stromectol ivermektin hydroxychloroquine kaletra hydroxychloroquine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Mekkeden SELAMLAR...

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MARDİN DEN SELAMLAR...
39 Mesaj -
Güzel diyar mekkeden hepinize selamlar.Hoþvakit geçirmek ümidiyle hepinizÝ gönüllerin sahibine emanet ediyorum.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .erdal. tarafından, 20.12.2007 - 01:49 tarihinde.
Gönderen: 15.12.2007 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   .erdal. üyenin diger mesajlarini ara .erdal. üyenin Profiline bak .erdal. üyeye özel mesaj gönder .erdal. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NeWBaHaR su an offline NeWBaHaR  
27 Mesaj -
v.a.s hoþgeldiniz sefalar getirdiniz

yanlýþ okumuyorum ben deðilmi o güzel þehir mekke'den

hayýrlý olsun .........

güzelliklerde buluþmak dileði ileeee

gülgülgülgülgülgül
Gönderen: 15.12.2007 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   NeWBaHaR üyenin diger mesajlarini ara NeWBaHaR üyenin Profiline bak NeWBaHaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*selsebil* su an offline *selsebil*  
81 Mesaj -
Ve aleyküm selam;
Bizdende o Mübarek beldelere selam. Allah cc haccýnýzý kabul etsin insAllah , dualarýnýzý unutmayýn.
Gönderen: 15.12.2007 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   *selsebil* üyenin diger mesajlarini ara *selsebil* üyenin Profiline bak *selsebil* üyeye özel mesaj gönder *selsebil* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fazılmirza su an offline Fazılmirza  
48 Mesaj -
Ve aleyküm selam.Efendimizin bastýðý topraklarý bizler için öpün.
Gönderen: 15.12.2007 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   Fazılmirza üyenin diger mesajlarini ara Fazılmirza üyenin Profiline bak Fazılmirza üyeye özel mesaj gönder Fazılmirza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ecrennur su an offline ecrennur  
86 Mesaj -
VE ALEYKUM SELAM EFENDIMIZE BIZDEN BOLCA SELAM SOYLEYIN DUANIZDA SEFATINDE BIZIM IICNDE ISTEMEYI UNUTMAYIN INS
Gönderen: 15.12.2007 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   ecrennur üyenin diger mesajlarini ara ecrennur üyenin Profiline bak ecrennur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Ve Aleykum Selam...

Allah c.c. Razi Olsun.. Ibadetinizi mübarek, haccinizi mebrur eylesin...

Dualarinizda biz kardeslerinizede yer ayiriniz insaAllah...

Gönderen: 15.12.2007 - 23:56
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.erdal. su an offline .erdal.  
39 Mesaj -
Hoþbulduk.Allah razý olsun hepinizden....Hacda deðilim bu arada yanlýþ anlaþýlmasýn...
Gönderen: 16.12.2007 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   .erdal. üyenin diger mesajlarini ara .erdal. üyenin Profiline bak .erdal. üyeye özel mesaj gönder .erdal. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Hos geldin kardes....ne güzel...mekkedesin.....sevinçli
Üyeligin hayirli olsun...selam ve dua ile kardesiniz...
Gönderen: 18.12.2007 - 14:04
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Vefasız...
39 Mesaj -
Vefasýz ablam kardeþinizi þutladýlar hiç sesinizi bile çýkarmadýnýz,bumu ablalýðýnýz...Eyvallah ablam,aman çakmasýn Rüzgar ablamýz,sonra birdaha siler bizi...
Gönderen: 19.12.2007 - 01:20
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: Vefasız...
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mekkeyasir

Vefasýz ablam kardeþinizi þutladýlar hiç sesinizi bile çýkarmadýnýz,bumu ablalýðýnýz...Eyvallah ablam,aman çakmasýn Rüzgar ablamýz,sonra birdaha siler bizi...

hic bir sey anlamadim...soktayim....Allah Allah.....telaşlı
simdi baska bir eklemeni okudum...ben bilmiyordum...böyle bir durumdan habersizdim...sen kendin girmiyorsun saniyordum...hatta hossada ki yazini okudum bu gün...dedim cok mu üstüne gittim banami kirgin...niye ravdaya girmiyor dedim...durum farkliymis...bu garib ablanin gücü de bir yere kadar...sen artik yapman ve yapmaman gerekenleri biliyosun...her kez benim gibi düsünemez...burasi bir site kurallari var...ben hic kimsenin gitmesini istemem...inaniyorum ki yetkililerde istemez...sende artik daha dikkatli olmalisin...tekrardan hosgeldin...kardesim....selam ve dua ile...hayirli paylasimlar....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 19.12.2007 - 02:55 tarihinde.
Gönderen: 19.12.2007 - 02:46
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE: Vefasız...
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mekkeyasir

Sizi ben banlamadým bu birincisi..
Ýkincisi benim hakkýmda yalan yanlýþ þeyler yazan bir konu açtýnýz, Allahaþkýna ben size özelden hakaret mi ettim, tek bir kötü þey söylemedim size Allah biliyor, bu kadar basit mi yani biri hakkýnda asýlsýz þeyler söylemek..
Gönderen: 19.12.2007 - 11:49
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hüzünlü bir bayram..
39 Mesaj -
Kimseye kýzgýn deðilim ama kýrgýnlýk var oda yönetimdeki kardeþlerime tek taraflý deðerlendiriyorlar meseleleri birde tehtitkar konuþmalar þöyle yaparsam silerim felan,ne oldu kardeþim sildin eline ne geçti,bak yine burdayým,yine silseniz yine burda olacaðým,çok zor biþey deðil bildiðiniz gibi,neyse herþeyi geride býraktýk hepinizin bayramýný en içten dileklerimle kutluyorum...Arkadaþlar bugün mardin deyim yarýnda burda olcam kurban için burdayýz(dua edin olurmu),mardini biraz gezdik,fakir aç sususz insanlarý görünce,nelerle uðraþmýþ ve takýlýp kalmýsým onu anladým...Allah önce burdaki insanlarýn sonra bizim yardýmcýmýz olsun...
Gönderen: 19.12.2007 - 22:23
RE: RE: Vefasız...
39 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RuZGaR

Alıntı
Orijýnalý mekkeyasir

Sizi ben banlamadým bu birincisi..
Ýkincisi benim hakkýmda yalan yanlýþ þeyler yazan bir konu açtýnýz, Allahaþkýna ben size özelden hakaret mi ettim, tek bir kötü þey söylemedim size Allah biliyor, bu kadar basit mi yani biri hakkýnda asýlsýz þeyler söylemek..

Güzel kardeþcim hakkýný helal et,sen bana mesaj yazmýþtýn heralde bende onla alakalý birþeyler yazmýþýmdýr büyük ihtimalle,hatýrlamýyorum bile,problem deðil,suç bendedir büyük ihtimalle...Allaha emanet olun...
Gönderen: 20.12.2007 - 00:18
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
demek memleketimdeydin mardinde malleysef cok fakir var Allah yardimcilari olsun

tekrardan aramiza hosgeldin

Gönderen: 20.12.2007 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
39 Mesaj -
Hala memleketinizdeyim ablam ,yarýn 25 büyük baþ kurbanýmýz var vekaleti verip döneceðim,istanbula inþallah...Ama içimde bir hüzün var þuan anlatamam inanýn...
Gönderen: 20.12.2007 - 01:33
Admin

1760 Mesaj -
bak simdi duygulandim cok özlemisim oralari ah gurbet ah

selam söyle sesli seslisevinçli
Gönderen: 20.12.2007 - 01:36
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
39 Mesaj -
Ablacým isminiz G.... dü demi yanlýþ hatýrlamýyorsam...Söylerim merak etmeyin...Kardeþiniz sizin adýnýza burda üzmeyin kendinize,bunlar güzel þeyler,elbet birgün geçecek,sevgiliye olan gurbeti düþününce bunlar hiç kalýyo ablam...Öyle düþünüp öyle hareket etmekten baþka þansýmýz varmý?
Gönderen: 20.12.2007 - 01:44
Admin

1760 Mesaj -
evet g.Allah razi olsun
Gönderen: 20.12.2007 - 01:48
MARDIN DEN SELAMLAR
39 Mesaj -
Çok güzel sýcacýk insanlar,riyasýz ,samimi, içten böyle insanlarý çok özlemiþim.Çok þanslýsýnýz mardýnlý oldugunuz için ablam,kadrini kýymetini bilin memleketinizin.Hepsi kapýsýný bize açtý,inanýn evlerinde belki yiyecek ekmekleri yoktu ama bizi davet ettiler,çaylarýný içtik,o safiyane ve çekingen bakýþlar beni çok etkiledi,bunlar unutulmýyacak anýlar olarak kalacak kardeþýnýzde...Çok sevdim mardini ve insanlarýný,buraya gezmeyede geleceðiz inþallah,tabi ellerimiz dolu olarak inþaallah..
Gönderen: 20.12.2007 - 01:53
))zeynep(( su an offline ))zeynep((  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Ve Aleykum Selam...

Allah c.c. Razi Olsun.. Ibadetinizi mübarek, haccinizi mebrur eylesin...

Dualarinizda biz kardeslerinizede yer ayiriniz insaAllah...

Amin...
Amin...

Gönderen: 30.12.2007 - 20:20
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 518 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
BeSMeLe (39), serkan_aktas (45), karaahmetoglu (65), ademozdamar (54), levent (49), uhud38 (53), benfurkan (65), anemonia (43), tugrulsuratli (51), ali sungur (50), Adem71 (53), seyda59 (55), cetinceli (47), yenimemoli (44), fbetulk (43), hani5 (31), MileynSeleme (49), zehraygtster (33), halil ibrahim (59), mzeki (52), metinmaltas (79), Sefer1 (55), rabiaemin2 (39), Meftun (38), mkaya970 (54), islamin_gulu (37), mustafatunç (57), ali bostan (60), Kar_Tanesi_ (35), s7e7v7e7n (39), 00571 (41), Toyanc (50), volkan42 (54), frost_35 (42), gurbetci71 (57), salebe25 (44), barbarosum (49), gulcan (37), ocean82 (42), kalemdar (48), NURUNALANUR (52), SeYh_S@MiL (40), Hilal-Nisa (37), m.zeki (52), ToZ-PeMBe (37), ugurlar (37), yasemin330 (39), Iklama88 (36), mehmetkaya2005 (38), fatihuslu1985 (39), ebuzer21 (60), uduh_72 (43), NuRCaN (35), naz_angel (39), hakan125 (49), 23041987 (37), Derya A (37), delice (48), H.Gultekin (19), EsiLa_68 (35), ankebut06 (47), alzen (48), derici_001 (69), hamdi ulay resu.. (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59413 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.