ivermectin chloroquine ivermectine lopinavir ritonavir ivermectin luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » BiR SiiR

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BiR SiiR
1041 Mesaj -

Kaybolan inanclarimizin
yitik figuranlarina agliyor yüregim...
Kan damliyor ayak uclarima...
Ve susamisligimi Gökyüzüne veriyorum
Yildizlar bile agliyor karanligimiza

Baki Selamlar gül

Gönderen: 05.11.2008 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
allah dan dilerim ki inþ.hayýrlýsýyla sevdiðim kiþiyle evlenecegim allah rýzasý için dua edin bana ne olur çok kötüyüm
Gönderen: 06.11.2008 - 11:05
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
emeðine saðlýk gölge kardeþim...

Allah seni hayýrlýsý ise sevdiðine kavuþtursun halkyolcusu
Gönderen: 07.11.2008 - 05:43
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
amin inþallah kardeþim amin allah razý olsun
Gönderen: 07.11.2008 - 12:51
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
beceremiyorumki
922 Mesaj -
bende yazmak istiyorum bazen doyasiya
asirlardir yasana gelen nankörlükleri
kaybedilen mertligi ve gencligi
oysa ne bereketli bir Cennet tarlasidir hayat
yazsam diyorum ve sorsam
kimiz biz
neredeyiz ve nereye gidiyoruz
bir kürkmü gerek kizil yoksullugumuza
yoksa bir kefenmi yesil sonsuzlugumuza

saygilar
Gönderen: 10.11.2008 - 01:05
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
bazen azýmýz konuþmaz dile gelmez

bazen yazmaz kalem sayfaya dökülmez kelimeler

ama o dile gelmeyen sayfaya dökülmeyen kelimeler yüreklerimizin hakikat tohumudur.

bir yüreðin dile gelmeyip seninle konuþmasý gibi yani,buda þiirleþtirilmiþ bir yazýdan daha kýymetlidir.

gül
Gönderen: 10.11.2008 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
WAAAAYYYY.... Arkadaþlar ne güsel þeyler yazmýþsýnýz... Hepinizin yüreðine saðlýk....gül gül gül alkıs alkıs alkıs Mükemmel
Gönderen: 11.11.2008 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kübraaaa su an offline kübraaaa  
RE: beceremiyorumki
144 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DAibende yazmak istiyorum bazen doyasiyaasirlardir yasana gelen nankörlüklerikaybedilen mertligi ve gencligioysa ne bereketli bir Cennet tarlasidir hayatyazsam diyorum ve sorsamkimiz bizneredeyiz ve nereye gidiyoruzbir kürkmü gerek kizil yoksullugumuzayoksa bir kefenmi yesil sonsuzlugumuzasaygilar

yazmýþsýnýz iþte sevinçli
Çok güzel hepinizin kalemine düþüncelerine kuvvet versin Rabbim

Gönderen: 11.11.2008 - 21:41
Bu Mesaji Bildir   kübraaaa üyenin diger mesajlarini ara kübraaaa üyenin Profiline bak kübraaaa üyeye özel mesaj gönder kübraaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
hepinizin emeðine saðlýk Allah Razı Olsun rabbim hayýrlýsýyla senide sevdiðine kavuþtursun halk yolcusu sevinçli
Gönderen: 12.11.2008 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -

üzüldüm ...
dostumu gördüm dünya halinde,
müslüman mahallesinde beleþ salyangoz
kurþuna dizildim...
içimdeki iman sevdasý köreldi,
küfür bulutlarýnýn gölgesinde ezildim...
halkýn yolcusu olabilmekti murad...
seyyahekim diye karikatüre çizildim...

Gönderen: 13.11.2008 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý GöLGe

Kaybolan inanclarimizin
yitik figuranlarina agliyor yüregim...
Kan damliyor ayak uclarima...
Ve susamisligimi Gökyüzüne veriyorum
Yildizlar bile agliyor karanligimiza

Bir Top sahasina atilan BIR top ve 22 iki kisinin o BIR topun ardindan kosarcasina oynuyor, oyalaniyoruz..!
Yasamak icin yasiyor ve yaslaniyoruz Cân...
Ruh hakikate muhtac..
Hersey asaletini yitirmis..
Yitirmisiz en büyük varligimizi...
Hakikat ugruna harcayanlar az Cân..
Varligini bu yolda heba eden-ler az...

Olmayacak hicbirsey olmayacak dünkü gibi...
Yarindan ümütsizim...

Ve Susamisligini O`na arz edenlerle beraberim..

....

Gönderen: 14.11.2008 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul-ay su an offline gul-ay  
susmak zenaat
128 Mesaj -
susmak zenaattir

susarak konusan dildedir marifet
iste onda aranmalidir keramet,
konussa daglar yikilir sanki
konusta yeryerinden oynar sayki
onun yureginde besledigi oyle bir sir ki...
dilinde tercuman olamayacagi
oyle, oyle dertler varki,,,,,,,,,,,,,,,

bilmem nasil oldu
bir anda cosan deniz misali cikiverdi disari

selametle
Gönderen: 18.11.2008 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   gul-ay üyenin diger mesajlarini ara gul-ay üyenin Profiline bak gul-ay üyeye özel mesaj gönder gul-ay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
HEPÝNÝZ HARÝKASINIZ KARDEÞLERÝM... HEPÝNÝZÝN YÜREÐÝNE GÖNLÜNE SAÐLIK... Ben þiir yazmayý beceremem ama okumayý severim.. dewamýný bekliyorumm..gül Elinize Saglik Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 19.11.2008 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Karanlýðýn içinde aydýnlýðý gözlerken,
ruhum ait olduðu yeri özlüyor.
Görmek istediðim sultaným, efendim nerdesin?
Hatýralarýmý ve hayallerimi hep seninle süsledim,
içimde ýlýk, ýlýksýn ya rasul.

Elinize Saglik Kardeþim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 20.11.2008 - 09:29 tarihinde.
Gönderen: 20.11.2008 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
Siir Yürekliler
1041 Mesaj -
Selamun Aleyküm güzel insanlar...

Müthis bir ilgi görmüs bu siir...

Aslinda ilgiyi gören siir degil, sizlerin "siir yürekli" olmasidir...

"siir yürekli" olmak yasam kaynagidir...

N'olur susmayin...

Susturmayin yüreklerinizi...

Ve hakkinizi helal edin...

Her daim EN GÜZEL'e emanetsiniz...

Baki Selamlar
Gönderen: 23.11.2008 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Zaman.. Ey kýymetini bilmediðimiz, bilemediðimiz güzel nimet...

Sanki bu mýsralarý DÜN okumuþ, DÜN cevaplamýþ gibiyim..
Halbuki akýp giden zaman kaç ay almýþ götürmüþ üzerinden...

SubhanAllah Ey Subhan, Ya Hannan...

Eskilerimizi eskittiklerimizi geri getiremiyoruz artýk.. Keþkeler dilimizde..
Eskilerde gözlerimiz...
Boynumuz bükük, ayaklarýmýz mecalini yitirmis yoldayýz..
Dizlerimizin feri kesilmiþ..

Ey Zaman... Bize seni öðret.. Kiymetini, deðerini yüreklerimize iþle..

Asra yemin olsun ki insan hüsrandadýr diyen Rahman ve Rahim.. Biz mücrim kullarýna merhamet et...

Gönderen: 09.07.2009 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -

imamlar dirilmedikçe hutbeler dirilmez !

Hutbeler dirilmedikçe cemaat dirilmez!

Cemaat dirilmedikçe ümmet dirilmez !

Ümmet dirilmedikçe insanlik dirilmez !

Gönderen: 11.07.2009 - 04:05
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 608 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59141 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.