generique colchicine generique rhinocortkaletra budesonide ivermektin 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » selam ben geldim

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    selam ben geldim
147 Mesaj -
Es-selamu aleykum
Ben geldim. Böylesine güzel bi siteye üye olduðuðm için çok mutluyum. Beni de aranýza kabul ederseniz çok daha mutlu olcam
Selam ve dua ile...
Gönderen: 02.06.2008 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   uçanterlik üyenin diger mesajlarini ara uçanterlik üyenin Profiline bak uçanterlik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
330 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Gönderen: 02.06.2008 - 10:47
Bu Mesaji Bildir   pembe_PAPATYA üyenin diger mesajlarini ara pembe_PAPATYA üyenin Profiline bak pembe_PAPATYA üyeye özel mesaj gönder pembe_PAPATYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -

Nick korkuttu benisevinçli

sitemizde havada uçan terlik gören baþýný egsin sevinçli

hayýrlý ugurlu olsun üyeliðiniz..

dua ilee
Gönderen: 02.06.2008 - 11:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
uçanterlik su an offline uçanterlik  
147 Mesaj -
sevinçli HOÞBULDUK ARKADAÞLAR
ÝNÞALLAH
Selam ve dua ile....
Gönderen: 02.06.2008 - 11:33
Bu Mesaji Bildir   uçanterlik üyenin diger mesajlarini ara uçanterlik üyenin Profiline bak uçanterlik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Ve aleyküm selam

UÇANTERLÝK

hayýrlý olsun üyeliðiniz...
De vardýr bu ismi kullanmanýn bir sebepi her hal anlatýrsan meraktan kurtuluruz yaw....
Selametle..
Gönderen: 02.06.2008 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý maksat kelam olsun

Ve aleyküm selam

UÇANTERLÝK

hayýrlý olsun üyeliðiniz...
De vardýr bu ismi kullanmanýn bir sebepi her hal anlatýrsan meraktan kurtuluruz yaw....
Selametle..

Bende merak etmedim desem yalan olur
bir zamanlar bu sitede bir terlikçi bacýmýz vardý kýzýnca terlik fýrlatýyordu acaba omu diye düþünmeden edemiyorumsevinçli
Gönderen: 02.06.2008 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Þirin bir kullanýcý adý olmuþ kesinlikle, hoþgeldiniz sefalar getirdiniz kardeþim..
Selametle.gül

Gönderen: 04.06.2008 - 18:08
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
selam ben geldim
838 Mesaj -
hoþgeldiniz sevinçli üyeliðiniz hayýrlý olsun inþallah..

selam ve dua ile..
Gönderen: 05.06.2008 - 05:18
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
aleyküm selam hoþ geldiniz,hayýrlý olsun.
Gönderen: 12.06.2008 - 18:23
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kübraaaa su an offline kübraaaa  
tanışma
144 Mesaj -
selamünaleyküm arkadaþlar ben aranýza yeni katýldým tabi kabul ederseniz.
Gönderen: 12.06.2008 - 18:28
Bu Mesaji Bildir   kübraaaa üyenin diger mesajlarini ara kübraaaa üyenin Profiline bak kübraaaa üyeye özel mesaj gönder kübraaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Ve aleyküm selam,hoþ geldiniz safalar getirdiniz aramýza.Yararlý paylaþýmlarda bulunmak dileðiyle.....Allaha emanet olun.
Gönderen: 12.06.2008 - 18:42
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
A.s.
Moderator

1295 Mesaj -
Siz de hoþgeldiniz tabii ki kübraaaa kardeþim, hayýrlý olsun üyeliðiniz..göz kırpmasevinçli
gül
Gönderen: 12.06.2008 - 19:40
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 493 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osmanli1 (49), TRABZONLU_TS (43), murat__ (41), remzay56 (61), Mikayil Demir (44), sadoðlu (68), yigilcali (48), müzisyennnn (46), hakankara (55), mikail06 (53), seyfullah (36), erguen (53), @hmed (49), emre-70 (34), AY-NUR (41), yagmurumm (33), ihvankudret (35), KeTeNci (38), zahid1 (49), hamdim (37), intifada (53), samsun1983 (41), veysel.hoca (48), mikail34 (54), zincefr (60), batmazhalil (36), MaziDENbiri (52), sero (58), Natuvan (40), tuana~islam (38), xturkkizx (37), seros633 (47), m_zahid (43), karanfil58 (39), halimyusufoglu (49), minam (44), HATÝCE81 (43), s.emine (43), naci edin (78), Yaseminerdem (36), fatih1981 (43), bekir tek (38), seyyidtalha (52)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57046 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.