generique colchicine kaletra lopinavir ritonavir kaletra generique kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Gönülbagi » ***Ucurum Kenarinda***

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***Ucurum Kenarinda***
443 Mesaj -

Ucurum kenarinda

Ucurumun kenarindayim derken
Dogruyu yanlisi ayiramazken
„Benim kimsem yokmu ALLAHIM“
„Elimden tutan yok“ diye düsündügüm an
Sen tuttun Ya Rabbi ellerimden

Körler denizinde akip giderken
Disardan o denizin akisini seyretmeyi
Ve pisman olmadan geri dönmeyi
Sana daha cok baglanmayi
Sen nasip ettin Ya Rabbi..

Yanlis olan ama Dogru bildigim
Olucak dedigim ama olmamasi gereken
Bir yanlista bir dogru aradim
Ama bulamadim Ya Rabbi
Nasil olurda yanlista Gercegi ararim dimi?
Arasamda bulamazdim zaten..
Sensin Dogru olan Sensin Ya Rabbi..

Senin Yasak kildigin bir Hareketi
Ne diye ben hala olur diye dua ederdim?
Ya Rabbi sükür ve hamdü sena Sana
Sana sükür ki,
Gec olmadan Dogruyu gösterdin bu kuluna
Nasip ettin kendimi geri kazanmayi
Sana yine sükür ki güven artik yakin bana
Sana daim sükür Ya Rabbi

..Yeniden Dogdu bu ben sanki..

((Gönülbagi)) 22-11-2007

Gönderen: 27.11.2007 - 19:22
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Çok güzel bir þiir olmuþ gercekten,yüreðinize saðlýk. resimde dikkat çekici çok ... Eklemeniz için tesekkurler...Allah c.c razý olsun inþaAllah...

EsSelam Aleykum...

Gönderen: 28.11.2007 - 06:40
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Yeniden Dogdu bu Ben sanki.....

Nice ucurum kenarinda olup yardim eli bekleyenlere beste olsun bu siirin Gönülbagi kardesim....

Yardimin nerden oldugunu, Yaradanin kim oldugunu gören gözlerden eylesin Rabbimiz....

Yüregine Saglik..

Gönderen: 11.12.2007 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ukab

Çok güzel bir þiir olmuþ gercekten,yüreðinize saðlýk. resimde dikkat çekici çok ... Eklemeniz için tesekkurler...Allah c.c razý olsun inþaAllah...

EsSelam Aleykum...

ALLAH c.c. Razi olsun Ukab Kardes...

Seninde Yüregine saglik ve iman nurunu eksik etmesin Mevlam..Yorumun icin Tesekkür ederimgül

Güzellik Sizlerin Gönüllerinizde..

Güzellik Bizim Davamiz..

Din ile Imanimiz..

O Güzellik Bizim Sevdamiz...

Gönderen: 12.12.2007 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 345 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zumruduanka (54), musabenes (50), ecelikkaya (39), beytullah akbas (45), arkadaþ63 (43), ihsanoral (58), Risale-i_Nur (40), afilli67 (45), SrSn (32), sofilutuf (57), dosta-dogru (54), mucahid79 (45), ryk1804 (60), rüzgar (40), makif2 (51), {{esmanur}} (37), hamit70 (54), nureddin (38), canberk- (39), feyza-_- (41), sinan.s (48), serbey (43), konuralp (55), barla07 (55), yildirim10 Dk (54), rümeysam (40), CEYLÝN (38), Gurbet_Gulu (39), TAHÝR (46), gokhan62 (62), edyebu (46), esra kaya (38), Nurozingo (38), beraat (39), ist79 (45), ouz (36), imanlý (45), OsmanÖZGEN&Cced.. (42), cemcuneyt (38), reyyan62 (62), gokhansedacengi.. (36), yenikoy (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57243 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.