generique stromectol lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir ivermektine stromectol naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK KÜRSÜSÜ » MÜJDEEE!!!

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
astaravista253 su an offline astaravista253  
MÜJDEEE!!!
791 Mesaj -
MÜJDE RAVDA ÜYELERÝ KURAN-I KERÝM OKUMAYA BAÞLADIM ÖNCEDEN BAÞLAMIÞTIM AMA BU ÇOCUK KÜRSÜSÜ KATEGGORÝSÝNÝ GÖRMEDÝM ÞÝMDÝ FARK ETTÝM

SELAM VE DUA ÝLE...
Güle Güle
Gönderen: 16.08.2006 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
Konu icon    yasin056 kardesimize dikkat edin
639 Mesaj -
arkadaslar dikatinizi cektimi bilmem ama
yasin056 kardesimiz henüz on yasinda ve sanirim aramizdaki
en kücük kardesimiz
yasitlari sokaklarda top oynarken
o ravdadaki güzel konulara cevap yaziyor elinden geldigi kadar yorum yapiyor ve
kurani kerimi okumaya baslamis
ben ablasi olarak ona aferin diyorum ve gözlerinden öpüyorum
ALLAH seni ömrün boyunca kurani kerimi okumaktan
ve anlamaktan ve kuran ahlakiyla yasamaktan hic ayirmasin canim
ALLAH bizede senin gibi hayirli evlatlar nasip etsin
gül

Gönderen: 16.08.2006 - 19:34
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RavzayaHasret su an offline RavzayaHasret  
73 Mesaj -
BENDE TEBRÝK EDÝYORUM YASÝNO56 'YIgül

SELAM VE DUA ÝLE.gülGüle Güle Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RavzayaHasret tarafından, 16.08.2006 - 20:32 tarihinde.
Gönderen: 16.08.2006 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   RavzayaHasret üyenin diger mesajlarini ara RavzayaHasret üyenin Profiline bak RavzayaHasret üyeye özel mesaj gönder RavzayaHasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir.musluman su an offline bir.musluman  
86 Mesaj -
MASAALLAH sana Yasino56..
aferin sana
RABBIM bizlerede senin gibi evlatlar nasip etsin
ALLA'IM SENI HAYATIN BOYUNCA KUR'AN OKUMAKTAN VE KUR'AN AHLAKIYLA
YASAMAKTAN HIC AYIRMASIN VE BIZIDE ..
AMIN
Gönderen: 16.08.2006 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   bir.musluman üyenin diger mesajlarini ara bir.musluman üyenin Profiline bak bir.musluman üyeye özel mesaj gönder bir.musluman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE: yasin056
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý bir.musluman

aferin sana
AMIN

aminnnnn

gülgülgül

Gönderen: 17.08.2006 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
aferin sana!..
boyle devam et insaAllah kardesim..
Allah seni Onun yolundan, yolunu gosterenden ayirmasin!..
Gönderen: 17.08.2006 - 18:45
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Aferin yasincim Allah devamýný getirsin sakýn býrakma ara verme yani devamlý oku ki unutmayasýn günde yarým saat bile okusan yeter. Baþarýlarýn devamýný bekler gözlerinden öperim. Aslaným...

sevgilerimle...
Gönderen: 17.08.2006 - 19:30
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
Alýntý
Orijýnalý bir.musluman

aferin sana
AMIN

MASALLAH YASIN KARDESIM ,YAPTIGIN HER ISTE ILK AKLINA GELECEK SEYIN BEN BU ISI YAPARSAM RABBIM BENDEN RAZI OLURMU DEMEN DILEGIYLE

RABBIMIZIN RAHMETI, BEREKETI VE MERHAMETI CÜMLE ÜMMETI MUHAMMEDIN ÜZERINE O GÜZEL ÜMMETTENDE CANIMIZ YASIN KARDESIMIZIN ONUN AILESININ VE AKRABALARININ,SEVDIKLERININ VE DOSTLARININ VE DE ONA YÜCE KURAN I ÖGRETENLERIN ÜZERINE OLSUN
Gönderen: 06.09.2006 - 02:24
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
enes44 su an offline enes44  
28 Mesaj -
Eðer kalpleriniz temiz olursa Allah'ýn cc kelamýna doymazsýnýz

Hz.Osman(ra) Allah Razı Olsun

Tertemiz yüreðindeki bu sevincin artarak devam etmesini dilerim

RAbbim feyzini artýrsýn.

Güle Güle kahkaha
Gönderen: 06.09.2006 - 02:51
Bu Mesaji Bildir   enes44 üyenin diger mesajlarini ara enes44 üyenin Profiline bak enes44 üyeye özel mesaj gönder enes44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
UTANDIM...
agla agla agla

Yeðenim yaþýndaký bu kardeþimizin imanýna sahip olmadýðýmdan utandým...

ALLAH MUVAFFAK ETSÝN CANIM...:(
Gönderen: 06.09.2006 - 09:51
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Yasin056 Guzel kardesim !!

Ne kadar mutlu oldum bilemezsin yani !

SubhanaAllah
MasaAllah
Gönderen: 06.09.2006 - 15:14
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
islamin Gulu su an offline islamin Gulu  
83 Mesaj -
Çok sevindim senin adýna yasin kardeþim inþallah ömrün boyunca okumaya devam edersin...allaha emanet ol..senden ve bizlerden dua bekleyenleri de unutma...
Gönderen: 06.09.2006 - 15:22
Bu Mesaji Bildir   islamin Gulu üyenin diger mesajlarini ara islamin Gulu üyenin Profiline bak islamin Gulu üyeye özel mesaj gönder islamin Gulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
RE:
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

Yasin056 Guzel kardesim !!

Ne kadar mutlu oldum bilemezsin yani !

SubhanaAllah
MasaAllah

gül
Gönderen: 06.09.2006 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 539 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58341 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.