generique colchicine kaletra kaletra budesonide generique plaquenil seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Selam ben geldim:)

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Selam ben geldim:)
18 Mesaj -
Selam arkadaslar göz kırpma

Ben araniza yeni katildim simdiden diyim cok memnun olacaksiniz beni tanidiginizasevinçli

Herkese iyi sohbetler

(Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun insallah)
Gönderen: 23.09.2007 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   DoLuN üyenin diger mesajlarini ara DoLuN üyenin Profiline bak DoLuN üyeye özel mesaj gönder DoLuN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
Seni Seviyorum.. Hosgeldin..
821 Mesaj -
DoLun Caným!...

Hatta Can dan ötem..

Önce sessiz ama anlamlý bir tebessüm mü göndermeli..

Yoksa kocaman gülümseyerek "Merhaba" mý demeli?..

Oysa ben þimdi tek bir cümle söylemekle yetinebilirim;

"Yalansýz" tek bir cümle:

"Seni Seviyorum..." Hosgeldin!

Hayat bize yarýn ne getirecek bilemem!..

Ama dileðim, geleceðin beni hayatýndan silmemesi dostum...

Adým, aklýnda ve yüreðinde kalsýn..

Sevgim dolsun kalbine..

En güzel günler bizim olsun..

Tekrar Hosgeldin..gül

Gönderen: 23.09.2007 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
hosgeldiniz kardesim
dolunay bacimizin sevdigi bizimde sevdigimizdir
hayirli olsun
selam ve dua ile kardesinizGüle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 23.09.2007 - 02:07 tarihinde.
Gönderen: 23.09.2007 - 02:07
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuN su an offline DoLuN  
18 Mesaj -
Hosbulduk Guzel insan..

Hayat bize en guzel gunleri getireceginden emin ol!!
Rabbim Buyuk!
Rabbim Kerim!
Rabbimin Dilekleri kabul edendir

Kendimizi ona emanet ettik bizi guzel gunler bekliyogöz kırpma

SENI SEVIYORUM.. CANIMSIN.. HERSEYIMSIN.. DOSTUM ARKADASIM BACIMSIN...
Gönderen: 23.09.2007 - 02:10
Bu Mesaji Bildir   DoLuN üyenin diger mesajlarini ara DoLuN üyenin Profiline bak DoLuN üyeye özel mesaj gönder DoLuN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
18 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

hosgeldiniz kardesim
dolunay bacimizin sevdigi bizimde sevdigimizdir
hayirli olsun
selam ve dua ile kardesinizGüle Güle

Tanisan sende cok seversin emin olkahkaha

Hosbulduk canimcimm
Gönderen: 23.09.2007 - 02:11
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Aramiza hosgeldin sefalar getirdin

Üyeligin hayirlara vesile olur insAllahgül

Gönderen: 23.09.2007 - 02:23
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
18 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Ve Aleyküm Selam

Aramiza hosgeldin sefalar getirdin

Üyeligin hayirlara vesile olur insAllahgül

Hosbulduk tsk ederim.. Insallah...
Gönderen: 23.09.2007 - 02:41
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
VeAleykum Selam...Hoþ geldiniz , üyeliðiniz hayýrlý olsun...
Gönderen: 23.09.2007 - 04:50
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Allahicin su an offline Allahicin  
4 Mesaj
hosgeldin can kardes.banada hos geldin diyen yokmu sıkıntılı
Gönderen: 23.09.2007 - 06:25
Bu Mesaji Bildir   Allahicin üyenin diger mesajlarini ara Allahicin üyenin Profiline bak Allahicin üyeye özel mesaj gönder Allahicin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
18 Mesaj -
hosbulduk arkadaslarsevinçli

Sende hg Allahicin sevinçli
Gönderen: 24.09.2007 - 01:12
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
hosgeldiniz DOLUN,

üyeliginiz hayirli olsun.

ALLAHicin sende hosgeldin Güle Güle Güle Güle

selam ve dua ile
Gönderen: 24.09.2007 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4 Mesaj
HoSBuLDuK

gül gül gül gül gül
bunlar SiZe
Gönderen: 24.09.2007 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   Allahicin üyenin diger mesajlarini ara Allahicin üyenin Profiline bak Allahicin üyeye özel mesaj gönder Allahicin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Ayy cok merci aşık aşık

selam ve dua ile

kolay gelee Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 24.09.2007 - 21:00
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
18 Mesaj -
Tesekkurler arkadaslar hosbulduk...
Gönderen: 24.09.2007 - 23:14
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
v.a.s hoþ geldin safalar getirdin .....

selam ve dua ile............
Gönderen: 24.09.2007 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Tekrardan HOSgeldin sefalar getirdin DoLuN canim....gülaşık

Üyeligin hayirli ve daim olsun insaALLAH...

Faydali paylasimlarda bulunmak ve bulusmak ümidigle...

DoLuN....gül

DoLuNaY...gülsevinçli

Gönderen: 26.09.2007 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
18 Mesaj -
Allahin selami uzerinize olsun.. Bu ne guzel ya her gun hosgeldin falan hosbulduk arkadaslar hepinizi seviyorumsevinçli)
Gönderen: 28.09.2007 - 01:18
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Msn de bir kac dakikalik konusma serefine nail oldugum ve o andan itibaren isindigim cok sicakkanli ve cici bir kardesimdir DOLUN.Ve canim seni burda gormek cok guzel iyiki uye oldun ve iyi aramizdasin.HOSGELDIN SEFALAR GETIRDIN CAN....gülgülgül
Gönderen: 28.09.2007 - 01:34
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4 Mesaj
VaZGeCeMeDiGiM SiTe

http://www.ravda.net
sevinçli
sevinçli
Gönderen: 19.11.2007 - 20:53
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 815 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
1732 üye ile 14.01.2023 - 16:03 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hircin (32), ayazdabirciftyu.. (38), arif_unal (64), lyoonn (46), ergali595 (42), FatihCgdm (38), kirenli (56), *imam_hatipli* (33), Muhsin B. (36), sezer74 (50), recepguducu (50), kenan_kygn (68), tek_1 (44), ajanpenny (46), basketcikid (34), sigat37 (37), erzincani (45), yasemin_nl (36), yosun (40), toprak_67 (45), By_Digital (38), gur (36), MustafaGED&Yacu.. (60), ademyildiray (49), ibrahimdzn (37), muka2828 (44), hagere (39)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.11942 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.