kamagra budesonide kamagra generique rhinocortkaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ALAÇAM Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak Haber55 Video Bir

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ALAÇAM Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak Haber55 Video Bir
43 Mesaj -
ALAÇAM Þair Reklam Yazarý Hasan Sancak Haber55 Video Bir

LÜTFEN AÞAÐIDAKÝ VÝDEOMU ÜYE OLDUÐUNUZ SOSYAL MEDYADA DA YAYINLAYINIZ!

COCA COLA FACEBOOK VE TWÝTTER SAYFAMI DA KAPATTIRDI!BU HABERÝMÝ KULLANAN HER FORUM SÝTESÝNE ÜYE OLACAÐIM!

http://www.youtube.com/watch?v=Nu7_b_lkkCw&list=HL1328085676&feature=mh_lolz

http://www.dailymotion.com/REKLAMYAZARI#videoId=xo7v46

http://www.hizli.tv/video_alacam_sair_reklam_yazari_hasan_sancak_haber55_video_bir-107909.htm

http://www.izlesene.com/video/alacam-sair-reklam-yazari-hasan-sancak-haber55-video-bir/5563649

http://video.ekolay.net/video-izle/haber/alacam-sair-reklam-yazari-hasan-sancak-haber55-vid/555878/

http://www.sanjoserealestatevideo.com/video/Nu7_b_lkkCw/ALA%C3%87AM-%C5%9Eair-Reklam-Yazar%C4%B1-Hasan-Sancak-Haber55-Video-Bir-mp4.html

http://www.speedyshare.com/live/Nu7_b_lkkCw/ALACAM-Sair-Reklam-Yazar-Hasan-Sancak-Haber55-Video-Bir.mp4

(Týklanmýyorsa, Linki Adres Çubuðuna Kopyalayýp Enter Tuþuna Basýnýz.)

REKLAM YAZARI HASANSANCAK'IN VÝDEOLARI
reklamyazarihasansancakinvideolari.blogspot.com

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

HÜR-BAÐIMSIZ VE ONURLU GAZETECÝLERDEN DESTEK BEKLÝYORUM!..

BU YAZIMI 28 SENEDÝR BASININ ÝÇÝNDE OLAN BÝR KÝÞÝ OLARAK YAZIYORUM.SAMSUN‘DA 2006 YILINDAN ÝTÝBAREN COCA COLA’YA KARÞI HUKUK MÜCASELESÝ VERÝYORUM.KONU ÝLE ÝLGÝLÝ HER TÜRLÜ SORU SORABÝLÝRSÝNÝZ.BÜTÜN ULUSAL TELEVÝZYONLAR, KORKTUKLARI ÝÇÝN HABER YAPAMIYORLAR. ÖZELLÝKLE KÖÞE YAZARLARINDAN DESTEK BEKLÝYORUM.COCA COLA’NIN RÜYA REKLAMIMI KOPYALADIÐINI ÝSPAT EDEMEZSEM,KAFAMA KURÞUNU SIKARIM.BU KADAR ÝDDÝALI KONUÞUYORUM.

Orta Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ili olan Samsun’umuzun güzel, þirin, turistik, yeþille mavinin kucaklaþtýðý, denizle kumun buluþtuðu… Alaçam ilçesinden en derin saygý ve sevgilerimi bildirir,çalýþmalarýnýzda baþarýlar diler, en derin saygý ve sevgilerimi sunarým.

Adým soyadým Hasan Sancak’týr. Alaçamlý=Köprübaþýlý Halk Þairi, Reklâm Yazarý, Eðitimci, Gazeteciyim.Emekli bir öðretmenim.Dünya ve Türkiye’de en çok tv reklam senaryosu kopyalanan kiþiyim.3 tanesi çýkan elli þiir kitabým ve 50 tanesi noter onaylý 1500 tv reklam senaryom vardýr.56 yaþýndayým.3 evladým üniversitede okumaktadýr.3 senedir Alaçam’a baðlý Yeþilköy’de elli tane büyük baþ hayvanýn bakýcýlýðýný yapýtorum. Gerçek Rüyasýný (GIDA IÞINLAMA REKLAM SENARYOSU) notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kiþiyim.Bu rüyam, üç büyük þirket tarafýndan kopyalanmýþtýr. Kamuoyunda NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ ile Coca Cola Rüya Davasý olarak bilinen ve bütün ulusal haber ajanslarý tarafýndan dünya ve Türkiye’ye flaþ olarak duyurulan habere konu olan kiþiyim.

Samsun‘da 2006 yýlýndan itibaren devam eden NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ COCA COLA RÜYA DAVASI, BÝLÝRKÝÞÝ HEYETÝ nin taraflý ve objektif olmayan skandallarla dolu raporundan dolayý aleyhime sonuçlanmýþtýr.
Mahkeme ve avukat paralarý dahil olmak üzere þu anda 2.051,95 TL para cezasýna çarptýrýldým. Emekli öðretmen maaþýmdan binlerce lira ödedim.Konu,Yargýtay’a taþýnmýþtýr. Benim avukatým Ali Türkmen bey Samsun’da açýlan Hukuk Fakültesi'ne yardýmcý doçent olarak atandý.Son mahkemelere ben kendim girdim.Avukatým bulunmamaktadýr.Coca Cola Türkiye Temsilcisi Tuncay Özilhan, gücü ile televizyonlarý,bilirkiþileri susturdu. Bilirkiþilerin yazdýðý rapor çeliþkilerle doludur.Yargýtay’a yazdýðým on bir sayfalýk ek savunmam incelendiðinde bilirkiþi rapoprunun tamamen çeliþkilerle dolu olduðu bu görülecektir. Bilirkiþi raporu ve verilen cevaplarýn kimsenin tesirinde kalmadan incelenmesini istiyorum.

Sizden yeniden bilirkiþi yasasýnýn düzenlenmesi için giriþimde bulunmanýzý rica ediyorum. Taraflý rapor yazan bilirkiþiler, maddi ve manevi en aðýr para ve hapis cezasýna çarptýrýlmalýdýrlar. Bir sorumluluklarý olmadýðý için her þey yazabiliyorlar.Bilirkiþiler, sorulan sorulara cevap vermelidirler. Raporu yazanlar, cevap bile verememektedirler.Böyle bilirkiþilerin olmasý, ülkemiz için çok büyük bir talihsizliktir.Bilirkiþiler en uzman kiþilerden oluþmalý ve seçimle iþ baþýna gelmeleri gerekir.Bunlarýn da hesap vereceði bir üst kurul bulunmalýdýr.Bilirkiþiler, kimsenin tesirinde kalmadan görev yapmalýdýrlar. Para ile susturulmamallýdýrlar.Erdemli ve onurlu kiþilere görev verilmelidir.Bilirkiþilerle Yargýtay üyelerinin huzurunda yazdýklarý skandallarla dolu raporu tartýþmak istiyorum.Ben haksýz isem, her türlü verilecek cezaya razýyým.Davalar senelerce sürmektedir.Uzman kiþilerin huzurunda bu iþler daha çabuk halledilir.Ýstanbul ve Ankara’daki bilirkiþi derneklerine üç sefer mail gönderdim.Bilirkiþiler hakkýnda ne yapabileceklerini sordum.Cevap bile vermediler.

Saygýlarýmla.

HÜR TV ARIYORUM!

TÜRKÝYE’DEKÝ ULUSAL TELEVÝZYONLARIN ADRESLERÝNÝ ARIYORUM!ÞU ANA KADAR BULAMADIM!ÝNSANÝYET NAMINA, ‘HÜR, BAÐIMSIZ, ONURLU ULUSAL TELEVÝZYONLARIN ADRES, MAÝL VE TELEFONLARININ YA DA YERLERÝNÝN BÝLDÝRÝLMESÝNÝ RÝCA EDÝYORUM!

Televizyonculuk; hür, baðýmsýz ve onurlu olmaktýr. Bunlara sahip deðilseniz, kesinlikle ‘TELEVÝZYONCU’ olamazsýnýz! Dünyada ve Türkiye’de ‘HÜR, BAÐIMSIZ, ONURLU, YÜREÐÝ YETEN, PARANIN KÖLESÝ OLMAYAN BÝR ULUSAL TELEVÝZYON’ arýyorum! Þu ana kadar bulamadým. Eðer böyle biri iseniz, sesime ses veriniz. Bu özellikleri taþýmýyorsanýz, kesinlikle ‘TELEVÝZYONCU’ olamazsýnýz. Emir alan, haber yapmaktan korkan televizyonlarý protesto ediyorum. Ne yazýk ki benim ülkemde, ulusal ‘TELEVÝZYONLAR’ kuþatýlmýþtýr. Özgürce haber yapamamaktadýrlar. Onlar, Dolar ve paranýn kölesi olmuþlardýr. HÜRRÝYET YOLUNDA EMEK VEREN, VERECEK OLAN BÜTÜN YÜREKLÝ GAZETECÝLERE, TELEVÝZYONCULARA VE BASIN MENSUPLARINA ÞÜKRANLARIMI SUNARIM.

TEÞEKKÜR

Türkiye’de kimsenin yapmaya cesaret edemediði haberimi 2006 yýlýndan itibaren DHA-ÝHA-CHA-AA’nýn Samsun Haber Büurolarý ve çalýþtýklarý gazeteler,haber siteleri flaþ olarak kamuoyuna duyurdular.

AYRICA,AÞAÐIDAKÝ BAÞLIKLA, KENDÝ KÖÞESÝNDE, KAAN ÖZBEK, HABERÝMÝ ÝLK DEFA KAMUOYUNA DUYURMUÞTUR.

GOOGLE’YE KOYARAK HABERÝ OKUMAK ÝSYEYENLER OKUYABÝLÝRLER!..

Ýþini Bilir Kiþi Þok Gazetesi Halkýn Sesi Kaan Özbek

http://www.haber55.com

TIKLAYIN.SAMSUN’DAN HABERÝNÝZ OLSUN!

SAMSUN'UN ÝLK VE TEK ÝNTERNET TELEVÝZYONU!

SAMSUN’UN NABZI= HABERÝN MERKEZÝ!

HABERÝMÝ EN ÇOK KAMUOYUNA DUYURAN TÜRKÝYE2DEKÝ EN ÖZGÜR SAMSUN'UN ÝLK VE TEK ÝNTERNET TELEVÝZYONU’DUR.

Emeði geçenlere teþekkür ediyor,hür,baðýmsýz ve onurlu görev yapmanýzdan dolayý sizleri tebrik ediyor,en derin saygý ve sevgilerimi sunuyorum.

Taraflý rapor yazdý-gerçekten bilirkiþi
Ýnþallah cevap verir-(iþini) bilir kiþi

Alaçamlý Halk Þairi, Reklâm Yazarý, Eðitimci, Gazeteci Hasan Sancak:
Bilirkiþileri, Adalet Bakanlýðý Teftiþ Kurulu Baþkanlýðýna Þikayet Etti!

KONUDAN BÝLGÝ SAHÝBÝ OLMAK ÝSTEYENLER HABERÝM
'ALAÇAM HABER MERKEZÝ’NDEDÝR.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ÞAÝRÝ
REKLÂM YAZARI
(EÐÝTÝMCÝ-GAZETECÝgöz kırpma
Gönderen: 02.02.2012 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 435 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55967 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.