budesonide stromectol lopinavir ritonavir ivermectine lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » SANTIMETRE KUCUK MU ?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
SANTIMETRE KUCUK MU ?

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Cinsiyeti: Bayan 
Avrupanin buyuk bir kentinde,ustden demiryolu,alttan ise tasima araclarinin gectigi bir kopru gecit vardi.Gecen butun araclar,

"DORT METREDEN YUKSEK ARAC GECEMEZ!"

Diye,yazili bir ikazla karsilasirlar once.

Bir gun yuklu bir kamyon gecide yaklasir ve bu yaziyi okur.yuku bir santimetre karar dort metreden yuksektir.Fakat,"Bir santimetreden ne cikar!"diye,gaza var kuvveti ile basar.Buyuk arac yukle birlikte kopruye carpar.Hizla kapi acilir.Sofor ve yardimcisi disari firliyarak olur.:(
Ekleme Tarihi: 19.07.2003 - 18:50
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
gulsence su an offline gulsence  
Themenicon    slm

182 Mesaj -

En Son On: 20.10.2006 - 21:19
Cinsiyeti: ----- 
ya adam oldune gore
yaziyi gordunu nerden anlamislaryada bile bile hizlandini ?
yada sadece 1 santim uzun oldunu ?
neyse kafanizi karistirmis olmayayim
selametle
Ekleme Tarihi: 19.07.2003 - 19:32
Bu mesajı bildir   gulsence üyenin diğer mesajları gulsence`in Profili gulsence Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
RE: slm

1071 Mesaj -

Alıntı
Orijinali gulsence

ya adam oldune gore
yaziyi gordunu nerden anlamislaryada bile bile hizlandini ?
yada sadece 1 santim uzun oldunu ?
neyse kafanizi karistirmis olmayayim
selametle

Her kissadan hisede bir ibret tablosu vardir ama size hic beyendiremiyoruz.Bir tanede siz yazin biz okuyalim.Rahmetliye bende sormadim nereden biliyorlarmis bilmiyorum.Ama yazana sorun "kucuk sey yoktur"kitabini alin onu yazan yazara sorun eminimki cevabi benim cevaptan daha guzel olur.Selametle. göz kırpma
Ekleme Tarihi: 19.07.2003 - 20:19
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Cinsiyeti: Erkek 
sevinçli ya kardesler neden böyle yapiyorsunuz. Birbirinizde kusur aramayin...Bazen gördüklerimizi ve okuduklarimizi mantik ile bagdastiramayiz..selam sizlerin üzerine olsun...
Ekleme Tarihi: 19.07.2003 - 20:40
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
RE: Selam sizinde uzerinize olsun

1071 Mesaj -

Alıntı
Orijinali endulus

sevinçli ya kardesler neden böyle yapiyorsunuz. Birbirinizde kusur aramayin...Bazen gördüklerimizi ve okuduklarimizi mantik ile bagdastiramayiz..selam sizlerin üzerine olsun...

Niyetim kirmak incitmek degil ama bundaki hikmeti gormeye calismali insan,belki bu hikaye gercek bile olmayabilir ama biz ders almasini bilmeliyiz bir santim deyip kucumsememeliyiz bu kucumseme bize paliya patlayabilir.Benim anladigim bu kimseyi kirma niyetinde degilim.selamlar.
Ekleme Tarihi: 19.07.2003 - 20:52
endulus su an offline endulus  
RE: RE: Selam sizinde uzerinize olsun

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijinali Emirdag

Alıntı
Orijinali endulus

Niyetim kirmak incitmek degil ama bundaki hikmeti gormeye calismali insan,belki bu hikaye gercek bile olmayabilir ama biz ders almasini bilmeliyiz bir santim deyip kucumsememeliyiz bu kucumseme bize paliya patlayabilir.Benim anladigim bu kimseyi kirma niyetinde degilim.selamlar.

Gördüklerimizi, yasadiklarimizi hiç bir zaman kücümsememeliyiz. O, ufak zerre miktari dediklerimiz damlaya damlaya göl olur, misali bizlerin yasantisini öyle etkileyebilir ki, hayatimizdan veya ahiretimizden olabiliriz. O bakimdan her kücük sey önemsenmelidir. Selam ve dualarimla...
Ekleme Tarihi: 20.07.2003 - 00:30
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 857 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56967 saniyede açıldı