hydroxychloroquine stromectol lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Seccadem...

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Seccadem...
Moderator

4254 Mesaj -
Seccadem...
Sevdali gönlünü, tertemiz endaminca açarken ve tevazu kanatlarini sererken sere serpe, beni de bas baðrina, beraber kurban olalim Sevgilinin uðruna...
Yaradan'la buluþma anlarimda, buseler konduruyorsun anlima. þairin dediði gibi; "öp beni alnimdan, öp beni seccadem..."
Dudaklarin dokunsun kalbime, ellerim deðsin avuçlarina, benim vefali yârim seccadem...
Gözpinarlarim sana aþina, gözlerim sana tutsak, gönlüm Hak katinda, birkaç damla gözyaþim düþerken avuçlarina, rengarenk desenlerinin arasinda kayboluyor islak duygularim, sirilsiklam hicranim...
Canim seccadem...
Buraðýmsýn, mîracýmýn her vaktinde, anne kucaði gibi sararken yumuþacik tebessümün bütün azalarimi, seninle hakka variþin, Hakkin huzuruna duruþun, dupduru rahmetin ve huzurun yoðunluðunu yaþarken, senin þefkatli kucaðina ve kollarina, hüzünlerimi ve kaygilarimi birakiyorum. Seninle beraber olmak ne güzel, ne ulvi, seninle dostla buluþma ve kaybolma anlarimiz...
Kucakla beni seccadem!
Sarmala beni!..
Al götür nisbet kokulu ve gül rengi yarinlara!..
ötelerden bir pencere aç seccadem!...
üfür buhurunu, tütsüler gönder canima.
O rengarenk desenlerini alnima iþlerken, gönül gergefime doku ipliklerini, dokundur ruhuma yumuþacik tenini.
Seccadem; sen sadik bir dostsun biliyorum, seni ve sende namaz kilmayi çok seviyorum.
Bana þahadetlik eder misin mahþerde? ...
Bazen öylece kalakaldiðim, rabbimle baþ baþa secde anlarimda, günahlarim için af dilerken, ne olur þahidim olur musun o zor günde...
Beni yalniz birakma, bu köhne zamanlarda! çok muzdaripim, yaraliyim...
çaðýr her dem yanina!..
Dostum, namazliðim, seccadem...
ALINTI.

Gönderen: 20.10.2010 - 00:27
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hüzünlü_gurbet su an offline Hüzünlü_gurbet  
138 Mesaj -

Gönderen: 22.10.2010 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   Hüzünlü_gurbet üyenin diger mesajlarini ara Hüzünlü_gurbet üyenin Profiline bak Hüzünlü_gurbet üyeye özel mesaj gönder Hüzünlü_gurbet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 453 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56568 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.