colchicine fluvoxamine ivermectin ivermectin kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ENGLISH / DEUTSCH / OTHER » INTERNATIONAL » Amerikan Dolari

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Amerikan Dolari

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Cinsiyeti: ----- 

Jewish Symbols in the American one dollar bill?

A while ago, at the West Point Academy's Jewish Chapel, there was a display about Hyam Salomon and the Revolutionary War. He died penniless, having used all his resources to aid the newly formed and poorly supplied American Continental Army.
This is a wonderful story sent to me by a lawyer friend that shares my interest in history. I hope you will find it of interest to you:

General Washington's financial advisor and assistant was a Jewish man by the name of Hyam Salomon. During the cold winter months at Valley Forge when American soldiers were freezing and running out of food, it was Hyam who marshaled all the Jews in America and Europe to provide money in relief aid to these stranded American troops and turned the course of history. Without this help, Washington's Continental Army, and the fate of the American Colonies would have perished before they could have defeated the British.

If you take a one dollar bill out of your pocket and look at the back at the Eagle, the stars above the Eagle's head are in the six point Star of David to honor Jews. If you turn the Eagle upside down you will see a configuration in the likeness of a Menorah....both at the insistence of George Washington who said we should never forget the Jewish people and what they have done in the interest of America.

Bu mesaj 1 kez ve en son RuMeYSa tarafından 15.03.2004 - 06:03 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 15.03.2004 - 05:59
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

RUMEYSE KARDESIM BU COK NORMAL..BENIM SINIFIMDA AMERIKAN BAYRAGININ GECIRMIS OLDUGU DEVRELER VAR...BIR POSTER UZERINDE BASLANGICTAN BU GUNE KADAR AMERIKAN BAYRAGI NE SEKILLER ALMIS ONU GOSTERIYOR...VE BUNDAN 3 YA DA 4 ONCEKI BAYRAK ISE...O BEYAZ YILDIZLARIN OLUSTURDUGU KARE. O ZAMANLAR YAHUDI BESGENI SEKLINDEYMIS....ANLATABILDIM MI BILMIYORUM...EGER BEN BIR RESMINI BULURSAM BURAYA KOYARIM...YANI O YILDIZLAR YAHUDI ISRETI ILE SEKILLNEMISLER..ILGINC DEGIL MI?
AMA GERCEK...
Ekleme Tarihi: 15.03.2004 - 06:04
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

Evet Gulrana cok haklisin,

Cok uzun zamandir bu konuyu arastiriyordum zaten

Konu ile ilgili birde boyle birsey bulunca sizlerle paylasayim dedim.. O zaman benim aklima soyle birsey geliyor.. amerikan zihniyeti tabi tabi israili her konuda destekler filistinli afganli ve diger kardeslerimize tabii ki destek olmaz.. israili destekler.. neticede cepleri yahudi dolu..!!

Ikinci dunya savasinda yahudilere amerikalilar dusman gozuyle bakarken.. suan ki zihniyetleri nasilda degisti..

vay halimize...
Ekleme Tarihi: 15.03.2004 - 06:07
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast GULRANA  
Themenicon   

Misafir

evet cidden vay halimize.
bildigimiz gibi zaten yahudilerin en belirgin ozelligi cok iki yuzlu olmalari ve cikarlari neye uygunsa o tarafa dogru yonelmeleridir..
yahudilerin Amerika da ki en buyuk calismalrindan birisi de hristiyan-yahudi kardesligi kurmaya calismaktir..bunu bu zamana kadar cok guzel goturuyorlardi...bir suru kitap var, yahudiler ve hristiyanlar aslinda kardeslerdir diye..yani hristiyanlari da kendilerine yedek guc yapip muslumanligi guya ortadan kaldirmaya calisiyorlar..
ama su son film PASSION OF THE CHRIST cok etkili oldu...su an kiliseler filmi bedava izlettiriyor...sinemanin parasini kilise oduyor ve halk bedava izliyor...tabi bu arada yahudiler de ne yapmaliyiz diye bence yeni bir oyun ariyorlar...
umarim bu film umdugumuzdan daha etkili olur..cunku gorsellik olaylari anlama da cok daha etkili....
Ekleme Tarihi: 15.03.2004 - 06:16
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 741 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55709 saniyede açıldı