ivermektine fluvoxamine lopinavir ritonavir chloroquine kaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » nerdesiniz

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
nerdesiniz
13 Mesaj -
esselamu aleykum veRahmetullahu veberekatuhu.....

sevgili kardeþlerim belki yeni arkadaþlar beni tanýmayabilirler ama eskiler tanýrlar (inþALLAH)sevinçli
ben nurdanay...

epeydir bir araya gelemiyorduk irtibatýmýz yoktu baktým eski kadrodan doðru dürüst kimse yok belkim toplanýrlargöz kırpma

nadis fatma sümeyra sayaçgin vs kýzlar ben burdayým siz nerdesiniz.......

Güle Güle

en guzele emanetsiniz.....
Gönderen: 15.03.2008 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   zeynepgül üyenin diger mesajlarini ara zeynepgül üyenin Profiline bak zeynepgül üyeye özel mesaj gönder zeynepgül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Ve aleykum selam nurdanay ablacým, sen de beni tanýmayacaksýn gerçi büyük ihtimalle, üye ismim de deðiþti falan ama ben senin ismini hatýrlýyorum, hoþgeldin tekrar..gül sevinçli
Gönderen: 15.03.2008 - 13:56
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynepgül su an offline zeynepgül  
13 Mesaj -
sevinçli Te$ekkürler caným benim hoþbulduk..

kýzlar toplanýn hadeee..gül
Gönderen: 15.03.2008 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   zeynepgül üyenin diger mesajlarini ara zeynepgül üyenin Profiline bak zeynepgül üyeye özel mesaj gönder zeynepgül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
13 Mesaj -
nerde bu millet yaw düsün
Gönderen: 16.03.2008 - 22:40
_LaL_ su an offline _LaL_  
hoşgeldiniz..
838 Mesaj -
hoþgeldiniz abla .. belki beni de tanýmýyor olabilirsiniz ama bir hoþgeldiniz demek istedim..

selam ve dua ile..
Gönderen: 16.03.2008 - 23:27
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
13 Mesaj -
hb caným benim gül

havvanene falan burda ama neden yazmýyor bizim eskiler:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son zeynepgül tarafından, 17.03.2008 - 10:48 tarihinde.
Gönderen: 17.03.2008 - 10:48
havva nene su an offline havva nene  
83 Mesaj -
caným ya ...bende ayný þeyi soruyorum kendime ......herkesin kendine göre bir iþi vardýr mutlak.....ALLAH hayýrlý ve Onun hoþnut olduðu meþgaleler versin.......peki sen nerelerdeydingöz kırpma
neyse geldin ya ....hoþgeldin sefa getirdin......bu sabah kalbime hayat sevinci verdin .aşık
selam ve dua ile......
Gönderen: 17.03.2008 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   havva nene üyenin diger mesajlarini ara havva nene üyenin Profiline bak havva nene üyeye özel mesaj gönder havva nene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
VE ALEYKÜM SELAM

ARAMIZA TEKRARDAN HOSGELDIN CAN BAYA ÖZLETIN KENDINI

BIR DAHA AYRILMAMAK DILEGIYLE..

BIZ BURALARDAYIZ

SENDE KAYBOLMA ARTIKsevinçli

Gönderen: 17.03.2008 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
13 Mesaj -
çok sevindim sizi gördüðüme ben hala çalýþýyorum...
sevinçli

sizler nasýlsýnýz inþALLAH ??

neler oldu ben yokken özledim yaw sizlerle konuþmayýsıkıntılı gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 18.03.2008 - 12:41
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ve Aleykum Selamm

Hos Geldin sevinçli

Gönderen: 18.03.2008 - 17:55
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 540 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mrvtt (34), incim (55), kalbiselim (53), asimm (43), hisam (48), aciz önder (38), caramed (51), sevim (59), hasan kemal (54), aygo (43), akdemir (49), zeynep63 (18), adem dikici (58), semasalman (37), yusuf2023 (43), hallo42 (33), aymet (46), irfan55 (49), bayercana (35), Sabri-81 (43), selam2000 (51), Dadas69 (55), celebirisin (40), Musab49 (50), genciz (56), erkamartuk (38), yalniz gul (58), dertli007_46 (36), kafka001 (52), egemen07 (44), Tekin (51), milasi (68), porselen43 (55), semasalman87 (37), dtkyusuf (49), sertel (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57016 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.