budesonide hydroxychloroquine hydroxychloroquine fluvoxamine generique stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK KÜRSÜSÜ » Cocuklar icin."KALEM"

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Cocuklar icin. "KALEM"
1158 Mesaj -
KALEM

Celal fakir bir marangozun oðluydu.
Dolma kalemini kaybettiði için yolun kenarýna oturmuþ aðlýyordu.
Oradan geçmekte olan iyi giyimli bir adam Celal'ýn niçin aðladýðýný öðrendikten sonra
cebinden bir kalem çýkarýp:
- Kaybettiðin kalem bu muydu ? diye sordu.
Celal hýçkýrýklarýný tutmaya çalýþýrken:
- Hayýr, benim kalemim bu kadar güzel deðildi,dedi.
Adam Celal'ýn dürüstlüðünü beðenmiþti.
- O halde doðru sözlü olduðun için ben de bu kalemi sana hediye ediyorum. Lütfen kabul et, diye kalemi ona verdi.

** Peygamber efendimiz, doðru sözlü olanlara Allah'ýn vereceði karþýlýðý þöyle bildirmiþtir:

"DOÐRU SÖZLÜLÜK ÝYÝLÝÐE, ÝYÝLÝK DE ÝNSANI CENNETE GÖTÜRÜR."

Gelecegimizin
teminati yavrularimiz;
sizlere verilecek
engüzel armaganin

mükemmel bir egitim oldugunu
ana-babaniza hatirlatirmisiniz
lütfen ?

göz kırpma

selam ve dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 16.11.2003 - 20:42 tarihinde.
Gönderen: 31.10.2003 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah razi olsun
1071 Mesaj -
Cok guzel bir hikaye
Gönderen: 26.11.2003 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gocerli su an offline gocerli  
232 Mesaj -
Allah razi olsun
Gönderen: 26.11.2003 - 23:53
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRDa su an offline VeRDa  
730 Mesaj -
Yuce rabbim cumlemizden razi olsun insallah...

Saygi, Selam ve Dua ile..

Gönderen: 27.11.2003 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   VeRDa üyenin diger mesajlarini ara VeRDa üyenin Profiline bak VeRDa üyeye özel mesaj gönder VeRDa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 17.08.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 558 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56411 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.