisal  
Rabbim sabırlar versin

31 Mesaj -

En Son On: 08.11.2006 - 11:14
Cinsiyeti: Bayan 
CANIM Kardesim sıkıntını yürekten duyuyorum ve seni anlıyorum günümüzde o kadar yaygın ki bu evlilik dısı iliskiler senin yasadıgın sıkıntıları ceken o kadar cok insan var ki yakınlarımızda yasadık bu tür olayı üzüntüsünü anlatamam ve sonunda esler kendilerini toparlasa bile olan cocuklara oluyor.Rabbim esine dogru yolu gösterip yuvasına dönmeyi nasip eylesin Sana da sabırların en büyügünü versin.
dualarımız seninle kardesim.
Ekleme Tarihi: 11.11.2004 - 08:54
Bu mesajı bildir   zehremisal üyenin diğer mesajları zehremisal`in Profili zehremisal Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast ahmet gunay  

Misafir

En Son On: 08.11.2006 - 11:14
Rabbim esine dogru yolu gösterip yuvasına dönmeyi nasip eylesin Sana da sabırların en büyügünü versin.
dualarımız seninle kardesim.

AMİN:::::::
Allah yar ve yardımcınız olsun.......
Ekleme Tarihi: 11.11.2004 - 09:30
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Themenicon    AMIN

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
ALLAH YARDIMCIN OLSUN... ÜZÜCÜ BIR OLAY, FAKAT ILERIYE DOGRU BAKMANI TAVSIYE EDIYORUM. KENDINI BIR KAC YIL SONRA NERDE VE NASIL GÖRMEK ISTIYORSAN ONUN ICIN CALISMALISIN. HERSEYDE VARDIR BIR HAYIR. KORKULARINI YENEMIYORSAN TEK BASINA, AILENLE DANIS... ve korkma ALLAH büyüktür sevinçli
Ekleme Tarihi: 17.11.2004 - 12:18
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast menzil  
Themenicon    Bismillahirrahmanirrahim

Misafir

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Selamun Aleykum Kardesim,

ilk once sunu soylemek istiyorum, Rabbim yar ve yardimcin olsun. Cok uzuldum, seni anliyorum, dua ve sabirdan baska birsey tavsiye edemiyorum simdilik.

Kocani seviyorsan ugrasini birakma diycem. Fakat aranizda sevgi, saygi ve bir dialog kalmadi ise o zaman iyi dusun ve insallah Rabbimin izni ile en hayirli karari verirsin.

Fakat en onemlisi istisare et gerek ailenle gerekse alimlerimizle. Kalbin hangi karari kabul ediyorsa onunla sebat eyle.

Diger kardesimizin soyledigi gibi korkma, Allah (cc) buyuk, sen Allah`a (cc) sigin ve tevekkul et. Rabbim kulunu yalniz birakmaz.

Allah (cc) yardimcin olsun, senin hakkinda hayirlisini ve afiyetlisini versin insallah. Rabbim sabrini artirsin kardesim.

Selametle kal, Allah (cc) ile kal insallah.

ağlar
Ekleme Tarihi: 17.11.2004 - 15:39
kardelen1_24 su an offline kardelen1_24  

16 Mesaj -

En Son On: 13.03.2007 - 14:44
Allah yardimcin olsun kardesim...
Ekleme Tarihi: 18.11.2004 - 03:06
Bu mesajı bildir   kardelen1_24 üyenin diğer mesajları kardelen1_24`in Profili kardelen1_24 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 861 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55092 saniyede açıldı