chloroquine generique colchicine generique colchicine kaletra ivermectin seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » insan cigligina benziyor... Mutlaka Dinleyin

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 117 mesaj mevcut
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
Ekleyen
tarıkyılmaz72 su an offline tarıkyılmaz72  
..

163 Mesaj -

En Son On: 25.12.2005 - 20:44
Cinsiyeti: ----- 
ARKADAŞ KIZ OLAYINA BİRŞEY DEDİĞİM YOK SEN İŞİ ABARTTIN MUMYAYIDA YECÜC MECÜC SESLERİNİDE YALAN DEDİN NERDEN BİLİYORSUN BU KADAR EMİN KONUŞUYORSUN ALLAH MUCİZELERİ YOKTUR DEMEYE Mİ GETİRİYORSUN MUMYA MUCİZEDİR DİYEN İLİM ADAMLARI YALANMI SÖYLÜYOR
Ekleme Tarihi: 20.12.2005 - 00:13
Bu mesajı bildir   tarıkyılmaz72 üyenin diğer mesajları tarıkyılmaz72`in Profili tarıkyılmaz72 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
erdemak su an offline erdemak  

19 Mesaj -

En Son On: 17.01.2006 - 23:52
tarik ben Allah celle celalihun mucizeleri yok demiyorum.Lütfen demediğim birşeyi demiş gibi gösterip yanılş varsayımlarla beni yargılama...
Ben sadece bu konularda duygusal davranmıyorum.Çünkü müslümanları alaya almak için öyle oyunlar tezgahlanıyor ki..
Bu ses olayına inanmak veya inanmamak iman meselesi haline getiriliyor..Ne kadar yanlış..
Bunu sorgulamak en doğal hakkım..Bu ses Rusya'da kaydedilmiş deniyor..Kim kaydetmiş..Hangi bilim adamları ne amaçla böyle bir çalışma yapılmış..Hangi tarihte olmuş bu olayın şahitleri kimlermiş...
Zaten müslüman ahirete iman eder.Ahirete iman için mucizelere ihtiyacımız var mıdır?
Zaten gören göze HER ŞEY ONU ANLATIYOR...
Ekleme Tarihi: 21.12.2005 - 22:43
Bu mesajı bildir   erdemak üyenin diğer mesajları erdemak`in Profili zum Anfang der Seite
tarıkyılmaz72 su an offline tarıkyılmaz72  
Themenicon    AMENNA

163 Mesaj -

En Son On: 25.12.2005 - 20:44
AMENNA KURAN BAŞLI BAŞINA MUCİZE VE BÜTÜN İLİMLERİ KAPSAR ALLAH İSTEDİĞİ ZAMAN TECELLİSİNİ GÖSTERİR O HERŞEYE KAADİRDİR

KUR'ÂN BÜTÜN İLİMLER KAPSAR
Allahû Teâlâ Hz. Nahl Sûresi 89. âyet-i kerîmesinde Kur'ân-ı Kerim'in herşeyi açıkladığını ifade buyurmuştur.

16/ NAHL-89: Ve yevme neb'asü fiy külli ümmetin şehiyden aleyhim min enfüsihim ve ci'nâ bike şehiyden alâ hâülâ' , ve nezzelnâ aleykelkitâbe tibyânen likülli şey'in ve hüden ve rahmeten ve büşrâ lilmüslimiyn.
Ve o gün bütün ümmetlerde içlerinden birini onların üzerlerine şahit beas ederiz. Seni de kendi ümmetine şahit tutacağız. Sana bu kitabı herşeyi açıklayıp anlatan, doğru yolu gösteren rehber, rahmet ve müjde olarak indirdik.
6/ EN'AM-38: Mâ ferratnâ fiylkitâbi min şey'in .
Biz bu kitapta hiçbirşeyi eksik bırakmadık.

Allah'ın yarattığı herşey Kur'ân-ı Kerim'de ifadesini asıl olarak bulmuştur. Fakat Kur'ân'da bir netice olarak mevcut olup, detaylarının mutlaka idrak eden kişiler tarafından açıklanması lazımdır.

30/ RUM-58: Ve lekad darebnâ linnâsi fiy hâzelkur'âni min külli mesel, ve lein ci'tehüm biâyetin leyekuûlennelleziyne keferû in entüm illâ mübtılûn.
Andolsun ki, biz Kur'ân'da insanlar için her çeşit misalden açıkladık. Ve eğer sen onlara bir âyet getirsen, derler ki o kâfirler, "Sen ancak batılı söyleyensin."
25/ FURKAN- 33: Velâ ye'tûneke bimeselin illâ ci'nâke bilhakkı ve ahsene tefsiyrâ.
Sana getirdikleri hiçbir mesele yoktur ki, Biz onun cevabını Hak ile ve en güzel (ahsen) tefsir ile getirmiş olmayalım.
6/ EN'AM- 67: Likülli nebe' in müstekarrün ve sevfe ta'lemûn.
Kur'ân'da her haber takarrür etmiştir (haberin gerçekleşeceği belirli bir vakit kararlaştırılmıştır). Siz de bileceksiniz.

O halde bu Kur'ân her zaman ve her mekânda yaşanan Allah'ın ilmi kelâmıdır.
Ekleme Tarihi: 23.12.2005 - 23:49
Bu mesajı bildir   tarıkyılmaz72 üyenin diğer mesajları tarıkyılmaz72`in Profili tarıkyılmaz72 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
melih58 su an offline melih58  
anlayamadigim

176 Mesaj -

En Son On: 06.12.2008 - 14:19
Cinsiyeti: Erkek 
selamün aleyküm arkadaslar,benim anlayamadigim ölenninruhu öbür aleme gitmiyomu,bu dünyada isleri kalmiyo biliyorum ben,tabiki rabbim iyisini bilirde,cünki böylesi sesler duyulacak olsa insanlar yandaki mezara yatar ordan dinler,benim pek mantigim almadi dogrusu,kiyamete yakin insanlarda fitne cikacak o öylediyo bu böylediyo diye kitaplarda yaziyo bu da öylesi bisey mi acaba.Ben almanyadan yaziyorum burda buna benzer bi olay oldu size anlatayim ondan sonra böyle neden düsündügümü anlarsiniz.Buralarda bi söylenti cikti hastanede bi kadin yatiyomus öldü diye gömmüsler meger ölmemis birileri mezarlikta sesmi duymus ne cikarmislar,neyse kadinin ellerinde bacaklarinda ve bazi yerlerinde yaniklar varmis kadin acikmis yani tesettürlü deyilmis onun icin acikkapatmasi gereken yerlerini actigi icin yanmis namazda kilmiyomus tabi ,kadin güya gönderilmis geri ibret olsun diye.Bu olaya herkes inandi sonra yalanladilar, onun icin benim pek güvenim kalmadi böylesi olalara yine dedigim gibi rabbim bilir ama fitnede olabilir.
Ekleme Tarihi: 09.01.2006 - 01:44
Bu mesajı bildir   melih58 üyenin diğer mesajları melih58`in Profili melih58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
imam_kettani su an offline imam_kettani  
MELİH KARDEŞ

191 Mesaj -

En Son On: 10.07.2006 - 01:55
SEVGİLİ KARDEŞİM DEİKLERİN DOĞRU YANLIZ ŞUNU ATLAMAYALIM BÜTÜN BU OLANLARI ALLAH cc YAPMAYA KADİRDİR O NA HİÇ BİR ŞEY ZOR DEĞİL dolayısı ile böyle şeyler gördüğün zaman olanlara aldırma yanlız duyduğun zaman bu ALLAH a zor değilde insan larada en azından yalancı çıkmamış oluruz değilmi
Ekleme Tarihi: 09.01.2006 - 01:50
Bu mesajı bildir   imam_kettani üyenin diğer mesajları imam_kettani`in Profili imam_kettani Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
melih58 su an offline melih58  
RE: FAY HATTINDAN GELEN SES YALANI

176 Mesaj -

En Son On: 06.12.2008 - 14:19
Alıntı
Orijınalı Fatma23

FAY HATTINDAN GELEN SES YALANI

ARKADASLAR BİR SÜRE ÖNCE SİTEDE YAZILAN CEHENNEMDEN GELEN SESLER ADLI YAZININ İÇYÜZÜ:

DAHA ÖNCE ABD BAŞTA OLMAK ÜZERE BİR ÇOK AVRUPA ÜLKESİNDE HABER YAPMAK AMACIYLA ÇALKANTI VEREN BU HABERİN İÇ YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI. SESLERİN CEHENNEMDEN DEĞİL DE MONTAJ OLDUĞU İSPATLANDI.

HEM MANTIKLI DÜŞÜNÜRSEK ;

İTİKADİ, DİNİNİ YAŞAYAN İNSAN BUNLARA NASIL OLURDA KANAR CEHENNEMDEN GELEN SESLER İNSANLARIN KAFASINI KARISTIRMAK YÖNLENDİRMEK İÇİN YAPILMIŞ DÜZENBAZ OYUN BUNLAR. NEDEN CENNETTEN GELEN SESLER ÇIKMADI. NEDEN CENNETEN BİR GÖRÜNTÜ ALINAMADI, NEDEN CEHENNEMDEN BİR ATEŞ ALINAMADI...

MÜMİN BUNLARA İNANMAZ.
SELAMETLE

kardesimizin yazdigina bende katiliyorum gercek münin böyle söylentilere kanmamali diyorum vede günümüzün teknolojisinde böyle olaylari hazirlamak pekte zor degil diye düsünüyorum.tabiiki allah celle celalü en iyisini bilir vede herseye gücü yeter.

Ekleme Tarihi: 09.01.2006 - 02:23
Bu mesajı bildir   melih58 üyenin diğer mesajları melih58`in Profili melih58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehlikardelen su an offline mehlikardelen  
Themenicon   

4 Mesaj

En Son On: 01.06.2006 - 09:32
Cinsiyeti: Bayan 
olmuyooo lütfen bende dinlemek istiyorum
bişiler yapın acilen sayfa görüntülenemiyor diyor
Ekleme Tarihi: 02.02.2006 - 17:58
Bu mesajı bildir   mehlikardelen üyenin diğer mesajları mehlikardelen`in Profili mehlikardelen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yanlızkartal su an offline yanlızkartal  
Themenicon    ALLAHUEKBER

1 Mesaj

En Son On: 08.06.2007 - 23:47
ALLAHIM O NASIL SESLER ÖYLE SANKİ CEHENNEMDEN AZAP ÇEKENLERİN SESİ SANKİ HADİSLERDE ANLATILDIĞI GİBİ RABBİM CÜMLEMİZİ KORUSUN AMİN!
Ekleme Tarihi: 06.02.2006 - 01:38
Bu mesajı bildir   yanlızkartal üyenin diğer mesajları yanlızkartal`in Profili zum Anfang der Seite
Allahahamdolun su an offline Allahahamdolun  
Themenicon    yok bence...

6 Mesaj

En Son On: 02.06.2006 - 12:34
Bazı kavimleri ALLAH (c.c) helak etmiş.Bu sesler onların sesi aynısı bazi topluluklara olabilir., yakın zamanda...

Allahım sen bizi muhafaza eyle Merhamet eyle Ümmeti MUHAMMED'i af eyle EL-AFÜ ALLAHIM
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 16:03
Bu mesajı bildir   Allahahamdolun üyenin diğer mesajları Allahahamdolun`in Profili zum Anfang der Seite
beyrut su an offline beyrut  

2 Mesaj

En Son On: 10.02.2006 - 00:01
ar4kadaşlar ben sizlerle tanışmak istiyorum bu internet olayında vasat bi adamım hsnmtn111@mynet.com adresim beni yönlendirin
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 05:35
Bu mesajı bildir   beyrut üyenin diğer mesajları beyrut`in Profili zum Anfang der Seite
ebadem su an offline ebadem  
BU SESLERİ NERDEN DİNLEYEBİLİRİM

10 Mesaj -

En Son On: 20.08.2013 - 14:23
BANA BU SESLERİN WEB ADRESİNİ VEREBİLİRMİSİNİZ...
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 09:45
Bu mesajı bildir   ebadem üyenin diğer mesajları ebadem`in Profili ebadem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yusab su an offline yusab  
haber

12 Mesaj -

En Son On: 10.06.2006 - 15:24
kardeşler a yazıyı okurken başka bir yazıyla karşılaştım ve ve şok oldum. rabimin insanlar için gösterdiği bir mucizesini daha okumuş oldum.
konu şu.

KAPTAN COSTEAU İDDİASI
Dr.Azzacov, benzer bir olayı yıllar önce ünlü denizbilimci Jacques Costeau`nun yaşadığını belirtiyor:
``Sizce ünlü sualtı kaşifi Jacques Costeau, ölümünden önce dalışları neden bıraktı? Çünkü, incelediği sualtı mağaralarının birinde çığlık atan insanların sesini duyduğu söyleniyor. Ayrıca Bermuda Üçgeni`nde yaptıkları araştırmalarda ekibindeki dalgıçlardan biri de çığlık duyduğunu söylemişti.``

haberin tamamı için linki tıklaya bilirsiniz?.

http://www.haberx.com/n/133596/haberxde-yayinlanan-ve-ruslarin-kaydettigi.htm şaşkın şaşkın şaşkın

Bu mesaj 1 kez ve en son yusab tarafından 09.02.2006 - 10:43 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 10:40
Bu mesajı bildir   yusab üyenin diğer mesajları yusab`in Profili yusab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
namel su an offline namel  
çok önemli

50 Mesaj -

En Son On: 07.10.2006 - 22:02
bu sesler uydurma olduğu açıklandı.bir grup bunu şaka! olsun diye yapmış.böyle şeylere ilk önce inandırıp sonra yalanlayarak insanların imamlarını sarsıyolar
Ekleme Tarihi: 12.02.2006 - 14:11
Bu mesajı bildir   namel üyenin diğer mesajları namel`in Profili namel Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
sesler??????

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
arkadaşlar bu haber geçen sene ortaya atılmıştı,hatta bu sesleri duyan araştırmacılardan işlerini bırakanlar bile olmuş demişlerdi!hatta bi arada bu seslerin kabir azabı çekenlerinin sesleri demişlerdi!eğer kabir azabından gelen seslerse bunu duyanları hakikatende merak ettim şimdi.

çünkü peygamber efendimizin zamanında,birgün efendimizi bir kabrin önünde görmüşler,merak edip sormuşlar;ne yapıyrsnz burada efendim,demişler.NEBİ de;buradan geçerken azab sesleri duydum,azabı dinsin diyede başına hurma
dalını diktim,demiş...
böyle sesleri duymak herkesin harcı değil..

bende şunu soruyorum;cennet-cehennem tabikide var ama şuan cehennemde kimse varmı ki?bu sesler gelsin????

RABBİM tüm ümmedi MUHAMMEDE azap çektirmesin,mekanlarınıda cennet eylesin inş.....
Ekleme Tarihi: 12.02.2006 - 15:09
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
namel su an offline namel  
cehennemde azap başlamadı

50 Mesaj -

En Son On: 07.10.2006 - 22:02
arkadaşım ewet daha cehenemde azp başlamdı.kıyametten sonra günarkarlar cehennemle sewapkarlar cennetle karşılık görcek.ama dedğim gibi bu sesler uydurma.lütfen bunlara inanmayın.
Ekleme Tarihi: 12.02.2006 - 15:33
Bu mesajı bildir   namel üyenin diğer mesajları namel`in Profili namel Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
tabikide cehennem şuan boş,sadece kabir hayatı var ama cehennem misali ama cennet misali...o kadar çok üzülüyorum ki,hemen herşeye inanıp kapılıyoruz,inanmasakta aklımızı karıştırıyor.acaba imanımız çok mu zayıf..o zaman MESİH geldiğinde ne olacak?şuan önüne gelen ben mesihim diyor..evet ahir zaman.....RABBİM bizleri MESİHİN ordusundan eylesin inş. iman ve itikadımızı kuvvetlendirsin inş...bizleri nefsimizin eline bırakmasın!!!!

AMİN....
Ekleme Tarihi: 12.02.2006 - 15:44
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sahin.hakyolcusu su an offline sahin.hakyolcusu  

51 Mesaj -

En Son On: 25.07.2006 - 22:10
Selamaleykum,
Link çalışmıyor, düzeltirseniz sevinirim...
Ekleme Tarihi: 12.02.2006 - 20:36
Bu mesajı bildir   sahin.hakyolcusu üyenin diğer mesajları sahin.hakyolcusu`in Profili sahin.hakyolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (2): < Geriye1 (2)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 392 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
albay43 (66), hakankarakus (45), omerkaya_17 (41), M.Ali25 (36), kubra donmez (34), Bilgem (62), fo62 (62), tasci63 (61), gülden (42), son yolcu (52), Astibey (67), mirace (36), Asil &#221;mam (47), ceylann (40), Muhammed-bin-Du.. (51), byliberty (42), GüLLeRiN_GüLü (34), gazanfer (40), -Hilal- (34), melahatdemirci (51), elyesa80 (), dilruba81 (39), serendip (47), YaraliGönül (36), kadir_1479 (33), ozdas66 (57), mfm (22), GuL0 (34), yaz.gulu (50), resul535353 (33), ooocengizooo (52)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59399 saniyede açıldı