generique plaquenil ivermektine generique stromectol hydroxychloroquine generique stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » HADİS / SÜNNET » BIZ DOYAMADIK SANA HABIMIM AMA BIZDE COK SEVDIK SENI

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    BIZ DOYAMADIK SANA HABIMIM AMA BIZDE COK SEVDIK SENI
34 Mesaj -
YA RESULALALLAH
BIZELR SANA DOYA DOYA BAKAMADIK
GÜL KOKUNU ONLAR GIBI SINEMIZE CEKEMDIK
ONLAR GIBI CANIMIZI YOLLARINA FEDA EDEMEDIK
AMA BIZ SENIN KARDESLERIM DEDIYIM ÜMMETLERINIZ!!!!
SEN NE BÜYÜK PEYGABERSIN KI
MEVLA HABIMIM DIYE ÖVGÜLEMIS SENI
VE SENIN NURUNA IKI CIHANI YARATMIS
SENIN UGRUNA BINLERCESI CANINDAN VAZGECMIS
ÜMMÜTETINDEN BIR GÜNAHKAR , SENIN SEVGINI YÜREYINE EKMIS!!!!!
BUNU BIR YERDEN OKUDUM YAZDIMMM AMA SUNALARI KENDIM DÜSÜNDÜM HISEDEREK YAZDIM SANA GELMEK ICIN GÜNLERI SAYIYORUM FAKAT GELMEYE YÜZÜM YOK KORKUM CEHENNEMIN ATESINDE DEYIL SENI GÖREMEMEK GÜL KOKUNU BIR KEZ OLSUN DUYAMAMAK PEYGABERIM KESKE SENIN ZAMANINDA DOGSAYDIM SENIN LE CIHAT ETSEYDIM BENDE SENIN UGRUNDA CAN VERSEYDIM BIR KEZ OLSUN OKADAR ISTERDIM KI SOHBETINDE BULUNMAK SANA HAYRANLIKLA BAKMAK CANIM PEYGABERIM BIR KEZ RÜYAMA GEL SU ASKINLA YANAN ÜMETININ RÜYASAINA GIR NE OLUR BIZ MÜSLIMAN KARDESLERIMDEN SEFATINI ESIRGEME BIZELER SENIN SEFATINA MUHTAC ÜMMETIZ BUNALRI YANLSI VEYE DOGRU YAZDIM BILEMIYORUM AMA DÜSÜNDÜKELRIM PEYGAMBERIM CANLAR CANI
Gönderen: 08.08.2008 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   günehkar üyenin diger mesajlarini ara günehkar üyenin Profiline bak günehkar üyeye özel mesaj gönder günehkar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 823 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hayýrsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.06283 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.