ivermektin fluvoxamine hydroxychloroquine ivermectin lopinavir ritonavir luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Namaz(Rüya)

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Namaz(Rüya)

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Selamunaleyküm,

bende sizinle bir rüyami paylasmak isterim.

Namazi ihmal etmeye basladigim günler görmüstüm bu rüyayi.

"Gecenin karanliginda uyaniyorum ve disari cikiyorum.Bizim mahalle hep cayir ve agaclik.Bir agacin dibinde bir isik var.Oraya dogru bir kuvvet beni cekiyor.Gidiyorum ve görüyorumki yasli nur yüzlü sakalli bir adam namaz kiliyor.Namazi bitiyor selam veriyor.
Ayaga kalkip yüzüme gülüyor ve seccadeyi bana uzatarak diyorki,hadi kizim sira sende..."

Selametle...
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 13:51
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  

Moderator
352 Mesaj -

En Son On: 06.08.2011 - 23:55
Cinsiyeti: Bayan 
ve aleykum selam..

bende ayni bir dönem cok yogun oldugumdan vede namazlarimi surekli kazaya biraktigimdan, hepten birakmistim namazi.. ve ayni bir kac defa ruyamda namaz kiliyordum ama bir turlu namazi bitiremiyordum.. surekli yanlis kilar sonra tekrar bastan basliyordum kilmaya..
ve bunu bir uyari olarak kabul edip tekrar baslamistim namazlarimi kilmaya..
ne olursa olsun ne kadar yogun olursak olalim namazlarimizi asla ihmal etmiyelim insallah..

belki buda size bir uyariydi!

Selam ve Dua ile..
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 15:49
Bu mesajı bildir   DeLiAsIk üyenin diğer mesajları DeLiAsIk`in Profili DeLiAsIk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  
Yarin cok gec olabilir!

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Cinsiyeti: Bayan 
Ve aleyküm Selam!

Namaz

Bende yillar evvel gördügüm bir Rüyayi anlatmak istiyorum. En cok inandigim Rüyalardir. Manevi Dünya`ya giris...

14 yasindaydim bundan 6 yil önce Orucun ilk günüydü saniyorum. Belki namazlarimi tam kilmaya hefeslendigim bir gündü..
Aksam`dan herseyi hazirlayip, yatagima girdigimde gercekten namaza basliyacagim yarin diye (sakin hicbir seyi yarina birakmayin yarin cok gec olabiliyor) sevincimden Bütün Sureleri okudum.. Dualarimi yapip uyudum.. Sabaha karsiydi...
Yesil bir seccada, güzel mi güzel sanki pirlantalar dagitiyor etrafina Secdeye varirken beni öyle bir güc geri cevirdiki anlatamamağlar inanin arkadaslar bu güc sanki yel gibiydi orda namazimi kilamadim.. Daha sonra cok degisik bir ortamda dag mi desem bir cesmenin kenarinda kildim ama cok korktum..
Annem Kalk!! diye bagirdigini duydum daha sonra, Agladim agladim agladim... güya yatagin alti ustu kitap oldugu icin carpilmisim dedi Ailem...
Keske O`aksam hemen abdest alip namazimi kilsaydim..yarina birakmasaydim... Seytan bazen cok güzel aninizda bile sizi celebiliyor!!!
Keske O`aksam hemen abdest alip namazimi kilsaydim..yarina birakmasaydim... Seytan bazen cok güzel aninizda bile sizi celebiliyor!!!
Ekleme Tarihi: 17.09.2004 - 17:12
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast Doga_84  
Evet uyari

Misafir

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Cinsiyeti: ----- 
Aslinda mutlu olup gurur duymamiz lazim böyle rüyalar gördügümüz icin.Demekki Rabbimizin sevdigi kuluyuzki(insallah) bizi uyariyor ve namaza cagiriyor.Cok hamd ettim bu türlü rüyalar gördügüm zaman.Bi ara namazi tamamen birakmistim daha dogrusu kilmaya firsat bulamiyordum sonralari bu rüyalar kesildi.Inan arkadaslar kendi kendime ne düsünüyordum biliyormusunuz:Ben iyi bir kul olamadim benden umudu kestiler cagirmiyorlar artik,diye hüngür hüngür agladigimi bilirim.Ama Allaha binlerce sükürler olsunki bir seneye yakin vaktimi kacirmayarak kiliyorum namazimi.Üniversitenin yakinindada cok sükür bir cami var ders aralarinda orda kilabiliyorum.Evet Allah hicbirimizi dinin temeli namazdan ayirmasin..

Unutmayalimki Namazsiz bir müslüman bassiz bir beden gibidir...

Allaha emanet olun...
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 00:19
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
mesoguz su an offline mesoguz  

106 Mesaj -

En Son On: 25.01.2008 - 23:05
Cinsiyeti: Erkek 
Kardeş,

Hani derler ya, Allah'ın parmağı yoktur ki gözüne soksun. (Halk arasında böyle denir)

ve, '' Arife tarif gerekmez'' der Atalarımız.
Ekleme Tarihi: 18.09.2004 - 21:36
Bu mesajı bildir   mesoguz üyenin diğer mesajları mesoguz`in Profili mesoguz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 568 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57339 saniyede açıldı