lopinavir ritonavir chloroquine dexamethasone ivermektine stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Beni bugün dövme anne!

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Beni bugün dövme anne!
Moderator

4254 Mesaj -
Beni bugün dövme anne!
Bu þiir annesi tarafýndan þiddete maruz kalan bebeklere ithaf edilmiþtir. Annelerin kendi parçalarý olan çocuklarýna þiddet uygulamamalarý dileklerimle. O bebeklerin gün olup eþlerine þiddet uygulayacaklarýný unutmayalým. ***************************************************************************
Bugün beni dövme anne, ben sevgiye muhtacým. Yaþým ne, Etim ne, butum ne? Bugün beni dövme anne! Madem zor gelecekti bakmak, neden doðurdun beni anne? Doðduðumda döktüðün gözyaþlarý sahtemiydi anne? Yine de geç kalmýþ deðilsin! Ýstemiyorsan beni devlete ver anne! Onlar baksýnlar bana, dayak yesem de orada, Annem deðil derim nasýl olsa.
Bugün beni dövme anne. Bana vuran o ellerini, gün olup öpmemi bekleme anne. Sen de böyle aciz, sen de böyle muhtaç, sevgi dilendiðin günlerin olacak anne! O zaman ben vurursam sana. Gücüne gitmez mi söyle? Ah be anne ah, babama mý kýzdýn, kardeþime mi, komþuya mý? Seni de dövermiydi annen anne? Ondan mý öðrendin yoksa dövmeyi.
Bugün beni dövme anne, yaþým küçük etim ne, budum ne anne? Ya karnýma vurduðunda ölseydim, piþman olmayacak mýydýn? Beni, ileride Karýmý, çocuklarýmý, annemi döven adam olarak mý yetiþtirmek istiyorsun. Benden ne bekliyorsun? Buna hakkýn yok be anne. Eðer bakamayacaksan beni neden doðurdun? Bana vurursan bir daha sana anne demem anne.
Beni bugünde dövmediðin için teþekkürler anne….
Tevfik Karýnca

Gönderen: 16.03.2011 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 795 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58066 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.