ivermektin budesonide ivermektin generique rhinocortstromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » ey kar

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ey kar
15 Mesaj -

ey kar!

Rabbine asi gelmiþ bu yüreðin üzerine yað rahmetinle,þefkatinle.yüreðim kirlenmiþ bu þehir gibi.þimdi yüreðinde,þehrinde temizlenme vaktidir.insan hazreti insan olamamýþ insan elinin deðdiði herþey kirlenmiþ.ey kar rahmet rahmet yaðdýr üzerimize rabbin affýný.ey kar yüreðimi bu günahlarýmýn aðýrlýðýndan kurtar,günahlarýmý erit sýcaðýnla.

Ey her bir kar tanesini yeryüzüne indiren melekler!ben insanoðluyum,hani o dünyada bozgunculuk çýkartan varlýk,öte yanadan yeryüzünün halifesi kýlýnmýþým.ey her bir kar tanesini yeryüzüne taþýyan melekler,gözyaþlarýmla yýkadýðým,sonya yüreðime akýttýðým piþmanlýðýmý çýkarýn rabbin huzuruna.umulur ki kovulmuþlardan deðilimdir.ey azametiyle kara bürünmüþ daðlar haklýydýnýz,taþýyamadýýnz emaneti.þüphesiz biz cahil insanoðlu yüklendik emaneti.þimdi emanete hiyanet ettiðimiz ihanetin altýnda eziliyoruz.

Ey kar tanelerini yeryüzüne indiren melekler dualarýmý,piþmanlýklarýmý rabbimin huzuruna çýkarýn.

Her bir kar tanesini melekler taþýyorsa yeryüzüne,her yalaný bin þeytan taþýyor olmalý insan yüreðine.her yalan kirletiyor olmalý yüreðini insanýn ve insan kendini kirletiyor.þimdi temizlenme vakti ey kar,dinleme vakti,yalanlardan,günahlardan kirlenmiþ kalbimi rabbýn rahmetiyle temizle.yað üzerime ey kar rahmet,rahmet yað.yað ki yüreðimde kalmasýn günah.beni günahlarýmýn aðýrlýðýndan kurtar rabbim.ey her bir kar tanesini bir meleðiyle yeryüzüne indiren rabbim günahlarýmýn ve yalanlarýmýn aðýrlýðýndan sana sýðýnýyorum.karlarýn sýcaklýðýnda temizle beni.

Senki beni yeryüzüne halife kýldýn,ben ki cahillik ettimde günahýn halifeliðine soyundum.þimdi üzerime yaðan her bir kar tanesini benim için indiriyorsun biliyorum.her bir kar tanesi meleklerin elçiliðinde bana verilmiþ bir mektuptur biliyorum.ve okuyorum rabbim okudukça ruhum yeniden üfleniyor bedenime sanki.seni bir kar tanesinde bile okumak,görmek.yüzümü nereye dönersem döneyim biliyourm ordasýn ve þimdi yüzümü kara döndüm ve seni gördüm rabbim..yüreðim büyük bir saygýyla ve selamla karþýlýyor meleklerinle gönderdiðin kardan mektuplarý.

Ey her bir kar tanesini yeryüzüne,yeryüzünün halifesinin üzerine indiren melekler üzerime yaðdýrýn onun aþkýný.yaðdýrýn ki üzerimde onun aþkýndan baþka aþklara yar kalmasýn.allahým yüreðimi bir kar tanesi kadar yumuþak,sýcak ve temiz eyle.eyle ki sana yakýþan temiz bir aþkdýr.tertemiz bir aþkla varayým huzuruna ve karlar yaðsýn aþklarýn üzerine...yaðsýnki kirlenmesin aþk..........sözüm bitti ey kar,þimdi sen konuþ,þimdi yað gönlüme.....

Gönderen: 14.12.2009 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   _Elfida_ üyenin diger mesajlarini ara _Elfida_ üyenin Profiline bak _Elfida_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 550 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54916 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.