kamagra generique colchicine stromectol lopinavir ritonavir dexamethasone oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » İsveçce dilin de din düşmanı site...

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İsveçce dilin de din düşmanı site...
Moderator

4254 Mesaj -

Ýsveçce dilin de din düþmaný site...
Bu dinsiz siteyi haklayabilecekten þimdiden ALLAH razý olsun diyoruz
Lütfen devam gönderin

Postama gelen -e mail'e göre;
"Geçen günlerde internette gezinirken igrenc bir siteye rastladim bu site yüce peygamberimize ülkemize devlet büyüklerimize kisacasi bizim deger olarak kutsal olarak addettigimiz deger ve yargilarimiza saldirida bulunuyor ve üstelik bunu google sitesi üzerinden yapiyorbu konuyu yetkililere daha önce bildirdim lakin tek basima olunca kimse pek cevap verme geregini duymuyor bende google daki hesabimi kullanarak google adsensedeki webmasterlar bölümüne kisa bir yazi göndermistimbu konuya destek veren erdem ve Schurzenjager rumuzlu webmaster arkadaslari kutluyorumbu siteye giren sizlerden istedigim bu konu hakkindaki duyarliliginizi göstermenizdir erdem arkadasim yazmis oldugu cevabi aynen buraya ekliyorum lütfen sizlerde gerekli linklere tiklayarak sikayetlerinizi dile getirin ki bu ahlaksiz insanlar bu ortamlardan silinip gidip yok olsunlardestekleyen tün insanlara cani gönülden tesekkür ederim."

yazan :audici

ErDeM “http://MUHAMMEDbilder.blogspot.com/2...-om-ISLAM.html bu site nasil oluyorda kapatilmiyor?” sorusuna yanýt gönderdi:
Merhaba arkadaþlar
audici arkadaþýmýn önerdiði blogspotun içerisinde hem ISLAMiyeti ve hemde Ülkemizi rencide eden resimler bulunmaktadýr. Bunun googleye yazýlmasýyla kaldýrýlacaðýný sanmýyorum.
Ancak bunun yayýndan kaldýrýlmasý bizlerin gayretleriyle olacaktýr.
Yapýlacak iþlemleri aþaðýda açýklýyorum. Bunlarý ben yaptým uygun görürseniz sizlerinde yapmasýný rica edeceðim.
1-Aþaðýdaki linke girerek en üstteki yazýlardan kötüye kullaným bildir i týklanarak gereðinin yapýlmasý
http://MUHAMMEDbilder.blogspot.com/2...-om-ISLAM.html
2-Bu blogspottaki resimler picasaweb’ten baðlantý yapýldýðýndan picasaweb’te googlenin bir ürünü olmasý hesabýyla bunun da kötüye kullanýldýðýný birdirmemiz gerekiyor. Link aþaðýdadýr. Buraya da týklayarak sað tarafta bulunan Kötüye kullaným bildir yazýsýný týklayarak açýlan menüde korunan bir gruba nefret içeriyor u iþaretleyip altýna kýsa gerekçesi yazýlarak gönder denilmesi gerekiyor.
http://picasaweb.google.com/omarkalb...sphemyInISLAM#
3-Yine aþaðýdaki linki týklayarak açýlan sayfadaki Bilgi Ýhbar Formu’nun " müstehcenlik" kategorisini pencereden açarak aþaðýdaki yere ihbarda bulunacaðýmýz blogspotun url sini yazmak suretiylediðer boþ olan yerleri de doldurarak göndermemiz gerekiyor.
Bilgi ihbar formu linki:
http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.html?subject=5

Saygý ve sevgilerimle
Alýntý ve yorumsuz.

Gönderen: 26.02.2010 - 00:51
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Afaki su an offline Afaki  
224 Mesaj -
duyarliligina ve emegine saglik muhtazaf kardes

yaptik sikayetlerimizi vesselam

lakin, verilen ilk linkdeki görüntüler cok uygunsuz gibi geldi bana...!

Selam ve Dua ile
Gönderen: 07.03.2010 - 01:29
Bu Mesaji Bildir   Afaki üyenin diger mesajlarini ara Afaki üyenin Profiline bak Afaki üyeye özel mesaj gönder Afaki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 511 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56190 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.