colchicine stromectol lopinavir ritonavir generique rhinocortgenerique luvox cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ozan Şerafettin Hansu » MUHAMMEDI ARAR OLDUK

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
Themenicon    MUHAMMEDI ARAR OLDUK

198 Mesaj -

En Son On: 18.10.2007 - 18:42
Cinsiyeti: Erkek 
Hasret kaldik Muhammede
Bu dünyada arar olduk
Adi güzel can Ahmette
Kararimiz kilar olduk.

Bozulmus dünya düzeni
Kimse dinlemez ezani
Gördük kullarda azani
Muhammedi arar olduk.

Müslümanlar cile dolu
Fitne almis sagi,solu
Unuttukmu dogru yolu
Muhammedi arar olduk.

Düsmüs dünyanin pesine
Akil ermez bir isine
Dur diyen yok bu gidise
Muhammedi arar olduk.

Serafettin,söyler sözü
Kan agliyor iki gözü
Kimse kurtaramaz bizi
Muhammedi arar olduk.

Ozan=Serafettin Hansu

Bu mesaj 1 kez ve en son SERAFETTINHANSU tarafından 09.01.2005 - 16:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 31.10.2004 - 03:58
Bu mesajı bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diğer mesajları OZANSERAFETTIN`in Profili OZANSERAFETTIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
deruni su an offline deruni  

56 Mesaj -

En Son On: 22.09.2005 - 14:51
ozanım ağzına sağlık birde sesini düysak daha güzel olurdu değil mi?
biliyorsun artık ozanlara şiir dünyasında veya şarıkı dünyasında fazla yer verilmiyor ama sen bizim ozanımızsın ve sana biz değer veriyoruz,bu ümmet değer verecek... inşallah
Ekleme Tarihi: 31.10.2004 - 09:33
Bu mesajı bildir   deruni üyenin diğer mesajları deruni`in Profili deruni Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
tevelli su an offline tevelli  

184 Mesaj -

En Son On: 07.01.2009 - 23:34
Allah razı olsun...Allah bu yolda daim etsin...

Saadet burcunun sultanı sensin Ya Resulullah(s.a.v)..
Ekleme Tarihi: 31.10.2004 - 11:14
Bu mesajı bildir   tevelli üyenin diğer mesajları tevelli`in Profili tevelli Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

198 Mesaj -

ikinizdende Allah razi olsun,kiymetli deruni insallah o isteginiz bir gün ravda nette gerceklesir zaten ben bunu sazimla calip okuyorum en son yaptigim ilahi türünde bir eserimdir,katildigim programlarimda sazimla calip okuyorum,bir gün sesimide duyarsiniz insallah selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 31.10.2004 - 15:58
Bu mesajı bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diğer mesajları OZANSERAFETTIN`in Profili OZANSERAFETTIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
RE:

427 Mesaj -

En Son On: 07.11.2009 - 23:26
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijinali SERAFETTINHANSU

ikinizdende Allah razi olsun,kiymetli deruni insallah o isteginiz bir gün ravda nette gerceklesir zaten ben bunu sazimla calip okuyorum en son yaptigim ilahi türünde bir eserimdir,katildigim programlarimda sazimla calip okuyorum,bir gün sesimide duyarsiniz insallah selam ve dua ile

Bunu cok isteriz güzel abicim...

Yüregine saglik...

Serafettin Hansu abi, hani sen burada canli yayina katilmistin birkere, o zaman yanlis hatirlamiyorsam "Bir Gün" adli bir siir okumustun, o siiri sen o gün canli yayinda okumadan önce ben sanki burada görmüstüm ama o günden sonra aradim bulamadim. O siirinde cok ama cokk güzeldi eger ravdadaysa yerini bir zahmet söylermisin, yoksa burada rica etsem tekrar yazarmisin..??

Rabbim razi olsun bizlerle bu güzel siirilerini paylastigin icin...

Saygi ve Sevgilerimle... Güle Güle
Ekleme Tarihi: 18.01.2005 - 22:57
Bu mesajı bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diğer mesajları G_O_Z_Y_A_S_I`in Profili G_O_Z_Y_A_S_I Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

198 Mesaj -

Kiymetli Hakyolu,o icten,samimi yorumlarin icin tesekkür ederim sana,BIR GÜN isimli siirimi soruyorsun,onu daha ravdaya eklemedim,ama insaallah onuda önümüzdeki günlerde eklerim,ozaman okuyabilirsiniz,aslinda ilahi türündeki siirlerimi eklemiyorum,cünki benden izin almadan bazi kisiler aliyorlar, kendi isimleri adinda baska sitelerde yayinliyorlar,selametle kal.
ozan serafettin Hansu.Almanya
Ekleme Tarihi: 19.01.2005 - 16:32
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
RE:

427 Mesaj -

En Son On: 07.11.2009 - 23:26
Cinsiyeti: Bayan 
Alıntı
Orijinali SERAFETTINHANSU

Kiymetli Hakyolu,o icten,samimi yorumlarin icin tesekkür ederim sana,BIR GÜN isimli siirimi soruyorsun,onu daha ravdaya eklemedim,ama insaallah onuda önümüzdeki günlerde eklerim,ozaman okuyabilirsiniz,aslinda ilahi türündeki siirlerimi eklemiyorum,cünki benden izin almadan bazi kisiler aliyorlar, kendi isimleri adinda baska sitelerde yayinliyorlar,selametle kal.
ozan serafettin Hansu.Almanya

Hmm, anladim abicim. Tabi haklisin... Ya ama ben o siirini sanki okumustum sonra sen canli yayinda söyleyince hatirlamistim, Allah Allah acaba rüyamda falanmi okudum kidüsün
Neyse abicim, sen siirini yazana kadar bende beklerim.

Allah razi olsun..
Saygilarimla abicim...Güle Güle
Ekleme Tarihi: 19.01.2005 - 17:12
Bu mesajı bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diğer mesajları G_O_Z_Y_A_S_I`in Profili G_O_Z_Y_A_S_I Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gurbetcihacidag su an offline gurbetcihacidag  

22 Mesaj -

En Son On: 04.07.2006 - 12:49
sayin ozanim cok güzel olmus iste en güzel bayram hediyesi ellerin dert görmesin.hayili bayramlar.öptüm.
Ekleme Tarihi: 19.01.2005 - 20:08
Bu mesajı bildir   gurbetcihacidag üyenin diğer mesajları gurbetcihacidag`in Profili gurbetcihacidag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 742 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53966 saniyede açıldı