ivermektin ivermektine dexamethasone ivermektine stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Lokman Hamitoglu » Üç Kulhuvalla Bir Elham

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Lokman Hamitoglu su an offline Lokman Hamitoglu  
Üç Kulhuvalla Bir Elham
113 Mesaj -
ÜÇ KULHUVALLA BÝR ELHAM

Mezarlýk baþka alem; Sûkut eden, baðýran!
Geçenleri gördü mü; “Gel-gel” diye çaðýran…
Kiminin kabri rahat cennetten bir bahçeyken…
Kiminin kabri ise fitne, azap ve zindan!..

Geri dönmek istiyor; Mücrimler, günahkârlar…
“Neden az sevap ettik?” diyor saðda ahyarlar,
Salih evlat büyüten hayýr duâyla coþarken,
Ziyareti olmayan çaresizce aðlarlar…

Hey! Giden beþeriyet, var mý mezarda kimsen?
Hiç düþündün mü acep gün gelir ben de ölsem;
Kimseler uðraþmasa, ben burada unutulsam,
Bana hiç okunmasa üç kulhuvalla, bir elhem…

Mezarlar da ahu vah… Mezarlar feryat figan!
Dayanýrým diyorsan, kulaðý ver de dayan!
Bitmez sandýðýn ömür, tutunduðun saltanat…
Ýnan sade imtihan… Ýnan külliyen yalan!..

Lokman HAMÝTOÐLU
Gönderen: 04.05.2007 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   Lokman Hamitoglu üyenin diger mesajlarini ara Lokman Hamitoglu üyenin Profiline bak Lokman Hamitoglu üyeye özel mesaj gönder Lokman Hamitoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 547 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55645 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.