chloroquine lopinavir ritonavir generique luvox hydroxychloroquine ivermectine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Nedir bu sessizlik diye sorma

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Nedir bu sessizlik diye sorma
211 Mesaj -
[/B]Nedir bu sessizlik diye sorma

Nedir bu sessizlik diye sorma.
Yüzüm yok, hakkým yok konuþmaya.
Mahkum ettim sensizliðe kelimelerimi,
bir hiç uðruna hiçliðe ittim kendimi.
Deðme bana bu gece, sen de yanarsýn,
sen de yakarsýn pespaye hayallerini,
bir iyilik yap ört üstüme karanlýklarý.
Hadi, aðlayalým hep beraber bu yangýna.
Dostum, þimdiden gazamýz mübarek ola.

Nedir bu sessizlik diye sorma.
Duvarlar göçtü, aklarýma karalar çöktü.
Tüm varlýðým dilimdeki ufacýk duamdýr:
"Ya Rabb bu gece beni bir gözyaþý yap,
tane tane düþeyim yarin yanaklarýna,
süzüleyim günahlarýmdan yavaþ yavaþ,
deðeceksem masumca deðeyim dudaklarýna."
Hadi, aðlayalým hep beraber bu yangýna.
Dostum, þimdiden gazamýz mübarek ola.

Ýlyas Uçar - Evvâh - Ebu Rudeyha
15.05.2009 - 00.50

Forum kurallari geregince baska sitenin linkini eklemek yasaktir

özel mesajla iletim size

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SaYaCGIN tarafından, 15.05.2009 - 22:48 tarihinde.
Gönderen: 15.05.2009 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 16.05.2009 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sibel381 su an offline sibel381  
50 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 16.05.2009 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   sibel381 üyenin diger mesajlarini ara sibel381 üyenin Profiline bak sibel381 üyeye özel mesaj gönder sibel381 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rudeyha su an offline rudeyha  
211 Mesaj -
teþekkür ederim
Gönderen: 18.05.2009 - 10:32
Bu Mesaji Bildir   rudeyha üyenin diger mesajlarini ara rudeyha üyenin Profiline bak rudeyha üyeye özel mesaj gönder rudeyha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 796 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06138 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.