chloroquine generique plaquenil generique rhinocortlopinavir ritonavir hydroxychloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » NERELİYİZ ARKADAŞLAR

önceki konu   diğer konu
225 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (3): (1) 2 3 weiter >
Gönderen
Konu icon    NERELİYİZ ARKADAŞLAR
39 Mesaj -
aRKADAÞLAR NERELÝ OLDUÐUMUZU BELÝRTÝRSEK ÝNÞAALLAH GÖNÜL BÝRLÝÐÝ MEKAN BÝRLÝÐÝNE DÖNÜÞTÜRE BÝLÝRÝZ.
BEN MÝ? HA BEN

45

Gönderen: 06.10.2005 - 00:02
Bu Mesaji Bildir   tahahalit üyenin diger mesajlarini ara tahahalit üyenin Profiline bak tahahalit üyeye özel mesaj gönder tahahalit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Nur 66  
Misafir
66 (Yozgat)
Gönderen: 06.10.2005 - 07:07
Bu Mesaji Bildir   Yukari
huzeyfe__ su an offline huzeyfe__  
28 Mesaj -
gayseri
Gönderen: 06.10.2005 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   huzeyfe__ üyenin diger mesajlarini ara huzeyfe__ üyenin Profiline bak huzeyfe__ üyeye özel mesaj gönder huzeyfe__ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amine1 su an offline amine1  
295 Mesaj -
ORDU FATSALIYIM FAKAT HÝÇ GÝTMEDÝM KÖYÜME NASÝP OLMADI ..ÝKAMET ETTÝÐÝM VE DOÐDUÐUM YER MEDENÝYETLER ÞAHÝDÝ ÝSTANBUL...göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son amine1 tarafından, 04.02.2006 - 17:54 tarihinde.
Gönderen: 06.10.2005 - 19:25
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
ZONGULDAKMI DESEM YOKSA BAYBURTMU sevinçli
HADI ESIM BAYBURTLU OLDUGU ICIN BENDE BAYBURTLUYUM kahkaha
Gönderen: 07.10.2005 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dunya Misafiri su an offline Dunya Misafiri  
123 Mesaj -
67 67 67 67 67 67 67 67 67 67

bende ZONGULDAK liyim hemde 100%
Gönderen: 07.10.2005 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   Dunya Misafiri üyenin diger mesajlarini ara Dunya Misafiri üyenin Profiline bak Dunya Misafiri üyeye özel mesaj gönder Dunya Misafiri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
47

MARDIN
Gönderen: 07.10.2005 - 14:40
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
ESIM NE KADAR BAYBURTLU OLSADA BEN YINEDE ZONGULDAKLIYIMMMMMMMMMMMMMMM
Gönderen: 07.10.2005 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilber su an offline dilber  
Konu icon    selam
20 Mesaj -
bende bende bende YOZGAT liyim kardeslerim selametle kalin inSALLAH aminGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 07.10.2005 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   dilber üyenin diger mesajlarini ara dilber üyenin Profiline bak dilber üyeye özel mesaj gönder dilber üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
123 Mesaj -
tamam firdevs abla ben hep senin yanindayim
yeterki sen 67 li kal

67 nin nereseinden ???
Gönderen: 07.10.2005 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   Dunya Misafiri üyenin diger mesajlarini ara Dunya Misafiri üyenin Profiline bak Dunya Misafiri üyeye özel mesaj gönder Dunya Misafiri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1293 Mesaj -
bastonuyla ünlü olan güzel devrek´tenimaşık
Gönderen: 07.10.2005 - 14:57
Gast Nur 66  
RE: selam
Misafir
Alıntı
Orijinali dilber

bende bende bende YOZGAT liyim kardeslerim selametle kalin inSALLAH aminGüle Güle Güle Güle Güle Güle

Kardeþ Yozgat ýn neresindensin
Gönderen: 07.10.2005 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   Yukari
123 Mesaj -
Devregin bastonla ünlü oldugunu bilmiyodum
bende yogurduyla ünlü olan Caycumadayim

Hem dervrek ekmegiyle ünlü degilmiydidüsün

neyse sevindim
Gönderen: 07.10.2005 - 15:45
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
KONYAliyim.........(kulu)
Gönderen: 07.10.2005 - 17:32
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Dep Dep... (37)

gül
Gönderen: 07.10.2005 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
123 Mesaj -
37 neresi oluyo düsün düsün düsün

bilen varmi ???
Gönderen: 07.10.2005 - 20:05
1293 Mesaj -
YOK DEVREK BASTONUYLA ÜNLÜ SEHIRMERKEZINDE KOSKOCAMAN BASTON DIKILIgöz kırpma
Gönderen: 07.10.2005 - 23:04
kimyagerus su an offline kimyagerus  
59 Mesaj -
26 yetiþtiðim yer(Eskiþehir)

04 doðduðum yer(Aðrýgöz kırpma

26 þuan bulunduðum yer (Eskiþlehir)kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.10.2005 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   kimyagerus üyenin diger mesajlarini ara kimyagerus üyenin Profiline bak kimyagerus üyeye özel mesaj gönder kimyagerus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
123 Mesaj -
ÖYlemi firdevs abla bilmiyodum neyse
beni bu konuda aydinlattigin icin tesekkür
Gönderen: 07.10.2005 - 23:16
vuslat32 su an offline vuslat32  
85 Mesaj -
24 ERZÝNCAN
Gönderen: 07.10.2005 - 23:22
Bu Mesaji Bildir   vuslat32 üyenin diger mesajlarini ara vuslat32 üyenin Profiline bak vuslat32 üyeye özel mesaj gönder vuslat32 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RANAULHUSNA su an offline RANAULHUSNA  
33 Mesaj -
musluyum
aydin da buyudum
farnsada yasiyorum
vesselam
Gönderen: 07.10.2005 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   RANAULHUSNA üyenin diger mesajlarini ara RANAULHUSNA üyenin Profiline bak RANAULHUSNA üyeye özel mesaj gönder RANAULHUSNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tahahalit su an offline tahahalit  
yok mu 45li
39 Mesaj -
YAlnýz kaldýk galiba
yoksa manisa uyuyormu
Gönderen: 08.10.2005 - 01:09
Bu Mesaji Bildir   tahahalit üyenin diger mesajlarini ara tahahalit üyenin Profiline bak tahahalit üyeye özel mesaj gönder tahahalit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali akincimetin

Bismillahirrahmanirrahim

Dep Dep... (37)

gül

düsün
Neresi Dep Dep Abicim sevinçli

bende 03 Afyonnnnnnn hepinizi gaymak yemeye beklerim... sevinçli

Gönderen: 08.10.2005 - 02:08
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Kastamonu-Abana Karadeniz Namý diðer(Dep dep)sevinçli

Özür dilerim sizden canlar.

Aslýnda herkes bilir diye düþünüyordum ama kendimi kandýrmýþým.sevinçli

Nereli olursanýz olun hep gönüllerimizdesiniz kardeþler...

gül
Gönderen: 08.10.2005 - 11:48
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Supplication su an offline Supplication  
11 Mesaj -
Rivayete göre Konya'dan , Bulgaristana göç etmiþiz son durak ise TEKÝRDAÐ olmuþ. nüfus cüzdaným iStaNbuL diyor... AMA 59 59 59 59 59 59 59 59 59 köftem benim kahkaha
Gönderen: 09.10.2005 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   Supplication üyenin diger mesajlarini ara Supplication üyenin Profiline bak Supplication üyeye özel mesaj gönder Supplication üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sabir42 su an offline sabir42  
Konu icon   
45 Mesaj -
BENDE DÜNYALIYIM ARKADAÞLAR MEMLUN OLDUM.......
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar
gül gül gül gül .....Güle Güle
Gönderen: 11.10.2005 - 10:50
Bu Mesaji Bildir   sabir42 üyenin diger mesajlarini ara sabir42 üyenin Profiline bak sabir42 üyeye özel mesaj gönder sabir42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
bende ordunun kurtarilmiş bölgesi neresi hadi bilin
2687 Mesaj -
fa...ünlü bir yer tarihini okursanýz az mý gençler kýrýldý....yetimler kaldý...hey gidi günler hey..
Gönderen: 11.10.2005 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(( NuR )) su an offline (( NuR ))  
57 Mesaj -
Bende Kir$ehirliyim yaws hec aranizda yohmu??
yoksa yanlizmi kaldim:(
Gönderen: 11.10.2005 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   (( NuR )) üyenin diger mesajlarini ara (( NuR )) üyenin Profiline bak (( NuR )) üyeye özel mesaj gönder (( NuR )) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sitemdir su an offline sitemdir  
2 Mesaj
ben de aslen SÝNOPLUYUM ama istte yaþýyorum
Gönderen: 11.10.2005 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   sitemdir üyenin diger mesajlarini ara sitemdir üyenin Profiline bak sitemdir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hilal-Nisa su an offline Hilal-Nisa  
16 Mesaj -
selamünaleykum

arkadaslar bende ~28~ Giresunluyum ama tek kaldim galiba:(
Gönderen: 11.10.2005 - 21:11
Bu Mesaji Bildir   Hilal-Nisa üyenin diger mesajlarini ara Hilal-Nisa üyenin Profiline bak Hilal-Nisa üyeye özel mesaj gönder Hilal-Nisa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Hilal-nisa kardeþim ben seni hiç yalnýz býrakýrmýyým.

28 Giresun ( Görele )

Þu an istanbuldayým. Son 4 seneye kadar Giresunda yaþadým. Orda büyüdüm orda okudum ve orda yetiþtim.

Giresunun neresi kardeþim...
Gönderen: 11.10.2005 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aciz kul su an offline aciz kul  
28
8 Mesaj
BENDE GÝRESUN KEÞAPLIYIM KARDEÞLER
Gönderen: 11.10.2005 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   aciz kul üyenin diger mesajlarini ara aciz kul üyenin Profiline bak aciz kul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asude82 su an offline asude82  
4 Mesaj
Arkadaslar ben de Eskisehir ,Istanbul,Ankara,Corum ve Alamanyaliyimsevinçlidüsün Hii nasil mi?Babam Eskisehirli ,annem Istanbullu,Esim Corumlu, Ankarada dogdum,Alamanya da da oturuyorum.Ben Simdi nereliyim:?kahkaha Ben bu meseleyi daha cözemedim..Site cok güzel, sizlerle tanismaktan cok memnunumGüle Güle
Gönderen: 11.10.2005 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   asude82 üyenin diger mesajlarini ara asude82 üyenin Profiline bak asude82 üyeye özel mesaj gönder asude82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
28 Mesaj -
Alıntı
Orijinali (( NuR ))

Bende Kir$ehirliyim yaws hec aranizda yohmu??
yoksa yanlizmi kaldim:(

eh ne kadarda kayserili olsakta bir ayagimiz kirsehirde. bizde olmasak kirsehirde kim pastirma kuruyemis satacakti sevinçli
Gönderen: 12.10.2005 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   huzeyfe__ üyenin diger mesajlarini ara huzeyfe__ üyenin Profiline bak huzeyfe__ üyeye özel mesaj gönder huzeyfe__ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
03
132 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Nazligul

hepinizi gaymak yemeye beklerim... sevinçli

Cok güzel duü§ünmü§sün, herkezi kaymak yemeye davet edelim..göz kırpma
Bende Afyon'luyum..gül

Gönderen: 14.10.2005 - 10:57
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayse su an offline ayse  
bende konyaliyimben konya kulu yarasli koyundeki arkadasim emineyi ariyorum sende kululusun acaba bir bilgin varmi
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali ilknur-merve

KONYAliyim.........(kulu)

*-)
Gönderen: 14.10.2005 - 21:17
Bu Mesaji Bildir   ayse üyenin diger mesajlarini ara ayse üyenin Profiline bak ayse üyeye özel mesaj gönder ayse üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
incitas su an offline incitas  
RE:
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali vuslat32

24 ERZÝNCAN

Güle Güle
Gönderen: 17.10.2005 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   incitas üyenin diger mesajlarini ara incitas üyenin Profiline bak incitas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
ayseye cavap
476 Mesaj -
s.a
ayse yardimci olmak isterdim ama o arkadasini tanimiyorum telaşlı telaşlı düsün
allaha emanet ol canim...Güle Güle
Gönderen: 17.10.2005 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
davutturk su an offline davutturk  
1 Mesaj
adapazarý 54
istanbul 34
Gönderen: 19.10.2005 - 19:40
Bu Mesaji Bildir   davutturk üyenin diger mesajlarini ara davutturk üyenin Profiline bak davutturk üyeye özel mesaj gönder davutturk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cebic02 su an offline cebic02  
selam
15 Mesaj -
ben Konyaliyim
herkese selam.alkıs [IMG]http://[/IMG]
Gönderen: 19.10.2005 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   cebic02 üyenin diger mesajlarini ara cebic02 üyenin Profiline bak cebic02 üyeye özel mesaj gönder cebic02 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vuslat32 su an offline vuslat32  
85 Mesaj -
incitas kardeþ erzincanýn neresinden

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son vuslat32 tarafından, 19.10.2005 - 22:17 tarihinde.
Gönderen: 19.10.2005 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   vuslat32 üyenin diger mesajlarini ara vuslat32 üyenin Profiline bak vuslat32 üyeye özel mesaj gönder vuslat32 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mudessir su an offline mudessir  
140 Mesaj -
73
Þýrnak

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 19.10.2005 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gönülseli su an offline gönülseli  
nereli mi?????
7 Mesaj
s.a arkadaþlar bende
korfezliyim yani

(41) KOCAELÝ

YALNIZIM GÖRÜNENLERE GÖRE

SELAMETLE CANLAR....
Gönderen: 20.10.2005 - 06:52
Bu Mesaji Bildir   gönülseli üyenin diger mesajlarini ara gönülseli üyenin Profiline bak gönülseli üyeye özel mesaj gönder gönülseli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
caglarsabri su an offline caglarsabri  
76 Mesaj -

ANAAAAAAAAAAA
YAW ARANIZDA HEÇ KÖROGLU DÝYARINDAN OLAN YOKMU BEEEEE

OLSUN BAKALIM BEN YAZAYIM HELEDE BELKÝ BÝR KARDEÞÝM VARDIR kahkaha kahkaha
ABANT,GÖLCÜK,YEDÝGÖLLER,ESENTEPE,YAYLALARI VE AHÇILARIYLA ÜNLÜ OLAN BÝR ÝL OLAN BOLU (14) -GEREDE ÝLÇESÝNDENÝM

KÝÞÝNÝN VATANINI SEVMESÝ SÜNNETTÝR

BEN SEVÝYORUMMMMM
SELAM VE DUA ÝLE

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son caglarsabri tarafından, 20.10.2005 - 08:55 tarihinde.
Gönderen: 20.10.2005 - 08:52
Bu Mesaji Bildir   caglarsabri üyenin diger mesajlarini ara caglarsabri üyenin Profiline bak caglarsabri üyeye özel mesaj gönder caglarsabri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
barlalıhly su an offline barlalıhly  
4 Mesaj
bende gül gül güller diyarý Isparta daným arkadaþlar
Gönderen: 20.10.2005 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   barlalıhly üyenin diger mesajlarini ara barlalıhly üyenin Profiline bak barlalıhly üyeye özel mesaj gönder barlalıhly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hilal-Nisa su an offline Hilal-Nisa  
RE:
16 Mesaj -
Alıntı
Orijinali fosaloglu

28 Giresun ( Görele )

Þu an istanbuldayým. Son 4 seneye kadar Giresunda yaþadým. Orda büyüdüm orda okudum ve orda yetiþtim.

ben giresunun icinde kaliyorum yazlari cünkü almanya danim.babam kesapli...
Gönderen: 22.10.2005 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   Hilal-Nisa üyenin diger mesajlarini ara Hilal-Nisa üyenin Profiline bak Hilal-Nisa üyeye özel mesaj gönder Hilal-Nisa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahiret su an offline ahiret  
Konu icon   
3 Mesaj
Selamunaleykum ben daha bugün üye oldum bu harika website ye.

Aslen Bayburtluyum fakat dogma büyüme ALmanyadayim.
Gönderen: 27.10.2005 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   ahiret üyenin diger mesajlarini ara ahiret üyenin Profiline bak ahiret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
(26)
Eskiþehirliyim, baþka bi yere gitmek nasip olmadý, hala eskiþehirdeyim.
Gönderen: 27.10.2005 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE: RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Hilal-Nisa

Alıntı
Orijinali fosaloglu

28 Giresun ( Görele )

ben giresunun icinde kaliyorum yazlari cünkü almanya danim.babam kesapli...

bayramda sonra giresundayým inþAllah.

Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 27.10.2005 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE: RE:
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Nazligul

Alıntı
Orijinali akincimetin

Bismillahirrahmanirrahim

Dep Dep... (37)

gül

düsün
Neresi Dep Dep Abicim sevinçli

bende 03 Afyonnnnnnn hepinizi gaymak yemeye beklerim... sevinçli

benim baba tarafým afyonlu. ve çok severiz afyonu. insanlarý çok hoþtur.en azýndan benim tanýdýklarým öyleydi..
Gönderen: 27.10.2005 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hasret81 su an offline hasret81  
6 Mesaj
ben afyonluyum
ama malesef isvicrede yasiyoru.
selamlarGüle Güle
Gönderen: 28.10.2005 - 01:18
Bu Mesaji Bildir   hasret81 üyenin diger mesajlarini ara hasret81 üyenin Profiline bak hasret81 üyeye özel mesaj gönder hasret81 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebru_88 su an offline ebru_88  
137 Mesaj -
40 - Bende kIRsehirliyIIImm ((NUR)) baciii Güle Güle

yalniz kalmadin baakk...kirsehirin neresinden acebaa? kahkaha
Gönderen: 28.10.2005 - 15:44
Bu Mesaji Bildir   ebru_88 üyenin diger mesajlarini ara ebru_88 üyenin Profiline bak ebru_88 üyeye özel mesaj gönder ebru_88 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
42
59 Mesaj -
KONYA KONYA KONYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aydinlik evler ve Beysehir ilcesinden

selam olsun 42 ye cok özlemisim

ama en önemlisi hepiniz hemsehrimsiniz cünkü Ben Türkiyeliyim ve Türkiyemi cok özledim
ağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son gurbetten_silaya42 tarafından, 28.10.2005 - 16:13 tarihinde.
Gönderen: 28.10.2005 - 16:09
Bu Mesaji Bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diger mesajlarini ara gurbetten_silaya42 üyenin Profiline bak gurbetten_silaya42 üyeye özel mesaj gönder gurbetten_silaya42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
leyal su an offline leyal  
9 Mesaj
ben de KONYA dan katýlýyorum forumagöz kırpma
Gönderen: 29.10.2005 - 19:21
Bu Mesaji Bildir   leyal üyenin diger mesajlarini ara leyal üyenin Profiline bak leyal üyeye özel mesaj gönder leyal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra 29 su an offline azra 29  
Konu icon   
32 Mesaj -
Ben Ispartaliyim...........esimde öyle.
Ama almanya dogumluyum ....... esimde öyle.
Insanlar arasinda sunu farkettim nerelisin denildigi zaman ,herkes kendi memleketini övüyor ,aslinda türkiyenin heryeri övülecek kadar güzel , soylu Vatanim .Güle Güle
Gönderen: 29.10.2005 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   azra 29 üyenin diger mesajlarini ara azra 29 üyenin Profiline bak azra 29 üyeye özel mesaj gönder azra 29 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
RE:
59 Mesaj -
Alıntı
Orijinali leyal

ben de KONYA dan katýlýyorum forumagöz kırpma

konyanin neresinden?
Gönderen: 31.10.2005 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diger mesajlarini ara gurbetten_silaya42 üyenin Profiline bak gurbetten_silaya42 üyeye özel mesaj gönder gurbetten_silaya42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ademtalha su an offline Ademtalha  
Vuslattan
24 Mesaj -
Selamlar Peygamberler diyarý Urfa mý desem yoksa Evliyalar diyarý Mersin/Tarsus mu?Her ikiside desem daha iyi olur gibi geliyo.:sevinçli))Fakat þuan Türkiyeden çooook uzaklardayým Canlar..Vuslatýmýz hayýrlý olsun..Hoþçakalýngül
Gönderen: 11.11.2005 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   Ademtalha üyenin diger mesajlarini ara Ademtalha üyenin Profiline bak Ademtalha üyeye özel mesaj gönder Ademtalha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SADIKDEMIR su an offline SADIKDEMIR  
2 Mesaj
MERHABA ARKADAÞLAR ASLEN ORDULUYUM AMA ANKARADA YAÞIYORUM
Gönderen: 13.11.2005 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   SADIKDEMIR üyenin diger mesajlarini ara SADIKDEMIR üyenin Profiline bak SADIKDEMIR üyeye özel mesaj gönder SADIKDEMIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kayrakübra su an offline kayrakübra  
11 Mesaj -
Merhaba arkadaslar ben Denizliliyim ama isvicerede oturuyorum.kahkaha
Gönderen: 13.11.2005 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   kayrakübra üyenin diger mesajlarini ara kayrakübra üyenin Profiline bak kayrakübra üyeye özel mesaj gönder kayrakübra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dava yolcusu su an offline dava yolcusu  
19 Mesaj -
denizliliyim..selametleGüle Güle
Gönderen: 29.11.2005 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   dava yolcusu üyenin diger mesajlarini ara dava yolcusu üyenin Profiline bak dava yolcusu üyeye özel mesaj gönder dava yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebrar83 su an offline ebrar83  
113 Mesaj -
Bende MEVLANA torunuyum sevinçli)) KONYA - KARAMAN
Gönderen: 30.11.2005 - 07:46
Bu Mesaji Bildir   ebrar83 üyenin diger mesajlarini ara ebrar83 üyenin Profiline bak ebrar83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
suveyda su an offline suveyda  
6 Mesaj
aþýklar diyarý Sivastan bir zat-ý muhterem yok mudur? ben Sivaslýyým ama Ýstanbulda yaþýyorum ..
Gönderen: 02.12.2005 - 10:29
Bu Mesaji Bildir   suveyda üyenin diger mesajlarini ara suveyda üyenin Profiline bak suveyda üyeye özel mesaj gönder suveyda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
misafir99 su an offline misafir99  
21 Mesaj -
bende kirsehirliyim ama ankarad buyudum simdide hollandada yasiyom iste
Gönderen: 02.12.2005 - 14:24
Bu Mesaji Bildir   misafir99 üyenin diger mesajlarini ara misafir99 üyenin Profiline bak misafir99 üyeye özel mesaj gönder misafir99 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoruk su an offline yoruk  
1 Mesaj
esselamualeykum fransada kalan arkadaslarla tanismak isterim ve afyonluyum
Gönderen: 26.12.2005 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   yoruk üyenin diger mesajlarini ara yoruk üyenin Profiline bak yoruk üyeye özel mesaj gönder yoruk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kevserinur su an offline Kevserinur  
139 Mesaj -
ozanlarin diyarindanim yani sivasliyim arkadaslar bende hic yok saniyordum sivasli varmis bir arkadasimiz.önemli olan vatanimizin bir olmasidir bence arkadaslar nereli olursak olalim deyilmi..Güle Güle
Gönderen: 26.12.2005 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   Kevserinur üyenin diger mesajlarini ara Kevserinur üyenin Profiline bak Kevserinur üyeye özel mesaj gönder Kevserinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaraa su an offline dilaraa  
Konu icon   
9 Mesaj
Eskiþehirliyim ama doðduðum günden beri Ýstanbulda yaþýyorum. Ýstanbulluyum da diyebilirim. sevinçli
Gönderen: 27.12.2005 - 09:53
Bu Mesaji Bildir   dilaraa üyenin diger mesajlarini ara dilaraa üyenin Profiline bak dilaraa üyeye özel mesaj gönder dilaraa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
aslen malatyalýyým,istanbul doðumluyum.Güle Güle
Gönderen: 27.12.2005 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
98 Mesaj -
Bende Sivas`in Sarkisla ilcesindenim ama Danimarkada yasiyorum..
sevinçli

Selam Ve Dua Ile..
Gönderen: 29.12.2005 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Darendeli_44 su an offline Darendeli_44  
Konu icon    s.a
25 Mesaj -
selamýn aleyküm kardeþlerim ben de kaysý diyarý Malatya ____DARENDE'LÝYÝM ama Denizlide üniv öðencisiyim
Gönderen: 29.12.2005 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   Darendeli_44 üyenin diger mesajlarini ara Darendeli_44 üyenin Profiline bak Darendeli_44 üyeye özel mesaj gönder Darendeli_44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yusufp su an offline yusufp  
1 Mesaj
Arkadaþlar bu siteden yeni haberim oldu.
Malatyalýyým selamlar.Güle Güle
Gönderen: 29.12.2005 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   yusufp üyenin diger mesajlarini ara yusufp üyenin Profiline bak yusufp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
çobanlar su an offline çobanlar  
4 Mesaj
SELAM BENDE KONYALIYIM YANÝ MEVLANA TORUNU ALÝYE MERVE KONYANIN NERESÝNDEN SELAMLAR
Gönderen: 29.12.2005 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   çobanlar üyenin diger mesajlarini ara çobanlar üyenin Profiline bak çobanlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ermis2006 su an offline Ermis2006  
20 Mesaj -
SAVRVB. Degerli kardeslerim bende >>>E R Z U R U M<<< 'luyum baska Erzurumlu varmi aranizda tanismak isterim.kahkaha Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 29.12.2005 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   Ermis2006 üyenin diger mesajlarini ara Ermis2006 üyenin Profiline bak Ermis2006 üyeye özel mesaj gönder Ermis2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -

38

Kayseri

YahyaLi

Gönderen: 30.12.2005 - 20:40
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet-54 su an offline mehmet-54  
221 Mesaj -
Bende SAKARYA liyim AVUSTURYA da ikamet ediyorum.Selam ve Dua ilegül
Gönderen: 31.12.2005 - 03:13
Bu Mesaji Bildir   mehmet-54 üyenin diger mesajlarini ara mehmet-54 üyenin Profiline bak mehmet-54 üyeye özel mesaj gönder mehmet-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Betül su an offline Betül  
selam aleyke
9 Mesaj
bende 68 aksarayda böyle giderse aksarayda kimseyle konusmak nasip olamicak cünkü viyanada okuyorum ve bu gidisle okulun bitecegi yok allah bütün okuyanlara tabiki calisanlarada sabir versin....Güle Güle mesaj
Gönderen: 31.12.2005 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   Betül üyenin diger mesajlarini ara Betül üyenin Profiline bak Betül üyeye özel mesaj gönder Betül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Etka su an offline Etka  
5 Mesaj

Bende Bursa_16

Güle Güle

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son Etka tarafından, 31.12.2005 - 18:34 tarihinde.
Gönderen: 31.12.2005 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   Etka üyenin diger mesajlarini ara Etka üyenin Profiline bak Etka üyeye özel mesaj gönder Etka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MuSLimaNKa su an offline MuSLimaNKa  
Konu icon    slm
17 Mesaj -
Bende sivasliyim sarkisla fakat emine ablamiz gibi danimarkada kaliyorumGüle Güle SiVaS_58gül
Gönderen: 31.12.2005 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   MuSLimaNKa üyenin diger mesajlarini ara MuSLimaNKa üyenin Profiline bak MuSLimaNKa üyeye özel mesaj gönder MuSLimaNKa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
Ardahanli yokmu?
274 Mesaj -
Selamun Aleyküm
Böyle bir konuyu bulan arkadasa tskler
Bende Ardahanliyim, Türkiyemizin taaa bi ucu, Sarikamisi bilenler bilir, Allah'u Ekber daglari,..Ama Belçika'da dogdum ve yüksek okul ögrencisiyim(sinavlar yaklasiyor, Allah herkesin yardimcisi olsun)
Bütün mesajlari okudum ama Kars veya Ardahanliya rastlamadim.
Peyniriyle, kafkas oyunlariyla, ketesiyle, hamur isleriyle,.. ünlüdür.
Buarada bütün müslüman aleminin Fetih Gecesini tebrik ediyorum ve kalblerimizinde fethine vesile olmasini Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.
Gönderen: 31.12.2005 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
28 Mesaj -
bende gayseri
Gönderen: 01.01.2006 - 02:37
kubrakilic1 su an offline kubrakilic1  
sakarya
6 Mesaj
kendim yurtdisinda olmama ragmen yüregim ve ruhum sakarya `da 54 54 54 agla
sakaryaliyim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kubrakilic1 tarafından, 01.01.2006 - 16:03 tarihinde.
Gönderen: 01.01.2006 - 16:02
Bu Mesaji Bildir   kubrakilic1 üyenin diger mesajlarini ara kubrakilic1 üyenin Profiline bak kubrakilic1 üyeye özel mesaj gönder kubrakilic1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dervisan su an offline dervisan  
51 Mesaj -
bizim neyimiz ünlü tam bilmiyorum (LÜLE TASI DIYORLAR)
ADAM GIBI ADAM CIKAR MEMLEKETIN HER KÖSESINDE:
INSANLIK YATAR MISAFIRLIK YATAR KÖSE BUCAK CANIM TÜRKIYEM

26 ESKISEHIR VIYANADAN SELAMLAR

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son dervisan tarafından, 10.01.2006 - 14:21 tarihinde.
Gönderen: 10.01.2006 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   dervisan üyenin diger mesajlarini ara dervisan üyenin Profiline bak dervisan üyeye özel mesaj gönder dervisan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
RE: slm
98 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý xx_pround_turco_xx

Bende sivasliyim sarkisla fakat emine ablamiz gibi danimarkada kaliyorumGüle Güle SiVaS_58gül

Selamun Aleyküm hemserim.. demek sende Danimarka`dansin.. göz kırpma
Ben Århus, sen??

Görüsmek dilegi ile.. Allah`a emanet ol...Güle Güle
Gönderen: 12.01.2006 - 09:02
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hamza2110 su an offline hamza2110  
RE: RE: slm
3 Mesaj
BENDE 27 GAZÝANTEP
Gönderen: 13.01.2006 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   hamza2110 üyenin diger mesajlarini ara hamza2110 üyenin Profiline bak hamza2110 üyeye özel mesaj gönder hamza2110 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
SA ARKADASLAR BEN IKI KISI GORDUM BENIM DIYARLARIMDAN

32 32 32 32 32 ISPARTALIYIM EZELDEN AMA HOLLANDADA OTURUYORUM DOGMA BUYUME

AKLIMA ISPARTA DIYE BIR SIIR GELDI ONUDA YAZA BILIRMIYI

VE BIR ARA GELIRSENIZ MUTLAKA ISPARTANIN MESUR GUL KOLANYASINI ALMAYA UNUTMAYIN

ISPARTALIYIZ GUZELZ INCITMEDEN SEVERIZ BIZE DOKUNAN OLURSA ACIMADAN EZERIZ MAYDONOZLARINDAN YEMNEZ SULARINDAN ICILMEZ BIZ 32 KIZLARIYIZ BIZIMLE DALGA GECLMEZ

TABI BUNU SAKA OLARAK YAZIYORUM 32ININ YERINE HER NUMARAYI YAZA BILIRSINIZsevinçli

DUA ILE...
Gönderen: 13.01.2006 - 23:34
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hamza2110 su an offline hamza2110  
3 Mesaj
ben baya bir baktým hic gaziantepli göremedim neden acaba her taraftan ben yanlýz kalacagým burda galiba
Gönderen: 15.01.2006 - 11:31
Bu Mesaji Bildir   hamza2110 üyenin diger mesajlarini ara hamza2110 üyenin Profiline bak hamza2110 üyeye özel mesaj gönder hamza2110 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
koc su an offline koc  
SELAM ARKADASLAR
21 Mesaj -
BEN KONYALIYIM AMA SEYDISEHIRDE OTURUYORUM, DANIMARKADAN KATILIYORUM....Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 23.01.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   koc üyenin diger mesajlarini ara koc üyenin Profiline bak koc üyeye özel mesaj gönder koc üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Earthquake su an offline Earthquake  
9 Mesaj

il:38-ilçe:15

Çok sýk gider gelirim ancak 9 yýldýr memleketten ayrýyým..
Gönderen: 27.01.2006 - 17:20
Bu Mesaji Bildir   Earthquake üyenin diger mesajlarini ara Earthquake üyenin Profiline bak Earthquake üyeye özel mesaj gönder Earthquake üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetgulu su an offline gurbetgulu  
37 Mesaj -
slm arkadaslar ben mevlana torunuyum konyaliyim 42 slm ve dua ile
Gönderen: 29.01.2006 - 20:37
Bu Mesaji Bildir   gurbetgulu üyenin diger mesajlarini ara gurbetgulu üyenin Profiline bak gurbetgulu üyeye özel mesaj gönder gurbetgulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehman06 su an offline mehman06  
RE: selam aleyke
34 Mesaj -
[quote]Orijinali Betül

bende 68 aksarayda böyle giderse aksarayda kimseyle konusmak nasip olamicak cünkü viyanada okuyorum ve bu gidisle okulun bitecegi yok allah bütün okuyanlara tabiki calisanlarada sabir versin....

sa
Allah cümlemize sabir versin.

Bende 68 Aksaray dan.Almanya da yasiyorum.
Hemsom Allah sana okulunu en iyi derecede bitirmeni nasip etsin.

selam ve dua ile
Gönderen: 30.01.2006 - 00:17
Bu Mesaji Bildir   mehman06 üyenin diger mesajlarini ara mehman06 üyenin Profiline bak mehman06 üyeye özel mesaj gönder mehman06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yusab su an offline yusab  
SELAM
12 Mesaj -
selam

TÜRKÝYENÝNÝN incisi OLAN VAN'LIYIM

dua isteðiyle:(
Gönderen: 30.01.2006 - 09:53
Bu Mesaji Bildir   yusab üyenin diger mesajlarini ara yusab üyenin Profiline bak yusab üyeye özel mesaj gönder yusab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Darendeli_44 su an offline Darendeli_44  
Konu icon    s.a
25 Mesaj -
selam arkadaþlar
ben de evliyalar diyarý "Darende" liyim
Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 30.01.2006 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   Darendeli_44 üyenin diger mesajlarini ara Darendeli_44 üyenin Profiline bak Darendeli_44 üyeye özel mesaj gönder Darendeli_44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hatice-tül_Kübra su an offline Hatice-tül_Kübra  
44 Mesaj -
Baktým da hiç artwinli goremedim..

bende 08 sevinçli

ama bursadan selamlar sevinçli
Gönderen: 01.02.2006 - 00:20
Bu Mesaji Bildir   Hatice-tül_Kübra üyenin diger mesajlarini ara Hatice-tül_Kübra üyenin Profiline bak Hatice-tül_Kübra üyeye özel mesaj gönder Hatice-tül_Kübra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
KýrklareliGüle Güle
Gönderen: 01.02.2006 - 00:47
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zahur_hamidov su an offline zahur_hamidov  
4 Mesaj
atam kafkasya dan göçmüþ sene 47de men bu vatanda doðmuþum öz vataným indiguþ özerk cumhuriyeti..armudalana yerleþmisiz burada bir köy kurmusuz, Güle Güle
Gönderen: 01.02.2006 - 02:55
Bu Mesaji Bildir   zahur_hamidov üyenin diger mesajlarini ara zahur_hamidov üyenin Profiline bak zahur_hamidov üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
210 Mesaj -
SELAM BEN BURDA YALNIZ KALMI&#350;IM:(
&#304;STANBUL DO&#286;UMLUYUM ASLEN TRABZON OFLUYUM
Gönderen: 02.02.2006 - 12:14
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Bende anadoludan NEVSEHIRLIYIM kurban olam tozuna topragina...
Gönderen: 02.02.2006 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
selamlar
374 Mesaj -
ben bugun uye oldum BAYBURTluyum viyanada yasiyorum
Gönderen: 02.02.2006 - 12:51
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
Herhalde bende yanliz kaldimağlar

Erzurum/Hinisliyim (25)

Almanyada (Berlin) yasiyorum Güle Güle
Gönderen: 02.02.2006 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ravza2004 su an offline ravza2004  
BOYABATLI YOK MU?
45 Mesaj -
Ben de boyabatlýyým,

bakalým Sinop Boyabatlý

var mý ravda'da, herkese selam....
Güle Güle Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ravza2004 tarafından, 02.02.2006 - 21:33 tarihinde.
Gönderen: 02.02.2006 - 15:19
Bu Mesaji Bildir   ravza2004 üyenin diger mesajlarini ara ravza2004 üyenin Profiline bak ravza2004 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
esselamu aleykum
1230 Mesaj -
ve rahmetullah ve berekatuhu...

bende o kadar aradým ama bi hemþeri bulamadým .
herhalde bizimkiler deþifre olmaktan pek hoþlanmýyorsevinçli

bende 61 trabzonluyum...
ilçe olarakda of taným .. bilmem hiç of çekmeyeniniz var mýdýrsevinçli

aman benden of çekmeyinde ...

selametle kalýn
ALLAH' a emanet olun.
veselamun aleykum...
Gönderen: 02.02.2006 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (3): (1) 2 3 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1763 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 10:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kaykaan (57), safak-50 (60), nazlinazende (45), sena_55 (49), NEWYORKER (50), hazan44 (39), RaMaZaN050 (34), KONVEYÖR (47), arefenur (52), mehmet4467 (42), hasret44 (39), turancihan (48), sevgikusu (37), kul_bahri (58), ser_kan (47), ssessiss (36), Seyyidmehmet (47), Ata01 (52), sempatik_cd (43), ebubekir1989 (35), M.EFE (50), sam@ (42), ozgurozakinci (47), garibcahil (46), muhacir-i muham.. (40), Osman50 (70), kanka_konya (36), hkurt (60), haliime (45), mrasitalas (40), hay&yacute;rsev.. (58), zekitatari (67), y_turan (39), doctor (41), koylu (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.59857 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.