generique plaquenil kaletra stromectol dexamethasone dexamethasone cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Merhaba ben ESİLA

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Merhaba ben ESİLA
22 Mesaj -
Selamün aleyküm arkadaþlarr ben sitenize yeni üye oldum.Rabbim hayýrlara vesile kýlsýn ÝnþeAllah. Karþýlýklý güzel paylaþýmlar dileðiyle....

Vesselam....
Gönderen: 05.01.2010 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   ESİLA üyenin diger mesajlarini ara ESİLA üyenin Profiline bak ESİLA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Hoþgeldiniz..sevinçli
basortu.nette de böyle bir isim hatýrlýyorum, ayný kiþi misiniz yoksa?
Dileðinize caný gönülden katýlýyorum, güzel paylaþýmlarla inþallah..
Gönderen: 05.01.2010 - 18:10
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ESİLA su an offline ESİLA  
22 Mesaj -
Evet ayný kiþiyim. basortu.nete girdim bu siteye yönlendirildim biraz gezindim hemen hemen aynýsý sevindim bende üye oldum. basortu.nete uzun zamandan beridir giremiyordum niye kapandý bilmiyorum ama Rabbim hayýrlara getirsin... Rabbim bizlere doðruyu yazdýrsýn okutsun....
Gönderen: 05.01.2010 - 18:21
Bu Mesaji Bildir   ESİLA üyenin diger mesajlarini ara ESİLA üyenin Profiline bak ESİLA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Hosgeldiniz Hayirli olsun üyeliginiz.
Gönderen: 05.01.2010 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeYNeP. su an offline ZeYNeP.  
114 Mesaj -
aleyküm selam
merhaba esila aramýza hoþgeldingül
Gönderen: 05.01.2010 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   ZeYNeP. üyenin diger mesajlarini ara ZeYNeP. üyenin Profiline bak ZeYNeP. üyeye özel mesaj gönder ZeYNeP. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Evet, basortu.net kapanmak zorunda kaldý maalesef, buradan devam ediyoruz yine inþallah, buraya da hoþgeldiniz tekrarsevinçligül
Gönderen: 05.01.2010 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Hosgeldiniz kardesim

üyeliginiz hayirli olsun

Gönderen: 05.01.2010 - 21:15
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
RE: Merhaba ben ESİLA
1576 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ESÝLA

Selamün aleyküm arkadaþlarr ben sitenize yeni üye oldum.Rabbim hayýrlara vesile kýlsýn ÝnþeAllah. Karþýlýklý güzel paylaþýmlar dileðiyle....

Vesselam....

Ve Aleykum Selam güzide insan...

Ismini görür görmez senin sen olduðunu anlamýþtým... Hoþ geldin.. Muhabbet ile...

Gönderen: 06.01.2010 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
RE: Merhaba ben ESİLA
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ESÝLA

Vesselam....

ve aleyküm selam kardes

hos geldin

selametle
Gönderen: 07.01.2010 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
esila kardeþ hoþ geldin sefalar getirdin inþaallah hakýnda hayýrlý olur
güzel paylaþýmlar dileklerimle
aleyna ve alüyküm selam
Gönderen: 07.01.2010 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 825 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.11683 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.