lopinavir ritonavir ivermektin budesonide hydroxychloroquine lopinavir ritonavir naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » SON ÇİĞKÖFTECİ............

önceki konu   diğer konu
37 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (3): < zurück 1 (2) 3 weiter >
Gönderen
RE:
328 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

aman ya RABBIM - $u $irin BEBEKzene bakin aşık aşık

bu olsa yildirim aski olsa gerek -
bi baki$ta iki yandan vuruldum...

Biri cok masaallah cok tatli ve cok $irin - digeri ise cok lezzetli aşık aşık

$ey - AKINZEN abi - bi gelin adayi daha cikti kahkaha kahkaha

Bu arada iki ki$i kavga ederken - ücüncüsüne dü$ermi$ - yani BANA kahkaha
(türkcem biraz zayif - almacasi daha komik aslinda-ama idare edin beni kahkaha )

ellerinize saglik

selam ve dua ile - gelininiz Güle Güle Güle Güle

HOPPALAAAA BÝ SEN EKSÝKTÝN SENDEN NERDEN ÇIKTIN GECENÝN BU YARISINDA YAHUkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MELIKSAH04**

Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

aman ya RABBIM - $u $irin BEBEKzene bakin aşık aşık

bu olsa yildirim aski olsa gerek -
bi baki$ta iki yandan vuruldum...

Biri cok masaallah cok tatli ve cok $irin - digeri ise cok lezzetli aşık aşık

$ey - AKINZEN abi - bi gelin adayi daha cikti kahkaha kahkaha

Bu arada iki ki$i kavga ederken - ücüncüsüne dü$ermi$ - yani BANA kahkaha
(türkcem biraz zayif - almacasi daha komik aslinda-ama idare edin beni kahkaha )

ellerinize saglik

selam ve dua ile - gelininiz Güle Güle Güle Güle

HOPPALAAAA BÝ SEN EKSÝKTÝN SENDEN NERDEN ÇIKTIN GECENÝN BU YARISINDA YAHUkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Sinirli Sinirli Sinirli

yaaa sýz canýnýzamý susadýnýz akýnzen kardeþim bu ýkýsýne býrsey söyle

hala olarak ve ilk bebekzen tatlýsý sipariþini veren ben olarak o beným hakkýmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kahkaha kahkaha

Gönderen: 30.09.2007 - 02:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Abimmm bebekzeni kiskandigindan bize artik ondan bahsetmiyorsun basbayi ortada kiskancligin...

Cünki herkez sitede onu sevdigini pek ala biliyorsun bu yüzden yazilarinda artik ona yer vermiyorsun..

Halbuki simdi dahada büyüdü kimbilir ne yaramazliklarida vardir ama gel görki kiskanclik senin gözünü degilde parmaklarini vermis ki ondan bahsettirmiyorsevinçli

Halasinin canisi oda careyi bizlere cigköfte yapmada buldu...
Biliyorki cok seviyoruz onuda cigköfteyide.Önce cig köfteyi üstünede tatli niyetine onun tombis yanaklarini yeriz biz....

Ellerine saglik bebekzenim cok tatli olmus halammm tekrarini isterüksevinçli
Gönderen: 30.09.2007 - 02:02
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
AAAAAAAAAAAAAAAA ÝNANMIYORUM BENÝM EÞÝMDE HEP " HANIM SEN YAT BEN ÇOCUÐUN SÜTÜNÜ ÝÇÝRÝRÝM "DEYÝP BENÝ GÖNDERÝYOR üzüntülü AYYYY VALLA YAÞI GEÇKÝN ADAMA ÇOCUK YARAMIYOR BÝ TUHAF OLUYORLAR BEN ONA BUNUN HESABINI SORARIM BENDE DÝYORUM BU ÇOCUK NÝYE BÖYLE ZAYIF ADAM GÖTÜRÜYOE ÇOCUÐUN BÜTÜN MAMALARINI üzüntülü üzüntülü üzüntülü kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RaVZaNuR

Abimmm bebekzeni kiskandigindan bize artik ondan bahsetmiyorsun basbayi ortada kiskancligin...

Cünki herkez sitede onu sevdigini pek ala biliyorsun bu yüzden yazilarinda artik ona yer vermiyorsun..

Halbuki simdi dahada büyüdü kimbilir ne yaramazliklarida vardir ama gel görki kiskanclik senin gözünü degilde parmaklarini vermis ki ondan bahsettirmiyorsevinçli

Biliyorki cok seviyoruz onuda cigköfteyide.Önce cig köfteyi üstünede tatli niyetine onun tombis yanaklarini yeriz biz....

ya beným ýlk eklememý okuyan yok galýba gýttýkce rakýplerým artýyor
ben tatlýyý cok severýmmmmmmmm anca bana yeter bebekzen ravzanurum sende sola cek hadi caným ilk sipariþ bendendýkahkaha kahkaha

Gönderen: 30.09.2007 - 02:05
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
nasil nerden ciktin? sevinçli

Ben cikarim vallahi - iyi koku alirim ben - bide böyle $irin-lezziz-$eker-tatli-sevecen birini görünce - hic dayanamam kahkaha kahkaha

hem biz gelin adayiyiz kahkaha kahkaha

lütfen - bayanlara yol verirmisiniz kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:06
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
328 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijýnalý RaVZaNuR

ya beným ýlk eklememý okuyan yok galýba gýttýkce rakýplerým artýyor
ben tatlýyý cok severýmmmmmmmm anca bana yeter bebekzen ravzanurum sende sola cek hadi caným ilk sipariþ bendendýkahkaha kahkaha

BANA BAKSANA SEN SU DAMLASI SENÝ OKYANUSA DAMLATIRIM SIRRA KADEM OLURSUN AAAAA ÇOCUÐU DAMAT ALIYORUZ DEDÝK AYOL DAÐITIRIM BU FORUMU BU ARADA ESMA SULTAN BENDE ÝKÝ KIZ ANNESÝYÝM BÝRDE OÐLUM VAR YANÝ BEBEKZENLE ÝKÝDE OÐLUM OLACAK YANÝ BUGÜNE BUGÜN BEBEKZENÝN GAYNANASIYAAAAAMMMkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:10
330 Mesaj -
haa bu arada yeni okudumda
meliksah abim seninde varmis bi BEBEKzenin sevinçli sevinçli

onuda merak ettim ben simdi ama göz kırpma
Gönderen: 30.09.2007 - 02:10
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Akınzen kardeşim şu an cok üzgün
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

nasil nerden ciktin? sevinçli

Ben cikarim vallahi - iyi koku alirim ben - bide böyle $irin-lezziz-$eker-tatli-sevecen birini görünce - hic dayanamam kahkaha kahkaha

hem biz gelin adayiyiz kahkaha kahkaha

lütfen - bayanlara yol verirmisiniz kahkaha kahkaha

GELÝN ADAYINA DÝCEK SÖZÜMÜZ YOK AMA ÖNCE BEBEKZENIN HALALARINDAN ONAY ALMAN LAZIM
YOK IZIN VERMIOYORUZkahkaha kahkaha

babazen bebekzeni kýskanma derdýnde ahhhhhhhhh ýký saattýr msn de konusuyoruz resmen aglýyor karýzmam gýttý dýye neymýþ efendým bebekzen önplana gene cýkmýþ yazýyý yazan kendýsýymýþ ama ilgiiiiiii bebekzene imiþ üzülme akýnzen kardesým alýþkýnsýn sen karýzmanýn gýtmesýne hep bebekzen yuzunden dýme??kahkaha kahkaha kahkaha

bebekzennnnnnnn birrrrrrrrr numaraaaaaaaaa

kýskananlar c.......sýn

Gönderen: 30.09.2007 - 02:14
330 Mesaj -
ALLAH BAGISLASIN ABILERIM..
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..

BU ARADA - BENIMDE IKI TANE KIZ YEGENIM VAR ÜCÜNSÜDE YOLDA (YAKINDA GELIR INSAALLAH)

BEBEKLERE COCUKLARA HASTAYIM - BAYILIYORUM - COK SEVIYORUM!!

COK SIRIN COK TATLILAR...

ONLARI DÜSÜNDÜKCE - ACIKIYORUM kahkaha kahkaha

MELIKSAH ABIM SENIN VAR - BIZE BIRAKI VERSEN?? kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:15
330 Mesaj -
AMA HALASI - BEN COK HAMARATLIYIM
VARIMI YOKUMU ONA VERIRIM
GÖZÜM GIBI BAKARIM
HATTA VE HATTA ISTERSE TOP BILE OYNARIMki hic sevmediim bir oyundur
NE ISTERSE YAPARIM
NINNILER SÖYLERIM (yari almanca yari türkce) sevinçli
ya kisacasi MÜKEMMEL bi gelin adayiyim kahkaha kahkaha

bu firsat kacirilmaz ona göre - kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:19
RE:
328 Mesaj -
ESMA SULTANIM EVET BENÝMDE MELÝKÞAHIM VAR ÜÇ YAÞINDA ÝKÝ BÜYÜK KIZIM VAR KIZLAR FAZLA OLUNCA OÐLANA DOYUM OLMUYOR BU ARADA BEN YAÞIN MÜSAÝTSE SENÝ GELÝNDE ALABÝLÝRÝM MALUM ANNELÝK DUYGUSU ÞÝMDÝDEN OÐLUMA UYGUN KIZ ARIYORUM VALLA BAK BEN ÇOK ÝYÝ KAYNANA OLURUM AMA BEBEKZEN BÝZÝM OLACAKKKK
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

ALLAH BAGISLASIN ABILERIM..
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..

BU ARADA - BENIMDE IKI TANE KIZ YEGENIM VAR ÜCÜNSÜDE YOLDA (YAKINDA GELIR INSAALLAH)

BEBEKLERE COCUKLARA HASTAYIM - BAYILIYORUM - COK SEVIYORUM!!

COK SIRIN COK TATLILAR...

ONLARI DÜSÜNDÜKCE - ACIKIYORUM kahkaha kahkaha

MELIKSAH ABIM SENIN VAR - BIZE BIRAKI VERSEN?? kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.09.2007 - 02:19
330 Mesaj -
affedersin abim diye hitap ettigim icin sevinçli kizardim aslinda ama gören yok kahkaha kahkaha

cok güzel bi ismi var- ALLAH BAGISLASIN..

Ya$im - bebi$lere herzaman uygundur sevinçli sevinçli
ama evlilige yakin baktigimi annem duymasin göz kırpma

Bence ama kizlar daha cilveli oluyorlar.
Erkekler ise daha bi karizmatikler ama aşık aşık

ama ister kiz ister oglan - benim icin hic farketmiyorlar.
sevimliler yinede sevinçli sevinçli
Gönderen: 30.09.2007 - 02:23
RE:
328 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

affedersin abim diye hitap ettigim icin sevinçli kizardim aslinda ama gören yok kahkaha kahkaha

cok güzel bi ismi var- ALLAH BAGISLASIN..

Ya$im - bebi$lere herzaman uygundur sevinçli sevinçli
ama evlilige yakin baktigimi annem duymasin göz kırpma

Bence ama kizlar daha cilveli oluyorlar.
Erkekler ise daha bi karizmatikler ama aşık aşık

ama ister kiz ister oglan - benim icin hic farketmiyorlar.
sevimliler yinede sevinçli sevinçli

OLSUN CANIM KARDEÞÝM HÝÇ ÖNEMLÝ DEÐÝL ÞU MÜBAREK GECEDE BEBEKZEN BÝR RENK KATTI GECEMÝZE ALLAH ANA BABASINA HAYIRLI EVLAT EYLESÝN ÇOCUKLAR SEVÝLMEZMÝ PEYGAMBERÝMÝZ BÝLE NE KADAR ÇOK SEVERMÝÞ BU MASUMLARI RABBÝM ONLARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETÝNE BÝZE NÝMET VERÝYOR BU ARADA GELÝNÝM OLMAN ÝÇÝN TEKLÝFÝM HALA GEÇERLÝ SULTANIM aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 30.09.2007 - 02:33
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Gördünmü bebekzen gördünmü konu senin yüzünden almis basini gitmissssssss..

BIrde bana artik rabet yok dersin...

Babanda hakliymis seni kiskanmakda hak verdim abime...

Milletbirbirine girince bende kiskandim dermisimm.

Sudamlam al senin olsun giiii surda bir kac ay sonra benim torunda geliyor nassi olsagöz kırpma
Gönderen: 30.09.2007 - 13:03
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (3): < zurück 1 (2) 3 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 552 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58340 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.