lopinavir ritonavir generique rhinocorthydroxychloroquine ivermektin fluvoxamine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » gülce...ömer lütfi mete

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
gülce...ömer lütfi mete
211 Mesaj -
Uçurumun kenarýndayým Hýzýr
Bir dilber kalesinin burcunda
Vazgeçilmez belaya nazýr
Topuklarým boþluðun avcunda
Derin yar adýmý çaðýrýr
Kaldým parmaklarýmýn ucunda
Bir gamzelik rüzgar yetecek
Ha itti beni, ha itecek
Uçurumun kenanndayým Hýzýr
Divan hazýr
Ferman hazýr
Kurban hazýr
Güzelliðin zulme çaldýðý sýnýr
Baþým döner, beynim bulanýr
El etmez
Gel etmez
Gözleri bir ret, bir davet
Gülce uzak uzak dolanýr
Mecaz deðil
Maraz deðil
Gülce semavi bir afet
Gülce bir beyaz sihir
Canýma bedel bir haz
Nar ve nurdan bir zehir
Gülce Araf`ta infaz
Bir tek bakýþýyla suyum ýsýnýr
Güzelliðin zulme çaldýðý sýnýr
Uçurumun kenanndayým Hýzýr
Ben fakir
En hakir
Bin taksir
Cahil cesaretimi alem tanýr
Ateþten
Kalleþten
Mýzrakla gürzden
Dabbetülarzdan
Deccal`dan, yedi düvelden
Korku nedir bilmeyen ben
Tir tir titriyorum Gülce`den
Ödüm patlýyor Gülce`ye bakmaktan
Nutkum tutuluyor, ürperiyorum
Saniyeler gözlerimde birer can
Her saniyede bir can veriyorum

Ömer Lütfi Mete
Gönderen: 25.03.2010 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
ibrahim sadriden dinlemenizi tavsiye ederim.

http://www.gulyarasi.com/videos/1717/ibrahim-sadri---gulce.html
Gönderen: 09.04.2010 - 22:45
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Çok hoþ bi þiirmiþ.. çok beðendim.. Allah razý olsun seyyahekim kardeþim.. gül

( çok özür þiir çok mükemmel fakat benim cahilliðime ver inþaAllah?? GÜLCE derken kimi veya neyi kastediyor??? çok özürağlar biraz anlama zorluðu var bendeağlar )
Gönderen: 10.04.2010 - 08:34
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
bi de KUÞÇU'nun yorumuyla dinleyin çok güzel yorumlamýþ.. kýsa ama bu da güzel..

http://www.dailymotion.com/video/x9nl2d_ucurumun-kenaryndayym-hizir_shortfilms

http://videoizle.video75.com/SBwcxIeGJN8/kuscu-ucurumun-kenarindayim/
Gönderen: 10.04.2010 - 08:56
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
gülce derken kimi veya neyi kasdediyor?
211 Mesaj -
þiiri ilk dinlediðim zaman GÜLCE sevdiði insanýn ismi gibi gelmiþti... ya da sevgisinin özeti gülce kelimesi... þiiri son dinlediðimde (yani dün) ölümden bahsediyor ve ondan korkmakla korkmamak arasýnda gidip geliyormuþ hissi uyandýrdý bende .. yine en iyi ömer lütfi abi bilir... allah rahmet eylesin
Gönderen: 10.05.2010 - 17:25
uçanterlik su an offline uçanterlik  
147 Mesaj -
Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 11.05.2010 - 14:29
Bu Mesaji Bildir   uçanterlik üyenin diger mesajlarini ara uçanterlik üyenin Profiline bak uçanterlik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 467 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56057 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.